mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 08:01:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 331257 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1530 : sreda, 18.12.2013 : 20:36:36 »

Neko srednjo glasnost - torej da je na yt na sredini in sama glasnost, ki se jo naštima na računalniku na sredini (ok, mogoče malo manj, sem šla zdej probat  Wink). Pa radio se tudi bežno sliši poleg iz drugega prostora (ona ga verjetno sliši bolje od mene Tongue). Tako zakamufliramo zvoke iz okolja, pa naše, če kdo kaj preveč zaropota s ključi. Rutina je pa definitivno nujna. Lexi sicer ni bila nikoli tako problematična - uničevala ni nikoli, je pa kot majhna po volčje tulila Roll Eyes, to smo vmes uredili tako, da smo sami sebe posneli in predvajali, čez čas smo naše govore razredčili s posnetki iz radia, zdej se pa samo radio vrti Wink. Tale zvok je zgolj pika na i, se mi zdi, da res pomaga. Ker tu pa tam, je še na odrasla leta imela kako minuto in pol trajajoče tuljenje (in to točno po uri in pol samote Roll Eyes - jo tudi mi snemamo), odkar imamo to muziko pa nič več. Lahko je zgolj naključje, je pa res tak zvok, da precej ubije neprijateljske glasove Grin.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1531 : sreda, 18.12.2013 : 20:41:38 »

Jaz mislim, da je zdaj rutino prekinila bolezen v hiši in to kar dvojna  sram in zato tudi daljša prisotnost "naše one & only" doma  Lips Sealed. In odvisnikoma od mame mora spet klikniti v glavi, da nista za vedno zapuščena  huh

Mene ta šum tudi spominja na zvočno meglo in ni hudič, da ga psi, ki toliko bolje slišijo, ne zaznavajo podobno  Roll Eyes
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1532 : četrtek, 19.12.2013 : 17:52:00 »

Vidim, da ni nekega povpraševanja po mojih dveh "paketkih"  Evil Grin

Glede rutine: rutina je, je pa dejstvo, da se je včasih tudi ne moremo čisto do pikice natančno držati zaradi človeškega faktorja x4. Večinoma pa gre vse po istem postopku in psa vesta, da gremo stran.
Glede radia ali televizije ... smo sprobali in je bila še hujša štala.

Danes je bilo 5.30 minut tišine in potem 1h dretja malega pez**ta. Jack je štrajkal danes  .

Sicer pa je nekako tako kot je napisala Ina. Na žalost smo še vedno pogosto bolni (in zato doma) kljub temu, da ne "hodimo" več v vrtec.
 
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1533 : četrtek, 19.12.2013 : 18:24:31 »


Danes je bilo 5.30 minut tišine   bravo in potem 1h dretja malega pez**ta  Angry. Jack je štrajkal danes  ljubezen ljubezen



Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1534 : četrtek, 19.12.2013 : 22:31:57 »

Afro Tri točke za pridnega Jacka Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
eva84
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 123


WWW
« Odgovor #1535 : sobota, 28.12.2013 : 16:08:22 »

Kako ste kaj družinica? Joj jaz tako navijam za vas, da vam rata stvari zrihtat. Če ne bi bila na drugem koncu Slovenije, bi se še za kako varstvo ponujala ... A petarde in to vam kaj težave delajo? Na našem koncu se kar pozna, da je več ljudi doma, po bloku se skoz nekaj dogaja in "veselje" s pokanjem se je tudi že začelo Sad. Ravno zadnjič sem videla vrsto pred štantom z raketami in so res sami mulčki čakali, tam 8-9 let stari. Eni se še spomnimo vsaj zvokov izpred 20 let in nam je vse to manj v užitek.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1536 : nedelja, 29.12.2013 : 09:35:31 »

Daan!  Smiley

Mi se javljamo iz deževne obale  Tongue. Jack in Oto sta bila na krajših počitnicah v savinjski in sedaj spet uživata doma. Bila sta zelo pridna in dobila tudi veliko slasnih daril  Cheesy Cheesy. Zdej imata vse kure pod streho, tako da sta srečna in sproščena. Zaenkrat nimata težav s petardami...  Lips Sealed Srečujemo pa dnevno sosede s psi, ki nočejo ven, imajo prebavne motnje, lajajo kot nori in se zaganjajo v okna ... skratka ... jim prav nič ne zavidam. Glede na to, kako je bilo v času moje mladosti, da sem se izstrelila kot iz topa ven iz bloka , ker so mulci običajno metali avstrijske kar skozi okno ...  Angry ... je danes stanje več kot znosno. Poči par krat na dan in to je to.
Včeraj smo s hčerkama gledali Pozor priden pes in me je presenetilo, ko je hčerka rekla, kako veliko težav imajo nekateri s psi in kako super sta naša dva, ker sta tako pridna.  Grin Pa saj sta pridna ... samo sama pač ne znata še bit.  Undecided  Ena dobra prijateljica nam je zaželela veliko mirnih in tihih dopoldnevu v novem letu in upajmo, da se njena želja uresniči  Wink.

eva84: Lepo, da misliš na nas! Smiley Pa vsaj javi, ko prideš kaj morje pogledat, da gremo na kavico!!!

Lepo lepo se imejte v teh zadnjih dneh leta  objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1537 : nedelja, 29.12.2013 : 10:18:33 »

Aja, pa še naša dva junaka v novih modno karirastih rutkah  Cool Cool Grin

Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1538 : nedelja, 29.12.2013 : 17:14:10 »

Šarmerja  Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1539 : nedelja, 29.12.2013 : 22:29:25 »

Lepotca, jaz pa vašim 4-nožnim želim, da vidva v novem letu (čimprej!) odrasteta v prava moža, ki se ne cmerita, ko ostaneta sama doma huh jezen. Vse ostalo imata v izobilju in naj vama bo še naprej tako fino Cheesy. Pa vsem vajinim seveda tudi! objem
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1540 : ponedeljek, 30.12.2013 : 22:57:23 »

Oho, nove modne zapovedi za prihajajočo sezono Grin Bomo upoštevali Cool
 ljubezen ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1541 : torek, 31.12.2013 : 19:31:56 »

Eno krasno, umirjeno in tiiiiiiiiiiho novo leto vam vsem želimo Kraševci ljubezen  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #1542 : sreda, 01.01.2014 : 12:15:43 »

Joj, kako sta fletna Cheesy.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1543 : sreda, 08.01.2014 : 07:36:25 »

Dobro jutro!

Hvala vsem za čestitke in lepe želje objem.
Zaenkrat vas moja dva nista še uslišala in na veliko razgrajata Cry. Sploh mala surikata. Ni vsak dan enako, je pa vedno nekaj in predvsem ni predvidljivo. Lahko lajata 15 minut v 7ih urah ali dve uri v štirih urah. Ob tem Oto še vedno uničuje ... med drugim je pred par dnevi skušal zakopati svojo kost iz kože v naš usnjen kavč  Angry ..., da ne govorimo o sicer pasjih blazinah za udobnejše ležanje, ki smo jima pred kratkim spet dodelili, češ, saj zdaj sta pa že prerasla tisto fazo in lahko ležita na čem udobnejšem od stare brisače ... Pa smo se vrnili domov v "zasneženo pokrajino" scufanih koščkov polnila vsepovsod.
Glede na to, da laja(ta)  itak, sem ju en dan za krajši čas samote  oba zaprla v boksa. Oto je tulil 5 min/50, Jack pa mu je pomagal. Pri tem moram reči, da je Jack prenesel boks brez nervoze, brez poskusov bega in ni prvi zalajal ali zacvilil. Je pa res, da se svojih priboljškov ni pritaknil dokler se nisem vrnila. To pomeni, da je naš ciganček prerasel fazo panike pred boksom in zato sem nanj ponosna Afro. Še vedno pa ne bi prakticirala boksa zanj za daljše samote.

Mineva leto in pol od kar sem nazadnje šla iz hiše brez strahu, da bo Jack ali oba razgrajala, tulila, uničevala .... od kar sem šla nazadnje iz hiše brez pospravljanja, zalaganja kavča, premikanja pohištva ...od kar sem nazadnje šla v službo brez strahu, da me bo pričakalo razdejanje ali razjarjen sosed,  od kar sem šla zvečer ven, brez varuške za psa ... in moram priznati, da mi zmanjkuje energije, potrpljenja in idej.
Očitno smo ljudje, ki s psi ne znamo delati. Pri vseh nasvetih, prebranih člankih, knjigah, pasji šoli, strokovnih posvetih, veterinarskih nasvetih ... očitno sem nesposobna, ker mi ne uspe.  predaja
Razmišljam o tem, da se predam in nikoli več ne rinem v te vode. Bom imela dva psa na vesti celo življenje, onadva, pa me bosta pozabila v par mesecih. 
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1544 : sreda, 08.01.2014 : 09:06:54 »

 Undecided objem
A imaš morebiti možnost vsaj ta malo surikato dati dopoldne v varstvo?
Po prebranem bi rekla, da bi bil Jacko kamot sam doma in varno v boksu, ta mala zgaga pa  Lips Sealed.
Pa ne kriviti sebe, no.  Angry
Nekateri psi pač ne prenašajo samote in pika. Po prebranem bi rekla, da je Otek eden takih...
Logiran
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines