mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:01:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 331869 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #165 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:41:16 »

Dober večer  Smiley

Hvala vam, da mi pomagate z nasveti in izkušnjami super. Včasih je pač treba probat več stvari in šele potem ugotoviš, kaj psu najboj ustreza.
 
V tem mesecu sva probala marsikaj in nazadnje tudi po kockinem nasvetu, malo bolj na "oštro"  Wink : poslala sem ga na prostor in mu dala priboljšek ter ukazala: priden in čakaj-na povelje čakaj že uboga ene 14 dni Cool ter šla in zaprla vrata za sabo. Seveda sem potem na drugem koncu stanovanja brala v tišini in v končni fazi mi je vseeno, če me je vohal ali ne, če je mislil, da sem res šla ali ne ... vem samo, da sem bila po par poskusih prepričana, da je po petnajstih minutah zaspal. Podaljševala sem do 1 ure in ko sem se vrnila k njemu je dobil priboljšek veselje.
Potem je nastopila prava samota in nič ni bilo slišat ne ob odhodu, ne ob prihodu. Danes je bil prvič sam 2 uri (smo imeli prvi šolski dan z našo prvošolko  Smiley ) in spet tišina prej in po. Skratka ... ne vem, kaj se je vmes dogajalo, ker nisem snemala, vem pa, da je bil tiho, da ni bil pri vratih in da ni ničesar uničil  Cheesy. Zdej pa čakam, da kako sosedo srečam  Roll Eyes Cool
Kakorkoli, sem ful ponosna nanj! Napreduje fant in jaz sem vsak dan bolj mirna  Afro.

Jacko je pa šel z nami na pogostitev prvošolčkov mesta in blažen ležal s povprečno tremi pari rokic, ki so ga božale  Kiss ... tako, da je tudi on občutil prvi šolski dan  Grin

kocka@glede naših mladičev ... tudi mi smo imeli težave s poslavljanjem ... potem pa smo to prerasli in včasih je res čas najboljši zaveznik  Afro

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #166 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:45:29 »

 objem ljubezen Afro
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #167 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:53:04 »

Napreduje fant in jaz sem vsak dan bolj mirna  Afro.


 bravo  veselje
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #168 : ponedeljek, 03.09.2012 : 21:37:06 »

Bravo  bravo veselje
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #169 : ponedeljek, 03.09.2012 : 22:26:29 »

Carja sta  bravo Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #170 : torek, 04.09.2012 : 07:25:45 »

Hvala  veselje ful sem vesela! Potrjeno: Jack je tiho, kot miška, ko nas ni doma  veselje veselje veselje ... ga imam pa na sumu, da leži na kavču in gleda risanke  Roll Eyes Grin ... ma naj uživa!  Wink

Današnja cvetka: Jacko Pritlehni je definitivno lovski pes -  lovi avtek na daljinca Evil, ki ga moja princeska vozi, ko gremo skupaj na dolgi sprehod popoldan. Prvi dan je bilo kar nadležno, sva se morala z Jackom kar na pol metra ustavljat, da se je umiril in nehal vleči povodec. Včeraj pa je podlegel skušnjavi samo, če je prišla Strela McQueen preblizu  Grin ... sicer pa pridno hodil poleg. Golobi pa so še vedno šibka točka ... če pritaca kateri mimo, Jacko takoj štarta!  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #171 : torek, 04.09.2012 : 22:15:31 »

 super Afro Legende!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #172 : sreda, 05.09.2012 : 11:52:20 »

Jeeeessss! Jacko, zmaga je čisto tvoja! Šefla pa itak  Kiss Kiss Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #173 : četrtek, 06.09.2012 : 07:54:42 »

Dobro jutro  Smiley

Jack je torej ugotovil, da ga njegova Šefla na bo zapustila in da je čisto ok, če občasno nima princesk, ki ga ljubčkajo in stiskajo in skozi spreminjajo pozicije in tekajo iz ene sobe v drugo ...   Evil Težko vam povem, koliko lažje grem od doma zdej Smiley, ko vem, da mu to ne predstavlja panike ... pa saj veste, vsaj tisti, ki ste imeli podoben problem.

 Tudi sosede zdej lažje srečujem na hodniku ... pa čeprav se je sedaj našel nov problem: "na hodniku je polno dlak!!! " Naša soseda, ki tudi čisti stopnišče, me je poučila o rokavici in o tem, kako naj ga skrtačim včasih ... Roll Eyes jaz pa sem samo pokimala in se opravičila za neušečnosti. Razmišljam o nabavi furminatorja, ker očitno dnevna uporaba gumijaste krtače ni dovolj  Huh.

Skratka, Jacko raste in se redi in postaja pravi mali pubertetnik, pa čeprav še vedno lula kot punčka  Tongue
Danes začneva uvajati nove briketke in upam, da jih bo dobro prenašal.
Učiva se novih trikcev: zadnji je nesi ... ko na sprehodu občasno sam nosi svojo tenis žogico  Wink

Zdej pa še nekaj slikic:



Netopirus Jacko Evil


portret pubertetnika Pritlehnega šarmerja  Cool
 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #174 : četrtek, 06.09.2012 : 09:11:47 »

Netopirus, kaj si pa ušpičil, da je bilo treba takole zložit uhce in anrest tako ˝jaz nič kriv˝ faco Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #175 : četrtek, 06.09.2012 : 09:11:58 »

anrest - narest
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #176 : četrtek, 06.09.2012 : 12:12:52 »

Joj, faca za dol past

Jacko, ti si takoooo lep ljubezen in priiiiiden ljubezen in pameten Cheesy

Šefica pa tudi!
Šefica - glede dlak, furminator bi znal delati čudeže, seveda, sicer pa ti svetujem, da imaš pred svojimi vrati eno metlo in smetišnico, pa pač potegneš po tleh na vašem hodniku vsakič, ko prideta s sprehoda. Bo soseda hitro opazila tvoj trud Wink Pa še z Jackom ji kak trikec pokažita, da ga bo z drugimi očmi gledala Smiley
Šele ob takih zadevah se človek zave, kako kamot in svoboden si v svoji hiši, ko ti nihče pod prste ne gleda.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #177 : četrtek, 06.09.2012 : 12:39:26 »

sicer pa ti svetujem, da imaš pred svojimi vrati eno metlo in smetišnico, pa pač potegneš po tleh na vašem hodniku vsakič, ko prideta s sprehoda. Bo soseda hitro opazila tvoj trud Wink
Pa si ti nora?  Roll Eyes Angry A misliš, da tudi ostali pometajo smeti, ki jim padajo s čevljev? Ali brišejo za sabo "stezice", ki jih puščajo, ko nesejo smeti? Pa da je res opazen porast količine dlak, ker se Jack sprehodi po hodniku? Malo morgen! Huh To je samo tečnoba ljudi, ki imajo preveč časa, se ukvarjajo samo sami s sabo in se pač ne morejo sprijazniti, da niso edini prebivalci planeta. Ne se jim pustit - ker sem seveda prepričana, da niste moteči za nikogar! Nenazadnje pa se čiščenje plačuje tudi za psa, verjetno z razlogom.

Da ne bo pomote - nelagodje Jackove šefice absolutno razumem in sem tudi sama slišala že kakšno na račun dlak, pa se ob rednem plačevanju čiščenja (tudi za psa) in ob ne ravno vestni skrbi za čistočo ostalih stanovalcev res ne mislim ukvarjati s tem.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #178 : četrtek, 06.09.2012 : 13:09:33 »

Ja, sej, ko boste začeli pometati dlake, jih bo začel motit vonj.  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #179 : četrtek, 06.09.2012 : 13:16:35 »

Ali pa metla pred vrati Grin
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines