mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 16:53:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 331016 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #120 : torek, 21.08.2012 : 17:41:43 »

Ja carka! Imel je tocno pet minut Roll Eyes in se je smilil samemu sebi kot obicajno Huh Grin Bogi on z nami ... Evil
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #121 : sreda, 22.08.2012 : 06:42:18 »

Dobro jutro!

Danes sva z Jackom bila prijazna in namesto vinograda izbrala mesto za jutranji sprehod, kjer sva našim zaspancem kupila sveži kruhek za zajtrk .... in kdo je ob 6.30 pritekel mimo naju?Huh URŠKA ŽOLNIR  Cheesy Cheesy Cheesy Jaz sem mu sicer razložila, kdo je to, a je čisto mirno hodil dalje in gledal, če se bo iz moje dobre volje morda izcimil kak priboljšek  Grin

Imejte lep dan! Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #122 : sreda, 22.08.2012 : 14:19:25 »


in kdo je ob 6.30 pritekel mimo naju?Huh URŠKA ŽOLNIR

- Ja kako, in Urška ni prosila Jacka za avtogram, oziroma za  avtotačko?  Shocked    A ona sploh ve, kako pomembnega in slavnega psa je srečala?  Cool

Ji bo treba razložit... Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #123 : sreda, 22.08.2012 : 15:03:41 »

 Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #124 : sreda, 22.08.2012 : 21:13:02 »

Si me nasmejala Pepsi  Grin

Drugace pa sem slabe volje danes. Dobila precej neprijazno pritozbo sosede zaradi psa, ki povdarjam: v treh tednih od kar je z nami, je bil najdlje sam uro in tricetrt in se to morda petkrat vse skupaj. Skratka, danes smo sli po nakupih za solo in je baje tako jokal, da je bil cel blok na stopniscu ... celo snemala naj bi ga kako je tulil in skakal  Shocked HuhHuhHuh Unicil ni nicesar. Poskusili smo brez boksa in je ocitno bilo enako hudo kot v boksu Cry...ali pa mi je samo ona tako trdila). Napisala bom opravicilo vsem stanovalcem in razlozila, da gre za mladica in da ga navajamo na samoto in upam, da nam ne bodo grozili in nas sekirali tudi drugi tako kot doticna gospa, ki je med drugim najglasnejsa v bloku (ko nadira in zmerja lastne otroke) Evil
Bogi moj Jacko, tako mi je hudo ... upam, da bo to kmalu za nami.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #125 : sreda, 22.08.2012 : 21:51:15 »

A pa je ta gospa zganjala hrup pred vrati? Najbrž je Jack temu primerno pojačal glasnost, saj je za vrati slišal ljudi.
Saj sama nimam izkušenj, sem pa najprej na to pomislila sram.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #126 : sreda, 22.08.2012 : 22:50:56 »

Eh, ja ...  Undecided
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #127 : sreda, 22.08.2012 : 22:52:01 »

Take babe (najbolj glasne) so ponavadi najbolj tečne Angry. Sicer pa verjemem, da ni fajn Undecided. Mi smo imeli srečo v bloku, ker so neposredni sosedje tudi pasji in je bila (in je še vedno) psica zaprta v dnevno, ki neposredno meji na njihovo steno, tako da tudi kadar se je šla volkca ni bilo take panike. Probajte ga zapret stran od vhodnih vrat, ker to pa verjamem, da odmeva po celem bloku, če je pa še cela truma folka okoli, ki prisluškuje in psa tolaži, pa verjamem, da je zanjga še slabše Sad. Btw. mi smo našo snemali kadar je bila sama - tako sva točno vedela, če je jokala in koliko dolgo - da se ne bi kdo spomnil težit, kako se je drla več ur, pes pa spal po možnosti Roll Eyes.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #128 : četrtek, 23.08.2012 : 07:46:05 »

Sploh ni panike! Jacko se bo navadil in v to ni dvoma. 100% njemu podoobnih se jih je. Mi smo tudi v bloku, pa sosedov kužon prav hudo nabija, kadar oni odidejo, potem pa utihne. In spet začne, ko sliši, da prihajajo. Vse je zmerno, v bloku pač ne moreš pričakovat tišine.  Wink
To sporočilo bo zelo dobra poteza, za kaj drugega se pa ni za bat.  Wink Razen za grde poglede tistih, ki tega pač ne razumejo. Tu pa se ni za sekirat!  Kiss Vedno se najde kakšen, ki ga kaj moti...  Wink
Pri nas imamo sosedo (ki sicer že ima svoje odrasle otroke in vnuke), ki se nenehno pritožuje, da sosedovi otroci pod njo preveč norijo in to že ob 18. uri!  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes In, to v dveh stanovanjih. In za nameček, pričakujejo tudi v stanovanju poleg nje... Evil  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #129 : četrtek, 23.08.2012 : 13:54:07 »

Ko sem jaz pred leti privlekla domov Konana Trboveljskega, me je glih na vratih ujela soseda, ki živi nasproti mene in več kot očitno zavihala nos, a ni rekla ničesar. Nakar sem šla še isti dan do nje in jo lepo poprosila, če bi lahko hodila dopoldne (glede na to, da je bila v glavnem doma) malo do mojih vrat poslušat, kaj se dogaja in ji tudi pustila mojo telefonsko. Nakar naslednji dan v službi ves čas buljim v telefon, da gospa pokliče in se pritoži, pa nič. Nakar jo jaz pokličem in povprašam, kako je in ona vsa v zanosu pove, da je bila že štirikrat pred mojimi vrati (sem si jo kar predstavljala, kako se na vso moč trudi zaslišati kak pasji lajež Evil) ampak da ni od mojih psov nobenega glasu. Sem se ji zahvalila in jo lepo prosila, da če bo kdaj kaj slišala, naj me nemudoma obvesti, pa me ni nikoli. Smiley

Ko sem pa Ivy pripeljala, sem dala pa na oglasno desko našega in sosednjega vhoda obvestilo, da imamo novo mlado članico in da se bom potrudila, da ne bo za nikogar moteča ampak če pa slučajno bo, je pa tukaj moja tel cifra..... in je sicer čez 10 min priletel en sms od nekoga, da se s tem ne strinja ampak ni imel jajc se predstaviti in ko sem klicala, ne oglasiti in sva tako hitro zaključila s komunakicijo okoli tega.

So pa tečke povsod in je včasih dobro že preventivno kako komunikacijo vzpostavit.

k
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #130 : četrtek, 23.08.2012 : 13:55:53 »

Dobra taktika  Smiley
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #131 : četrtek, 23.08.2012 : 14:16:45 »

Bravo Xena, taktika in pol!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #132 : četrtek, 23.08.2012 : 14:17:03 »

Odlično, to finto si pa moram zapomniti. Afro

 - Sicer pa, a je kdo dvomil u tršico mogoče...? Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #133 : četrtek, 23.08.2012 : 18:42:00 »

Strinjam se s Xeno! Res je pomembno včasih narediti pravi korak v pravem trenutku in zaostrovanje skoraj nikoli ni rešitev ... Opravičilo že od zjutraj visi na oglasni deski, opremljeno z Jackovo sliko, ko tako milo gleda z belim in si podpira glavo s šapko  Kiss Wink ... pa kdo mu bo sploh še lahko zameril ob takem pogledu?Huh
Izvedla sem še eno akcijo in sicer enega drugega soseda, ki je pred kratkim izgubil svojega 16 let starega štirinožca in me je tudi včeraj nagovoril, kako zelo ta naš pes joka, (.... in seveda mi pametoval, da njegov pa nikoli ni, ker ga je on tako lepo navadil  predaja  ...) sem vprašala, če kaj pogreša pasjo družbo in če bi pa morda kdaj popazil na Jacka za kako urico, saj živi sam in je v pokoju. Pa je sicer rekel , da pogreša, odgovoril pa mi ni. Kakorkoli projekt samota bo moral uspeti prej ali slej. Če ne, bom šla v zavetišče po še enega ... in kolikor imam "pegolo" ,bo tudi ta lajal, ko bo sam  Grin Roll Eyes ... pa se bo soseda izselila pd hudega  Evil.

Danes so nas tudi prijazno nagnali iz plaže, ker citiram:"Ni lepo, da se pes kopa na isti plaži kot ljudje." trmoglavka Jack je samo in izključno ležal na moji brisači in bil na podovcu, niti minute sam, brez kakršnegakoli hrupa, lajanja ali česarkoli drugega. Kopal se seveda ni, sem ga pa jaz zmočila z vodo, ki sem jo prinesla od doma Wink. Očitno pa je bil nekdo na tej plaži bil tako "fin", da mu je bila pasja prisotnost čisto preveč izpod časti in je poklical "redarja". Tako da smo se pobrali drugam, družinica se je skopala do konca na prijaznejši plaži, midva z Jackom pa sva šla v senčko na kavico in čitala, dokler ni družinica zaključila.

Jaz razumem, da pravila morajo bit. Razumem tudi, da je veliko neodgovornih pasjih skrbnikov, ki ne pobirajo drekcev in pustijo, da njihovi psi označujejo vse kar jim pride naproti .... in še marsikaj hujšega. Ne razumem pa, da ne deluje zdrava pamet v smislu, če je pes, kot da ga ni, ga pač pustiš pri miru in predvsem, da pravila nikoli ne veljajo za vse Evil. Ko smo odhajali, smo namreč srečali ugledno gospo s čivavo, ki je brez povodca capljala po plaži in ji očitno nihče ni  nič rekel Angry.

Najprej sem bila malo razočarana, potem pa sem si mislila, da sej ni čudno, če pri nas še psu vodniku slepim ne dovolijo povsod v lokale ... kaj šele enemu Pritlehnemu Jacku ... Taka je pač realnost. Niso vsi ljubitelji psov in ne razumejo tega, da bi kdo lahko želel ali celo potreboval imeti psa večino časa ob sebi. To, da je pes vzgojen in njegov vodnik odgovoren pač ni dovolj. Se moram sprijaznit.  predaja

Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #134 : četrtek, 23.08.2012 : 18:52:30 »

Glede živali na plaži:
Pred leti sem bila ob enem jezeru. Brisače na plaži, kopalci v vodi. Pa se prigunca ena krava Shocked, gre in popije malo vode iz jezera in se obrne. Seveda je ena "gospa" začela vpiti in delati šššššc, šššššc kravi. Podila jo je kot kokoš. Pa jo krava prav butasto pogleda in se userje. Tista torta je trešla prav na brisačo. "Gospo" je skoraj kap, mi smo pa umirali od smeha.
Vsakemu svoje, si je mislila krava Evil
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines