mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 20:19:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 331036 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #135 : četrtek, 23.08.2012 : 20:29:28 »

Hahahaha, dej buh še več takih krav
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #136 : četrtek, 23.08.2012 : 21:28:58 »

bamfel  Grin Grin Grin si predstavljam sceno ...
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #137 : petek, 24.08.2012 : 17:39:15 »

Čau vsem!

Se javljam z nič kaj spodbudnimi novičkami. Danes sem snemala našega pesjana, ko je bil sam doma.  Cry Cry Cry
Prvih 5 minut lajanje in cviljenje, potem 10 minut lajanja in tuljenja, potem je že kazalo, da se toni umirjajo in je bilo samo še tako pritajeno jamranje nakar se je začelo znova lajanje in cviljenje. Po par minutah pa kopanje po boxu   Shocked. Med kopanjem sicer ni cvilil in lajal .... potem spet cviljenje in nekaj minut tišine. Po tišini spet kopanje in tako se je vrstilo vseh 55 minut.  Cry  predaja
Ugotavljam, da mu definitivno box ni uteha, ko je sam. Kong, ki sem ga nafilala s priboljški je ostal nedotaknjen, dokler se nisem vrnila. Televizija ni pomagala. Ignoriranje očitno tudi ne. Sosedi danes še niso jamrali  pevka
Gremo dalje.  Undecided

Nova taktika pobrana iz enega italijanskega foruma:
Ne dovolim mu več vstopa oziroma zasledovanja v wc ali kopalnico. Zapiram mu občasno vrata in grem v sosednjo sobo. On pri tem ne more vedeti, ali sem šla ven ali ne, ker sem čisto tiho in je daleč od vhodnih vrat. Pustim par minut tako in se vrnem. Absolutno se pa ne vrnem, ko joka ali praska po vratih. Ker teoretično naj psi ne bi imeli občutka za čas, se vajo podaljšuje toliko časa, da se doseže 30 minut samote brez cviljenja. Potem bi naj bili iz "tahujšega ven"  Wink No, pa da vidimo, kdo bo bolj trmast  Tongue

Danes sem govorila s čarko in mi je pomagalo  Smiley. Hvala čarka  objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #138 : petek, 24.08.2012 : 18:39:05 »

... se vajo podaljšuje toliko časa, da se doseže 30 minut samote brez cviljenja. Potem bi naj bili iz "tahujšega ven"  Wink

 Afro, sem tudi jaz prepričana, da bo tako  Azn


 Obema vztrajnežema  Kiss Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #139 : petek, 24.08.2012 : 21:04:27 »

Obema vztrajnežema  Kiss Kiss

Čisto res objem Popolnoma razumem, kako se počutita Roll Eyes ... ampak bo! Afro

Danes sem govorila s čarko in mi je pomagalo  Smiley.

Ja, Čarka bi bila komot tudi psihoterapevtka ...  ljubezen

Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #140 : sobota, 25.08.2012 : 10:06:43 »

Ja, Čarka bi bila komot tudi psihoterapevtka ...  ljubezen

Se absolutno podpišem. Če bo kako šlo, potem bo z njeno pomočjo.  objem Ko se pridruži še SD, pa sploh.  Smiley

Držite se! Tudi drugim boste utrli to pot!  bravo
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #141 : sobota, 25.08.2012 : 15:59:59 »

jackinmi in Jack, navijamo za vaju, da bosta čim prej obladala samoto v tišini  bravo objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #142 : sobota, 25.08.2012 : 21:28:52 »

Lepo, da mislite na naju in naju spodbujate!  ljubezen

Danes sva z Jackom probala 2x po 10 minut samote izven boxa. Zaprla sem ga v dnevno - kjer smo pravzaprav vsi skupaj cele dneve ... in kjer mu je nejprijetneje. On tudi sicer spi v dnevni ponoči. V začetku je spal v boksu, sedaj, ko se poznava in mu zaupam, da mi ne bo šel budit otrok sredi noči  Lips Sealed  Roll Eyes pa spi kjer želi: ali na ležišču izven boksa, ali v boksu ... kjer ima navdih  Wink.
 Skratka, ko sva bila sama doma, sem nenadoma in nepričakovano šla iz dnevne in zaprla vrata za sabo. Potem sem bila še bolj lumpa Evil in šla do vhodnih vrat, jih odprla in zaprla, ter se skrila v sobo od tamale. Tam sem čisto tiho sedela na postelji in čakala, kaj bo. Dečko je sicer parkrat čisto nežno zacvilil ... to pomeni, da sem ga slišala lahko samo jaz in še to komaj. Potem pa je bila tišina Smiley. Prvič je stal pri vratih (so steklena) in sem ga videla kako dežura in čaka  Huh ... drugič pa ga ni bilo videti, je očitno ležal nekje.
Preden sem se vrnila k njemu sem spet zaglumila ropot prihoda skozi vhodna vrata itd... , je bil vesel a me ni "skregal", kot on sicer zna, ko se mu zazdi, da se mu je zgodila huda krivica  Grin ... čarka ve, kaj mislim ... on včasih prav zapoje  Grin ... Po tej ugotovitvi, da mu je samota izven boksa (a hkrati  daleč od vhodnih vrat) očitno veliko ljubša, sem malo preuredila vsebino poličk in prelagala "tanujno" na meter višine  Cool ... da ne bi Pritlehnega kaj zamikalo  Roll Eyes Mojih knjig sicer niti ne bi tako zelo smrtno pogrešala .... igračk od otrok pa  Shocked Shocked Shocked se ne sme grickat!!! . Jutri se trening nadaljuje in bo veliko bolj konkreten : cela družina se bo navidezno odpravila ven ... takrat se mi zdi, da ga najbolj skrbi  Cry
Držite pesti  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #143 : sobota, 25.08.2012 : 21:41:07 »

Joj, kako se to dobro bere  Cheesy  bravo

Đekson, ti bom celo noč pošiljala "pogumne" vibracije, da boš jutri očaral tvoje,
ko pridejo domov, pa le odrecitiraj govor, ki ga boš med tem naštudiral  Kiss  objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #144 : torek, 28.08.2012 : 07:25:49 »

Jackson, itak, da vam bo uspelo! Mislimo na vas!  Afro Afro Afro bravo bravo bravo
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #145 : sreda, 29.08.2012 : 06:16:20 »

Dobro jutro vsem!

Z Jackom se javljava z novičkami.
Po treh dneh polne hiše, ko se ni dalo trenirat samote in je bil Jacko več kot srečen, da se je krdelo povečalo  Cheesy ... smo zdej spet v starih tirih. Že včeraj je spet preizkusil samoto in spet sem ga snemala. Odšla je cela družina hkrati, s tem, da sem jaz šla zadnja, kot prava glumica ... kot da grem samo v sosednjo sobo. Zaprla sem ga v dnevno kot zadnjič in mu pustila prižgano tv (risanke  Grin). Po eni uri in petih minutah, sem pod blokom slišala tuljenje  Shocked Shocked Shocked in sem si že mislila, da bo posnetek katastrofa ... PA NI BIL!!!! Smiley
Jacko je bil prvih 15 minut čisto tiho, potem se je začelo občasno jamranje in zadnje pol ure, je nekoliko cvilil ampak čisto v miru. Nobene nervoze, tekanja, praskanja po vratih. Ničesar ni uničeval ali grizel ... morda pa je bila ena ura premalo  Tongue ... skratka, napreduje fant in sem zelo zadovoljna. Njegova prava samota (8 ur) po spletu okoliščin še ne bo nastopila tako hitro, tako da ima varstvo še vsaj dva tedna. Do takrat pa bova skušala tole žalost še omilit.

Še ena cvetka:
Danes zjutraj sem ga peljala v brajde in ga spustila kot to običajno naredim. Naredil je par korakov, potem pa zviiiiiiiizzzz v nasprotno smer nazaj proti mestu   Shocked Najprej nisem dojela, kaj se je zgodilo, potem pa zgledam v daljavi sredi vinograda nekaj črnega na tleh. Monitor?Huh? Televizija?Huh Kličem Jacka, ki je bil že kakih 200m proč in se dečko ustavi. Potem se  je sicer vrni do pol poti, naprej pa ni upal, zato sem šla jaz k njemu. Skupaj sva se s povodcem vrnila do grozečega monitorja, ga povohala in šla dalje svojo pot. In ja, moj ciganček Jacko Pritlehni je pes z zelo izraženim čutom za varstvo okolja,ki se ob takem onesnaževanju dobesedno zgrozi  Grin Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #146 : sreda, 29.08.2012 : 06:22:46 »

Jap, monitorji ponavadi jejo take male pritlehne kužke! Tongue Evil
Bravo Jack, še malo, pa bom pravi junak in priden sam doma.  Cool Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #147 : sreda, 29.08.2012 : 10:37:16 »

Bravo Jacko bravo ljubezen
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #148 : četrtek, 30.08.2012 : 08:55:42 »

Dober dan!

Nekaj slikic  Smiley


Mala vodnica in Jacko na obhodu po vinogradu  Kiss


na kavici s šefico  Cool


Z medotom je lepše ... 


Poziranje ob sončnem vzhodu  Cool Smiley

Lep dan želiva, jaz in Pritlehni  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #149 : četrtek, 30.08.2012 : 09:13:37 »

Jooj, kakšen meden knedl!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines