mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 08:17:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330643 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #375 : ponedeljek, 29.10.2012 : 21:30:24 »

Mogoče ti jo pa posodijo za en testni krog/par dni da vidiš kaj, bi mali veliki mož rekel na to (čeprav pravijo, da problematičnega psa šlihtat z drugim psom ni vedno priporočljivo Undecided)...
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #376 : ponedeljek, 29.10.2012 : 21:33:07 »

Allora zmenjeno-zdej mi mora pa Skuiki dat kak namig, kam prit po vratca Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #377 : ponedeljek, 29.10.2012 : 21:48:01 »

Tole so mere moje ograjice, a bo to dovolj: 75-84 (širina) x75cm (višina)

Obstajajo tudi vratca z višino 107, ampak jaz imam tanizka.

Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #378 : ponedeljek, 29.10.2012 : 21:59:04 »


Kaj pa če mi Jacko hoče na vse načine povedat, da hoče ženo???  Grin
Saj jo ima- tebe. Vprašaj moža, če te odstopi Wink.
Žal mi je, da nismo bližje doma. Z nasveti ne znam pomagati, lahko rečem samo kapo dol za tvojo vztrajnost.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #379 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:07:26 »

Alora,

če si za Skuiki, bi jaz poskusila s tvojimi vratci  Smiley! Če bo pa moji gazeli uspelo  vratca preskočit, bom razmišljala o nabavi višjih. Vsekakor moram ugotovit, če vratca sprožijo spet tuljenje ali morda ne. Sem ti vnaprej hvaležna za pomoč!!!  objem

riry tudi tebi bom hvaležna za prevoz, zna se pa zgodit, da bom šla v četrtek ali v soboto mimo Lj tudi jaz, tako da se še slišiva  Wink!

Saj jo ima- tebe. Vprašaj moža, če te odstopi Wink.
Žal mi je, da nismo bližje doma. Z nasveti ne znam pomagati, lahko rečem samo kapo dol za tvojo vztrajnost.
Hvala bamfel ... sej v bistvu nimam force še za eno "ženo" ... in zna bit, da bi bila potem štala x2.  Gre bolj zato, da se moram smejat, da se ne jočem  Roll Eyes Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #380 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:16:12 »

Evo, moja telefonska, da se slišimo za prevzem vratc: 041 934 524
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #381 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:17:10 »

Aja! Jutri mu bom naštimala polivinil, rjuho in deko čez kavč, ga zavila celega  ... pa naj lula in kaka po dolgem in počez  Evil ... samo ni vrag, da bo tri sloje dol potegnil  Shocked butnglavc  ...
Bom poročala  Cool...

Lahko pa stavimo, kaj bo ušpičil in kdor prav napove, znesek za nagrado nakaže horjulčkom?  Grin Ste za?

Stavim 5 eur, da bo klobasa na kavču  jezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #382 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:20:37 »

Jackinmi, eno vprašanje - a ste ga že poskušali imeti zaprtega v prostoru z vhodnimi vrati? Po mojih izkušnjah pes predvsem želi imeti dostop do prostora oziroma vrat skozi katera ste odšli.  Smiley

Z avtom je pa tako, da to sploh ni slaba ideja, če so vremenski pogoji primerni. V bistvu je zelo podobno princupu boksa, pes pač notri spi in čaka, da se vrneš.  Smiley
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #383 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:25:33 »

Jackinmi, eno vprašanje - a ste ga že poskušali imeti zaprtega v prostoru z vhodnimi vrati? Po mojih izkušnjah pes predvsem želi imeti dostop do prostora oziroma vrat skozi katera ste odšli.  Smiley
Smo! Rezultat je bil zaganjanje v vrata, praskanje, tuljenje in lajanje ter zeeeeelo nezadovoljni sosedi v bloku  Angry.

Z avtom je pa tako, da to sploh ni slaba ideja, če so vremenski pogoji primerni. V bistvu je zelo podobno princupu boksa, pes pač notri spi in čaka, da se vrneš.  Smiley
Se mi ne zdi primerno zanj, jaz pa bi težko delala, če bi ga imela na parkingu ... poleg tega, pa bi mi sodelavci bežali ven in ga hodili "tolažit" ... skratka ne, mislim, da to - zaradi narave mojega dela in tega kakšen je Jack - ne bi šlo.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #384 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:26:54 »

Hvala skuiki! Te pokličem!  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #385 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:34:37 »

Se mi ne zdi primerno zanj, jaz pa bi težko delala, če bi ga imela na parkingu ... poleg tega, pa bi mi sodelavci bežali ven in ga hodili "tolažit" ... skratka ne, mislim, da to - zaradi narave mojega dela in tega kakšen je Jack - ne bi šlo.
Razumem. Držim pesti, da bo ograjica delovala in da bo Jack in vsi vi zadovoljni!  Smiley A pridete na Louski Siminar na Kras, da bomo Pritlehnega lahko prečohali in se spoznali v živo?
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #386 : ponedeljek, 29.10.2012 : 22:38:23 »

Razumem. Držim pesti, da bo ograjica delovala in da bo Jack in vsi vi zadovoljni!  Smiley A pridete na Louski Siminar na Kras, da bomo Pritlehnega lahko prečohali in se spoznali v živo?

Težka bo to nedeljo Undecided ... se bova pa s Pritlehnim potrudila za naslednji Louski Siminar  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #387 : ponedeljek, 29.10.2012 : 23:06:52 »

Zelo zelo vabljena na vsak naslednji Louski Siminar ali pa kadarkoli vmes Smiley Na čvek, na kafe, kozarec vina, na treninge obiskov za mojega bumbarja, res ... se lahko tudi kdaj z Riry family zmenite, ona ve, kje smo Wink

Tvoja trma je občudovanja vredna in močno navija, da boš kmalu enkrat za vselej zmagala objem
Mulci mulasti ... jaoooo. Te pa prav razumem, ko si razpeta med tem, da bi mu glavo odtrgala in med smiljenjem zaradi ločitvene tesnobe Sad

Z avtom pa tudi po moje ne bi bila dobra ideja - če praviš, da se je sposoben poškodovati, ko je v boksu, itak ne bi nič pomagalo, če ne bi bil v boksu, bi pa pol avta "požrl" :/
Držite se! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #388 : ponedeljek, 29.10.2012 : 23:13:27 »

Zelo zelo vabljena na vsak naslednji Louski Siminar ali pa kadarkoli vmes Smiley Na čvek, na kafe, kozarec vina, na treninge obiskov za mojega bumbarja, res ... se lahko tudi kdaj z Riry family zmenite, ona ve, kje smo Wink

Ma hvala no! Prav z veseljem!!!  Cheesy

Tvoja trma je občudovanja vredna in močno navija, da boš kmalu enkrat za vselej zmagala objem
Mulci mulasti ... jaoooo. Te pa prav razumem, ko si razpeta med tem, da bi mu glavo odtrgala in med smiljenjem zaradi ločitvene tesnobe Sad to si me zadela v polno!  Roll Eyes

Z avtom pa tudi po moje ne bi bila dobra ideja - če praviš, da se je sposoben poškodovati, ko je v boksu, itak ne bi nič pomagalo, če ne bi bil v boksu, bi pa pol avta "požrl" :/ Najbrž ... sicer pa bi me bolj skrbelo, da ga zebe, mu je neudobno, mu je vroče ... itd.
Držite se! Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #389 : ponedeljek, 29.10.2012 : 23:22:12 »

Valjda sem te zadela v polno - sem jaz na istem, veš Tongue Ni glih isti problem, ampak občutja pa so identična Wink

Za obisk pa res - kak lep sončen vikend se zmenimo, ane Smiley Pa jih s skupnimi močmi pošimfamo, mulce  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines