mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 04:37:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330929 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #360 : ponedeljek, 29.10.2012 : 16:52:44 »

Jacko se pili in izpopolnjuje v tehniki paranja mojih živcev  jezen jezen jezen ...

Danes sem mu pustila past ... plenično podlogo na hodniku, ker sem pričakovala, da jo bo v napadu tuge razcefral na koščke in Jacko jo je res razcefral na koščke. Pustila sem mu tudi kostko za lepe zobke, ki mu je bila očitno v slast, ker jo je zglodal več kot polovico. Vse to, poleg igrač in obilo prostora mu očitno ni bilo dovolj.
Pod odejico ob svojem ležišču je skril poteptano "klobaso", ki jo je spet iztisnil iz "dna duše", ker je včeraj zvečer zadnjič jedel in vmes dvakrat kakal ... in ker tudi to ni bilo dovolj, je zgrizel košaro z njegovimi povodci ob vratih, kjer so tudi njegove vrečkice za kakce, brisačka za šape itd. ter nenazadnje zlezel na kavč, pogrizel polivinil, ga na enem delu umaknil in se na usnje za povrh pošteno posc**  jezen jezen jezen jezen jezen

Dokler sem pucala stanovanje je bil ob vratih pri vhodu, kjer sem ga dala v prostor in se ni smel premaknit niti, ko sem šla s sesalcem mimo ... potem, po več kot pol ure pucanja, pa sem ga zaradi njegove varnosti zaprla v boks, sicer bi moja noga najbrž slučajno priletela v njegovo tazadnjo  Angry.

Kaj naj  še naredim?  Cry Cry Cry
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #361 : ponedeljek, 29.10.2012 : 17:33:45 »

Jackinmi, jaz bi vsekakor resno začela razmišljati o dnevnem varstvu, vsaj začasnem  Undecided

Namreč, ne samo, da že tebi to načenja živce in logistične zmožnosti, ki jih moraš kalkulirati ob možu in dveh
malih punčkah, slej ko prej bodo s strani domačih padle prve obtožbe ...  sram
Vem, da ti zjutraj ne znese še Pritlehnega razvažati okoli, a če forumsko staknemo glave, ni hudič, da ne najdemo
neke optimalne variante  Afro... kjer bo mali preživel dopoldan, ti pa ne boš ves čas na trnih in kasneje slabe volje, da
ne omenjam škode, ki se počasi kar nabira  Angry.

Naj povem, da je Jack ob ljudeh najbolj zlat, v šoli pa en najbolj perspektivnih in brihtnih omladincev, zato si ga
lahko kdorkoli brez težav vklopi v svoje kardelo ali le za družbo kakšnemu pasjemu kolegu ali damici  Smiley
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #362 : ponedeljek, 29.10.2012 : 17:48:15 »

Ne vem čarka, nimam niti približno v mislih nikogar, ki bi bil pripravljen sprejeti tako odgovornost Undecided ... še od mojih domačih ne, kaj šele kdo drugi, s katerim se po možnosti sploh ne poznamo. Po drugi strani pa nimam zaenkrat možnosti plačevanja varstva še zanj  Lips Sealed.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #363 : ponedeljek, 29.10.2012 : 17:52:13 »

Jackinmi, a si ti nekje z obale ali se motim? Ker če si iz Lj., se vsaj za nekaj časa lahko z nami zmeniš. Pa ne bluzi s plačilom  Roll Eyes - boš dala kakšen evrček za horjulčke, pa bo. Sem prepričana, da ti noben s foruma ne bi nič računal.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #364 : ponedeljek, 29.10.2012 : 18:13:15 »

Hvala pepsi, ampak sem iz obale. Undecided
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #365 : ponedeljek, 29.10.2012 : 18:45:18 »

Eh... Undecided  no, če boš pa kdaj prišla v Ljubljano v shopping, ga pa komot pri nas mal odložiš.  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #366 : ponedeljek, 29.10.2012 : 18:48:07 »

Saj če bi bila iz LJ, bi bil ziher že pri nas, mulc  Tongue  Evil

Vem, da se zdi to velika odgovornost, a v resnici, ker gre za nekompliciranega psa, to ni taka žrtev, seveda
pa je potrebno imeti korajžo, da se za to sploh odločiš  Wink. Mogoče pa bi šlo tudi obratno, da dobi mali kakšnega
skuliranega psa za družbo, vsekakor pa ne mladiča, da ne bosta potem 2 za akcijo  Lips Sealed

A med novimi znanci, s katerimi se srečuješ, kaj govoriš/-te o tem? Če je kakšen "fejst" lastnik bi mogoče prisluhnil  Roll Eyes
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #367 : ponedeljek, 29.10.2012 : 18:56:53 »

Jackinmi, imaš mail  Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #368 : ponedeljek, 29.10.2012 : 20:34:46 »

Evo me nazaj iz pasje šole, kjer je moj hudiček odlično oddelal izpitni program in bil spet zelo pohvaljen. Podelila sem njegove vragolije s tremi inštruktorji. Najprej so se pošteno nasmejali, potem pa sta mi dva predlagala boks  Lips Sealed, moj inštruktor pa, da ga jemljem s sabo v službo in ga imam v avtu  Huh.
Potem sem se na poti domov spomnila: kaj pa nagobčnik?Huh  Smiley Takoj zatem sem si predstavljala krvavi scenarij, kako bi si ga skušal spraviti dol iz glave in me je minilo še preden me je zares prijelo  Cry

Potem sem pomislila na optično varko: mu namestim vratca ( a veste tista zaščitna za otroke? ), da bo imel filing, da je vse odprto, v bistvu pa bo imel dostop samo po hodniku in v kopalnico Smiley. Potem pa spet pomislim, da bi jih najbrž pojedel v 20 minutah  Evil ...

Varstvo nekako ne pride v poštev, ker se mi zdi, da če zdej ne stremo tega oreha, ga ne bomo nikoli.

Še ima kdo kakšno idejo?Huh
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #369 : ponedeljek, 29.10.2012 : 20:46:42 »

Meni se tudi zdi, da varstvo ne bi rešilo problema.. kvečjemu, če bi bil v varstvu po vsake 14 dni eno uro manj itd., pač zlajnana pesem. Se mi zdijo pa vratca dobra zadeva, uvajanje pa itak spet na to zlajnano varianto - ko ste doma, da dobi najboljšo kostko na oni strani ograjice itd itd, podobno kot uvajanje na boks. Si nekako predstavljam vašo stisko, ko se to dogaja, čeprav še kar verjamem vanj in v to, da bi se lahko omejil na hodnik.. Ajd, moja ni tako zelo škodljiva in se gre občasno samo tolažit v najine povštre, če bi pa še kaj drugega kot dlake tam pustila.. to pa ne..
Za nagobčnik pa tudi jaz nisem.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #370 : ponedeljek, 29.10.2012 : 20:53:36 »

jackinmi, dobijo se kovinska vratca, ki jih pes ne bo mogel pojesti (tudi nadvse požrešen in škodljiv kunec ne, na primer). Izbere se lahko tudi primerno višino, ki je pes ne more preskočiti.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #371 : ponedeljek, 29.10.2012 : 21:02:48 »

Hm, kako visoko pa Jack skoči? Ker jaz imam ta kovinska vratca (ne ravno visoka varianta, ker Aika ne skače), ki jih trenutno ne uporabljamo, tako da bi jih lahko posodila, če jih je kdo pripravljen vzeti na pot iz LJ do morja.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #372 : ponedeljek, 29.10.2012 : 21:06:43 »

Skuiki:
Jacko bi znal v navalu adrenalina preskočiti kakih 70cm ... v šoli nima težav z ovirami, tudi trikec "Jacko gazela" mu gre in preskakuje mojega moža, ki se da na kolena in spodvije glavo ... pa ni majhen mož  Smiley.

Prevoz ne bi bil problem! Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #373 : ponedeljek, 29.10.2012 : 21:18:36 »

Mi pojdemo v četrtek dol, če bi rabla Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #374 : ponedeljek, 29.10.2012 : 21:23:17 »

 objem riry Smiley


Kaj pa če mi Jacko hoče na vse načine povedat, da hoče ženo???  Grin

Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines