mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:01:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330408 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #45 : petek, 10.08.2012 : 12:23:04 »

Ja, Jacki, kaj ga pa biksaš v kletki, čuvaj svoje lepe zobke in roza smrček  Undecided

Res je, da nikoli ni bil navdušen nad njo, a jo je pri nas sprejel, sploh, če je bila v sosednji zaprta Bindi.
Jutranja rutina mu je bila všeč in po tem, ko je tik pred mojim odhodom vsak dobil en smrdljivi vamp in
so se vrata boksa zaprla, tudi pisnil ni več  bravo, popoldan pa se je sam pospravljal vanjo, zlasti, če nas
je imel v vidnem polju.
Verjamem, da bo ščasoma tudi pri vas bolje, sploh, ko jim enkrat v glavi kapne, da ne gre za zapuščanje
ampak čakanje na prihod članov kardela  Wink
Je pa res praviloma lažje, če so lahko prosti v kuhinji ali dnevni sobi, a če gre za veliko stisko, lahko tudi
naredijo kar precejšnjo škodo  Lips Sealed

Zaenkrat pa kar uživaj, dokler je tvoja ljubica še na dopustu in lahko z njo šminkiraš  po mestu  Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #46 : petek, 10.08.2012 : 13:15:28 »

Jack je bil danes priden in je bil sam celih 10 min, ne da bi razmetaval po svojem boxu. Cvilil je sicer ko siromak, ker sem ga poslušala pod blokom in gledala na uro  Cry ... ni pa niti brisače zgužval v kepo kot običajno naredi po 5 minutah odsotnosti. Ko sem prišla gor, ga še nekaj minut nisem niti pogledala in ko se je čisto umiril, sem ga odprla in se delala kot da nič ni. Odločena sem, da nama bo uspelo, če ne v boksu, pa na hodniku ali kje drugje  Wink ... samo trenirat morava in dati času čas. Kot pravi čarka, je najbrž res bilo lažje, ko je imel še pasjo družbo, zdaj pa ima samo Riota in Zalo (hrčka, ki brezbrižno drnjohata 2m od njega  Roll Eyes ... Držite pesti, midva pa bova poročala kako nama gre  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #47 : petek, 10.08.2012 : 17:08:31 »

 Afro

Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #48 : petek, 10.08.2012 : 19:43:40 »

Pri nas smo kletko takoj na začetku naredili blazno zanimivo  Tongue V njej so se ves čas skrivnostno pojavljali kakšni priboljški, je bilo treba kar naprej čekirat, kaj dobrega se je tam ujelo  Huh Kljub temu se je izkazalo, da je kletka hud bavbav, če v njej ostaneš sam  Sad
Če ne bo nič pomagalo, je rešitev pasji prijateljček. V dvoje je lepše  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #49 : petek, 10.08.2012 : 19:52:06 »

Pri našem tavelkem so že mucki precej pomagali.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #50 : petek, 10.08.2012 : 21:30:24 »

Pri nas je samota ena taka grozna stvar, ko se ti brez problema lahko zgodi, da te napadejo pošasti, če se premakneš iz povštra na postelji. Shocked
Zato se je boks izkazal za nepotrebnega in ima zdaj častno mesto nabiralca prahu na omari.
Včasih je zgleda dobro tudi tako.  Smiley

Pošiljamo sočustvujoče pozdravčke zlatemu Jacku. Tongue Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #51 : petek, 10.08.2012 : 22:07:51 »

Hvala za spodbudo  objem

Ena cvetka, da ga ne bom samo šinfala : danes je bil že drugič z nami na plaži (ne pasji) in razen tega, da je imel oboževalce, ni motil nikogar, še redar mu je pomežiknil, ko je šel mimo Cool JAck je namreč v največjem miru in tišini ležal z mano na brisači in ležerno opazoval, kaj se dogaja  Wink Sva se pa midva seveda vzdržala namakanja in prepustila ta moker del ostalim trem članom družine  Smiley

Še fotka:

Tukaj je bil tako melanholično zamaknjen ... pa ne vem, če zato, ker so bili otroci tako dolgo v vodi, al ker sem mu zasedla preveč brisače  Tongue
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #52 : nedelja, 12.08.2012 : 08:53:56 »

Dobro jutro  Smiley

Včeraj sva z Jackom preizkusila samoto "prosto po stanovanju" in je bilo precej manj cviljenja, le tuljenje od žalosti. Odnesla sem smeti in se vrnila (5 min). Gremo dalje ...  Huh Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #53 : nedelja, 12.08.2012 : 09:59:52 »

Jackinmi  bravo
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #54 : nedelja, 12.08.2012 : 13:07:44 »

Kaj pa, če bi ga zaprli v kuhinjo? Tam ponavadi ni kablov, saj najhujše obdobje morebitnega gizenja stolov je pa že mimo, a ne? Koliko je pa star? Hočem reči, da je pri nas boljše, če ni direkt pred vhodnimi vrati, ki se zaprejo za mano.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #55 : nedelja, 12.08.2012 : 13:20:01 »

 Pri nas imamo tako, da so kuhinja, jedilnica in dnevna v skupnem prostoru ... torej odpade  Undecided Ostaja samo hodnik s kopalnico in wcjem, ki pa ni ločen od vhodnih vrat  Sad ... Ne vem ...  Huh
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #56 : nedelja, 12.08.2012 : 13:20:57 »

aja, Jack bo čez 3 dni star 5 mesecev Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #57 : nedelja, 12.08.2012 : 13:24:31 »

Saj pri nas je to tudi vse v enem, pa se kar obnese. Naša zaenkrat ne kaže nobenih silnih uničevalskih nagnjenj, je pa tudi bila ravnokar 4 mesece, pa tudi pri drugih dveh psih so mi šli v najhujšem obdobju samo copati in kakšni prešvicani čevlji.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #58 : nedelja, 12.08.2012 : 13:29:21 »

Saj pri nas je to tudi vse v enem, pa se kar obnese. Naša zaenkrat ne kaže nobenih silnih uničevalskih nagnjenj, je pa tudi bila ravnokar 4 mesece, pa tudi pri drugih dveh psih so mi šli v najhujšem obdobju samo copati in kakšni prešvicani čevlji.
Bravo!!! To pa je super Smiley)) Mi imamo žal računalniške kable,kable od klime in še kaj kar bi lahko Jacku "škodilo" v teh prostorih, tako da bomo videli kako in kaj. Najbolj zanesljivo bom izvedela, ko ga bom prvič za malo več časa pustila samega kar tako, prosto in izven boxa. Se pa malo bojim, da nama bo časa zmanjkalo, ker moram kmalu delat in danes sem izvedela, da gre moja oz. Jackova najljubša varuška v tujino in je ne bo do novega leta ... Sad((((((
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #59 : nedelja, 12.08.2012 : 13:33:38 »

Tisti kup kablov, ki je pri nas pod mizo, sem jaz skrila in zadelala z računalnikom, tiskalnikom in eno precej težko kovinsko ploščo, ampak mislim, da je skrb skoraj odveč, ker ne kaže čisto nobenega zanimanja, pa nenazadnje bi lahko kaj uničila ponoči, če bi jo mikalo.  Kaj pa, če bi ga navadili, da ponoči tudi sam spi tam?
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines