mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 03:32:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330333 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #315 : ponedeljek, 15.10.2012 : 19:16:46 »

Naša Mica se je tudi šolala za oftamologinjo, pa smo ji, packi hudobni, preprečili nadaljnje izpopolnjevanje Evil. Rezultat je nekaj brezokih pacientov, eni žal tudi niso preživeli Cry Cry
Vse naj naj za obmesečnico Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #316 : torek, 16.10.2012 : 10:12:58 »

Se mi je zdelo, da taka krasna in slastna jabolčna pita ni samo za dvonožne družinske člane  Grin Tongue

Slavljenec  Kiss, glej, da se boš med dopoldanskimi malicami samo igral zdravnika, ne pa tudi požeruha svojih pacientov  Angry Wink
Mogoče pa je bilo to maščevanje zaradi pite  Grin ... ker smo jo izkjučno dvonožci zmazali, Jacko pa je dobil samo kak krhelj jabolka  Angry

Naša Mica se je tudi šolala za oftamologinjo, pa smo ji, packi hudobni, preprečili nadaljnje izpopolnjevanje Evil. Rezultat je nekaj brezokih pacientov, eni žal tudi niso preživeli Cry Cry
Vse naj naj za obmesečnico Kiss

Razmišljam o tem, kaj bi se zgodilo v njegovi pasji buči, če bi mu dala nekaj starih igrač mojih deklet s predhodno amputacijo oči  Evil...  Zna bit, da bi ga to samo še spodbudilo h kraji pliškov iz zabojev v otroških sobah  Shocked jezen

Jacko ima namreč svoje igrače ... ampak so bolj take pasje  (cufa, kongo, piskajoča žirafa, kumara iz vrvi ...itd Tongue Roll Eyes ... ) in seveda najljubši in nepogrešljivi medvedek Koda  ljubezen :



Pliškov je namreč toliko in so tak opogosto v uporabi, da jih ne morem vsakokrat umikat iz njegovega dosega, ker bi sicer ob pokrivanju kavča, umikanju čevljev, pospravljanju poličk itd. najbrž morala pred službo vstajati ob 4ih zjutraj  Huh

Baje je zelo fajn, če določenih igrač sploh ne dobi, razen takrat, ko je sam Azn. Mislim, da bom poskusila to Afro! Pritlehni je namreč trenutno navajen, da razen šolske igrače, svobodno prenaša in žveči in ubija svoje rekvizite po stanovanju - običajno v okolici svojega ležišča.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #317 : četrtek, 18.10.2012 : 08:39:40 »

Malo za šalo ... ena uganka:

Kje se sprehaja naš mali Rio?HuhGrin

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #318 : četrtek, 18.10.2012 : 08:41:46 »

Jaz vem, pa ne povem Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #319 : četrtek, 18.10.2012 : 08:43:21 »

Hehehehe Wink Na pršutku čepi Tongue
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #320 : četrtek, 18.10.2012 : 08:48:07 »

Hehehehe Wink Na pršutku čepi Tongue
Afro

Oba bela in debela in vesela  Kiss Cheesy Grin

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #321 : četrtek, 18.10.2012 : 08:48:40 »

 Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #322 : četrtek, 18.10.2012 : 10:28:53 »

Oooo, lubček mali Kiss Hrček?
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #323 : četrtek, 18.10.2012 : 18:27:08 »

Ja, ruski hrcek Rio, prijazna in zabavna zivalica, ki se rada igra z nami in se sprehaja po hiskah za puncke Grin .... kavcu, Jackotu .... Cheesy
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #324 : petek, 19.10.2012 : 09:33:27 »

Pa da ne boste mislili, da imamo pri hiši same moške zverinice ... tudi eno princesko imamo:


Sarika  Kiss

In še druženje z Jackom  Smiley

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #325 : petek, 19.10.2012 : 09:34:25 »

Kako sladka žverca! Cheesy
Logiran
eva84
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 123


WWW
« Odgovor #326 : petek, 19.10.2012 : 10:37:07 »

Kako ste pa ugotovili, da je Jack združljiv z malimi živalcamI? Jaz sem poznala enga novofundlandca, ki so mu hrčki, skakači, bele miške, zajčki, muce hodile po glavi pa ni niti mignil. No kaka muca je bila deležna kakšnega mokrega pljuska ljubezni, a sicer nič. Ampak sem se dostikrat spraševala, če jih ne skrbi, da si bo nekega dne zaželel prigrizka, ker miške so res za en griz takega psa Smiley
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #327 : petek, 19.10.2012 : 10:50:31 »

Jacko in hrčka niso nikoli skupaj brez nadzora  Wink. Rio in Sarika sta vedno pod mojim budnim nadzorom, tako, da sta popolnoma varna pred Jackovo "ljubeznijo"  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #328 : petek, 19.10.2012 : 10:52:48 »

OOooo, kak kiiič ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #329 : sobota, 20.10.2012 : 06:24:13 »

Dobro jutro  Smiley

Od nekdaj mi je znano (ker so vsi moji psi to počeli), da je kužijem zelo zabavno ukrasti šefici copato in jo posliniti do skrajnih meja dobrega okusa  Tongue ... ampak Jacko je pri tem še posebej nagajiv:
Ob 3h zjutraj me je zbudil, ko je prišel v spalnico in mi dobesedno zabrisal copato k postelji. Najprej sem pomislila, da ga kaj tišči, potem pa ga vidim, da odhaja v dnevno. Ko sem prišla za njim, sem na njegovem prostoru našla drugo copato - poslinjeno in razstavljeno na prafaktorje  jezen ... Ob tem, ko sem jaz delala obdukcijo copate in pobirala koščke po celi dnevni, jo je on popihal pod hčerkino posteljo z ušesi dvakrat zavitimi nazaj od "krivde"  pevka Evil
Pokazala sem mu njegov "plen", mu ostro rekla fuj in potem je sledilo moje ignoriranje.

Morda se mojemu nagajivcu obeta ponovno spanje v boksu Undecided ... Ni kaj, dobila sem dobrega mentorja, s katerim mi ni nikoli dolgčas in ki me ob vsaki napaki, nepazljivosti, lenobi ... "opozori" z ustreznimi posledicami.
Jao ta puberteta...  Sad


Po drugi strani  pa pogledam ta frisek in sem vedno znova "pečena"  ljubezen

Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines