mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 09:24:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330779 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #210 : sobota, 15.09.2012 : 07:26:19 »

Danes pa ima Pritlehni pol leta  veselje Afro objem

Jacko 4 mesece




Jack 6 mesecev in en nasmeh za prijatelje iz foruma  Wink

[imghttp://s5.mojalbum.com/17384895_17584913_20057175/jack/jacko-6-mesecev.jpg][/img]
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #211 : sobota, 15.09.2012 : 07:27:17 »

 butnglavc pardon!

še enkrat nasmeh:

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #212 : sobota, 15.09.2012 : 07:29:06 »

Kakšen hud nasmeh! Afro

ČESTITAMO!  VSE NAJBOLJŠEEEEEEE!!!!   Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #213 : sobota, 15.09.2012 : 12:50:46 »

Jacko ljubezen ljubezen vse najboljše ob POLletnici, Šefici pa čestitke za noro lepe fotke  bravo

POLtortica tudi bo, aneda bo? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #214 : sobota, 15.09.2012 : 18:55:33 »

Jacko ljubezen ljubezen vse najboljše ob POLletnici,

POLtortica tudi bo, aneda bo? Wink

Hvala, hvala  Cheesy ... ni bilo POLtortice, je pa bila kostka (iz kože) in igrača, ki smo jo šli kar cela družinica kupit Pritlehnemu v mesto. Pridemo domov in presenečenje sredi popoldneva Undecided:
Peso spal na blazini s svojo kostko, mi vsi štirje na kavču gledali popoldansko risanko za počivanje in ko je bilo risanke konec, se tamala požene s kavča, da bo božala psa ljubezen - kot to običajno počne ... in Jacko zarenči jezen in šavsne mimo njene rokice  jezen Mene je najprej vrglo pokonci, sem ga nadrla in poslala ven iz dnevne, tamala v jok in v sobo.  Cry Cry Cry
Jacko je najbolj prijazna in potrpežljiva pasja duša, kar sem jih kdaj srečala, je pa res, da sta otroka, sploh tamala, še preveč vsiljiva in se jima včasih težko dopove, da ga ne moreta kar objemati in mu nastavljati tačke, ko leži in obračati ušeska ... skratka same take sicer nedolžne a še vedno lumparije. Tamala je bila že večkrat kaznovana tako, da ga cel dan ni smela niti pobožat. Potem je držalo en dan in potem je bilo spet skoraj isto ...  Roll Eyes Undecided Jacko pa nikoli ni dajal znakov, da bi ga karkoli motilo, niti umikal se ni, danes pa tako presenečenje.
V trenutku sem se zavedla, kako je dejansko vzgoja psa podobna vzgoji otroka in kako ni nikoli konca in je vedno treba postavljat pravila in ko že misliš, da si nekaj dosegel in se hočeš malo polenit, se spet nekaj spremeni, pride nova faza in spet je treba biti pozoren in dosleden in vztrajen in včasih dolgočasen ... tako pač je. Jacko prihaja v puberteto  Angry Evil Roll Eyes ... mu je šesti mesec udaril v glavo in ga bo treba spravit v red  predaja
Kostka je do nadaljnega zaplenjena, Jacko skesan, jaz pa še vedno malo v šoku. Pes ima pač kosmata ušesa in morda je dobro tega ne pozabljat prepogosto.  Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #215 : sobota, 15.09.2012 : 20:22:51 »

Ampak mama šefica bo vse uredila tako, da bo prav, sem prepričana. objem
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #216 : sobota, 15.09.2012 : 20:36:11 »

Pa otroke tudi skulirat, da ga ne bodo preveč matrali. Mi smo morali delati najprej na psu, ko je hotel bit taglaven nad otroci, potem pa predvsem na tamali, da ni preveč psa matrala - je bila odstranjena s prizorišča, kadar ni nehala na opozorilo gnjavit psa, kot da je pliško Wink

Pritlehni, vse naj naj za polletnico Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #217 : sobota, 15.09.2012 : 20:37:31 »

V trenutku sem se zavedla, kako je dejansko vzgoja psa podobna vzgoji otroka in kako ni nikoli konca in je vedno treba postavljat pravila in ko že misliš, da si nekaj dosegel in se hočeš malo polenit, se spet nekaj spremeni, pride nova faza in spet je treba biti pozoren in dosleden in vztrajen in včasih dolgočasen ... tako pač je.

Točno tako  Afro, le da te bo Jack tudi po puberteti ubogal in ti zaljubljeno gledal v oči, otroci pa ...  Lips Sealed predaja
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #218 : nedelja, 16.09.2012 : 02:18:03 »

Pa otroke tudi skulirat, da ga ne bodo preveč matrali.... predvsem na tamali, da ni preveč psa matrala - je bila odstranjena s prizorišča, kadar ni nehala na opozorilo gnjavit psa, kot da je pliško Wink

Se strinjam!Smo že imeli "sestanek" na to temo včeraj ...

V trenutku sem se zavedla, kako je dejansko vzgoja psa podobna vzgoji otroka in kako ni nikoli konca in je vedno treba postavljat pravila in ko že misliš, da si nekaj dosegel in se hočeš malo polenit, se spet nekaj spremeni, pride nova faza in spet je treba biti pozoren in dosleden in vztrajen in včasih dolgočasen ... tako pač je.

Točno tako  Afro, le da te bo Jack tudi po puberteti ubogal in ti zaljubljeno gledal v oči, otroci pa ...  Lips Sealed predaja
Huh Grin ... sej vemo kakšni smo ... "otroci", ko zrastemo  Evil Roll Eyes

Pritlehni se zahvaljuje za čestitke  ljubezen
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #219 : nedelja, 16.09.2012 : 17:17:53 »

Pozdravljeni!

Naj povem, da sva se z Jackom danes zmenila, da je skrajni čas za šolo, tako da kmalu tudi on dobi "rumeno" rutico. Vzgoja psa pač ni šala in ko vidiš, da nisi vedno vsemu kos, nima smisla čakat, je treba it v akcijo  Wink.

Sicer pa smo ( bomo vidli, če tudi na veselje sosede, ki čisti stopnišče   pevka ) danes nabavili furminator in izčesali Pritlehnemu eno veliko kepo dlake ... še največ iz repa  Shocked in križa  Grin .

Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #220 : nedelja, 16.09.2012 : 18:01:50 »


Sicer pa smo ( bomo vidli, če tudi na veselje sosede, ki čisti stopnišče   pevka ) danes nabavili furminator in izčesali Pritlehnemu eno veliko kepo dlake ... še največ iz repa  Shocked in križa  Grin .



Tale furminator je res zakon. Sama sem bila prvič čisto šokirana, koliko dlake se lahko izčeše Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #221 : nedelja, 16.09.2012 : 18:27:17 »

Pozdravljeni!

Naj povem, da sva se z Jackom danes zmenila, da je skrajni čas za šolo, tako da kmalu tudi on dobi "rumeno" rutico. Vzgoja psa pač ni šala in ko vidiš, da nisi vedno vsemu kos, nima smisla čakat, je treba it v akcijo  Wink.

Sicer pa smo ( bomo vidli, če tudi na veselje sosede, ki čisti stopnišče   pevka ) danes nabavili furminator in izčesali Pritlehnemu eno veliko kepo dlake ... še največ iz repa  Shocked in križa  Grin .


Jacko bo pa "pru čru"  Cheesy Cool Afro

Jp, furminator je res neverjetni pripomoček. Ko žival počešeš, moraš dvakrat pogledat, da slučajno ne vržeš živali v smeti namesto kupa dlake, ker sta oba enako velika ...  Shocked
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #222 : ponedeljek, 17.09.2012 : 15:02:08 »

S križa gre pri vseh največ, prav hecno Wink.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #223 : sreda, 19.09.2012 : 18:50:32 »

Zunaj dežuje, Pritlehni leno dremucka, občasno zasleduje koga od domačih, laja in "godrnja" na otroke Cheesy, ko tekajo in skačejo in maha z repom, ker bi on tudi veselje ... me pozdravlja z največjo ljubeznijo Kiss in srečo, ko se vrnem domov, pa ne glede na to, al me ni bilo 2 uri ali 5 minut  Grin. Najbolj je srečen, ko gremo vsi skupaj v vinograd, ko smo vsi skupaj na kavču, ko ima polno skledo, ko ga čoham, ko divja s pasjimi frendi in frendicami, ko dajeva otroke spat in drema pod posteljo in liska bose nogice, ki dol visijo...  Grin To je res tako zelo pravi pes za nas, da bolj ne bi mogel biti  ljubezen ljubezen ljubezen.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #224 : sreda, 19.09.2012 : 19:21:20 »

O, kako lepo napisano  Cheesy  Cry in kako fajn za vse vas  Kiss objem
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines