mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 14:39:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 331342 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1215 : četrtek, 18.04.2013 : 06:21:13 »

No, a pozna kdo kakšnega pubertetnika, ki ne bi ob zaprtih domačih vratih izkoristil prilike in šel "malo u lajf"?  Wink Kiss

V lajf? Drugi dan sem zvedla, da je šel prav V šolo in ne samo pred šolo ... očitno bo piflar, da edini trenutek svobode izkoristi za šolo  Grin ... in ja, to ima po bratu.  Roll Eyes Wink


Pa da ga Jacko ni zatožil Roll Eyes 
Priden brat Tongue
Jacko je glumil, da je vse ok ... ampak, ko je pa začutil mojo stisko, se je spremenil v tanajtaboljšega detektiva in je že pred blokom vohal zrak, da bi našel izgubljeni prilepek.  bravo KO sva ga našla pa je bila velika sreča in veselje.
Ta dva moja pesjana se imata namreč res rada in ju je prav lepo gledat Kiss Kiss. Oto si je včasih Jacka kar privoščil, pa mu je kaj nagajal, hodil na njegovo ležišče spat, ga naskakoval itd... pa mu je Jack ob prvi priliki zunaj vrnil tako, da ga je pošteno premetal in nabunkal. Sicer pa sta velika zaveznika in zelo skrbita drug za drugega. Primer: ko je Jacko imel malo odrgnjeno blazinico na sprednji tački, mu jo je Oto skozi čistil in lizal in zdravil. Jacko ga tudi vsako jutro umije, če ima mali solzne oči ali krmeželjčke, da ne govorimo, kako se po pasje brišeta, ko prideta mokra iz sprehoda po dežju ali pa po kopanju ... Nisem še nikoli prej imela dveh psov naenkrat in pri njiju vidim res veliko prednosti, da sta skupaj.  Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1216 : četrtek, 18.04.2013 : 21:16:49 »

Surikata Kiss


Lumpek  ljubezen ljubezen
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1217 : sobota, 20.04.2013 : 11:44:25 »

Daaaan! A vas tudi kej daje spomladanska utrujenost?  Grin



Jacko in Oto imata vsak dan daljša jezika, jaz pa itak komaj gledam in kiham 200/h zaradi alergije  Roll Eyes. Pomlad pa je res prišla, ouuu yeeaa!  Cool
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1218 : sobota, 20.04.2013 : 11:48:53 »

Jackinmi, nazdravje  Wink
Uboga kuŠka, kako sta utrujena. Ful sta simpatična  Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1219 : petek, 26.04.2013 : 19:22:27 »

Dober večeeeer!

Naj po dolgem času poročam, da sta pesjana uspešno prestala še en delovni teden z dodatnimi popoldanskimi samotami  Afro Afro. Najbrž se bom še par let veselila vsakega dne, ko me ne bo pričakala škoda ...  Grin.
In med drugim je Jacko dobil končno svoj novi boks  veselje, ki je daljši in širši in oh in sploh in ob tem, da je njemu počivanje (in mu bo potovanje) veliko udobnejše, je še najmanjša šefica imela nekaj od tega...  Wink


Jacko in Oto uživata v večernem divjanju po vinogradih, poležavanju in sončenju na balkonu ter igranju s sosedovimi in okoliškimi psi.
Naredite si lep vikend in lepe praznike tudi vi!

Lep pozdrav,
jackinmi, Jacko in Oto  Cool
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1220 : petek, 26.04.2013 : 19:55:05 »

A to je olupek Jackovega novega boxa, ena škatla za dno in druhga za streho?  Shocked
Ko boš kupila naslednjega, ga boste komot familiarno uporabljali za vikend  Grin  Tongue

Ampak pošta in hiška male šefice pa sta  super bravo
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1221 : petek, 26.04.2013 : 19:57:43 »

Pravzaprav je to en sam olupek - ista škatla slikana iz dveh strani  Wink. Za vikend bi pa glede na dolžino naših nog v družini potrebovali nekaj brez vrat in oken, da bi lahko okončine ven štrlele  Grin.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1222 : nedelja, 28.04.2013 : 13:07:33 »

 Shocked  Sami umetniki v tejle familji bravo
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1223 : nedelja, 05.05.2013 : 07:30:13 »

Daaaaan!

Pri nas je že skoraj poletje  Cool in pesjana imata temu primerno dolga jezička po sprehodu  Tongue Grin .... jaz pa tudi  Grin. Prvomajski teden je minil kot bi mignil in pesjana sta lahko cel teden uživala s celim krdelom na broju. Smo veliko pohajali, dosti pa tudi počivali doma.
Jacko je napredoval na sprehodih do te mere, da si velikokrat prisluži svobodo - brez povodca, ker uboga fant!!!  Afro  Oto pa še vedno le na varnih mestih, pa tudi redno vsak dan razmiga svoje nožice in kot srnica skače po visoki travi  Kiss. Če pa ga radovednost ali bolje rečeno jajčka (ki jih bo v četrtek izgubil  Wink) vodijo drugam in se pojavi akutna gluhota, pošljem Jackota ponj in je problem rešen  Roll Eyes.

Nekega deževnega dopoldneva, ko smo s hčerkama gledale slikice na netu, smo našle nekaj zanimivega  Shocked Shocked Grin

Jacko in Oto imata namreč dvojnika 

[imghttp://s5.mojalbum.com/17384895_17633272_20738366/oto/jacko-in-hrtek.jpg][/img]

Jackov "dvojnik" je mladi Whippet iz omenjene psarne, Otkov pa kuža, ki smo ga slučajno našle med slikovnimi zadetki za pritlikovega pinča. Seveda sem otrokoma razložila, da je samo naključje in da nimata ne eden ne drugi nikakršne veze z našima pesjanoma. Je pa bilo vseeno zanimivo odkritje  Smiley.

In še komentar neznanke, ki nas je ustavila na pohodu do Strunjana ... "Kako ja vaš pes čudovit!!!! Pa katera pasma je to?" In ko sem ji razložila, da je Jacko ciganček mix in da so se generacije in generacije parili mešanci, je odgovorila: ! "Pa saj ne moreš verjeti, kako lepi so dandanes mešanci!" In nisem mogla drugega, kot da ji pritrdim.  Cheesy
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1224 : nedelja, 05.05.2013 : 07:31:42 »

 huh slikici ...



Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1225 : nedelja, 05.05.2013 : 07:50:49 »

A daj no! Cheesy Iste face, za crknit!  Grin

Kolegica (Roro) je ravno tako odkrila dvojnika svojih dveh muckov. Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1226 : nedelja, 05.05.2013 : 08:22:00 »

  super bravo

Saj sem stalno vedela, da Jackova eleganca lahko izvira samo iz Whippetkov  Tongue Kiss
Otek pa ima brata mulata   Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1227 : četrtek, 09.05.2013 : 16:24:18 »

Daaan! Smiley

Z Jackom se javljava, da poveva, da imava doma vesoljčka Otka  Tongue, brez jajčk!
Vse je šlo, kot mora Afro, le telefonski klic, ki sem ga povrh vsega še sprva spregledala in ki je prihajal od veterinarke, me je prestrašil. Klicala me je med posegom ali pač takoj po, če lahko Otku odstrani še dva čekana, ki bi že morala biti zunaj.... in sem se samo oddahnila in se strinjala. Sedaj ima ovratnik in protibolečinsko terapijo .... pa saj večina vas je to že dala skozi, zame pa je to danes prvič.
Vesela sem, da je naš mali lubek doma in upam, da bo super okreval. Jacko si je tudi prav oddahnil, ko je spet zagledal malega "brata" in zdej moram pogruntat samo še kako preprečit, da bi ga Jacko liskal, tam, kjer se ne sme...  Huh

Pozdravček vsem!  Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1228 : četrtek, 09.05.2013 : 17:47:39 »

O, brezjajčni Oto Evil , hitro ''okrevaj''  Kiss
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1229 : četrtek, 09.05.2013 : 19:29:26 »

Ubogi Otek, dragulji pa še čekani so šli po gobe Cheesy
En velik objem pa hitro ogrevaj. Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines