mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:37:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330312 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #420 : četrtek, 01.11.2012 : 10:28:53 »

O tej lekarni imam tudi jaz samo pohvalne besede. Če gospa še vedno svetuje po telefonu, pa lahko potem po njenem nasvetu kupiš ustrezne kapljice ali granule v kakšni od naših lekarn, ki že ima homeopatsko svetovanje. Malo poguglaj, ji je že nekaj. Ali pa skočiš v Italijo, tam je sigurno cenejše. (Oziroma vsaj za Avstrijo vem, da iste stvari kot pri nas stanejo tam precej manj.)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #421 : četrtek, 01.11.2012 : 10:37:47 »

Najlepša hvala punce  Smiley objem

Sem našla številko gospe Zvonke in upam, da jo dobim že jutri  Wink

Zdej pa v lov na majčko ... bom poslikala Jackota, ko bo zrihtan, pa mi boste povedale, če je ok?!  Cool

Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #422 : četrtek, 01.11.2012 : 10:41:11 »

Najlepša hvala punce  Smiley objem

Sem našla številko gospe Zvonke in upam, da jo dobim že jutri  Wink

Zdej pa v lov na majčko ... bom poslikala Jackota, ko bo zrihtan, pa mi boste povedale, če je ok?!  Cool



Bolj kot bo majčka se oprijemala telesa bolje bo  Wink ... jaz sem s tem sistemom moji psici pomagala premagati strah pred poki, sem pa tja sicer še trzne, ampak mi pa ne bezlja več, če kje kaj poči  Wink Držimo pesti da bo tudi Jacku pomagalo premagati strah pred ločitvijo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #423 : četrtek, 01.11.2012 : 10:46:11 »

Ga. Zvonka tudi pošlje po pošti ustrezne pripravke, mislim da ni treba nič naokoli iskat
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #424 : četrtek, 01.11.2012 : 10:55:05 »

Jackinmi, ful je lepo brat, kako vztrajno in s pozitivno energijo (čeprav je včasih tudi hudo) se trudite za Jacka. Res vam želim, da bi ga ločitvena tesnoba hitro minila in da bo življenje z njim še lepše, kot že tako je.  Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #425 : četrtek, 01.11.2012 : 12:13:24 »

Glede feromonov me zanima, če je kdo od vas to že preizkusil in če je pri vas delovalo?
Navodila so, da naj bo električni razpršilec skozi vklopljen.

Jaz zelo pogosto uporabljam macje. Kadar dobim kaksnega psihoticnega macka na cuvanje, pa zdaj smo imeli kar nekaj casa vklopljene, ker je imel House probleme z vnetjem mehurja in je bolecino povezal tudi z (ne)uporabo wc-ja.
Zelo pridno uporabljamo sprej, kadar so kaksne selitve, pa pri mackih v ambulanti kjer dela moj dragi.

S pasjimi jaz pri Speli nimam izkusenj, ker je pac skuliran pes in tega ne potrebuje. Jih je pa Aljosa (moj dragi) ze veckrat uspesno uporabil pri svojih pacientih, nazadnje je bilo ravno pri enem psu z locitveno tesnobo.

El. razprsilec je namenjen za prostore kjer se zival zadrzuje, sprej pa za "akutne" strese. Recimo - sprej za spricanje transporterja preden kam gres, za v bivlano kletko, za praskalnik, lezisce, ... (ne pa direktno v zival, seveda)
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #426 : četrtek, 01.11.2012 : 12:47:06 »

Jaz zelo pogosto uporabljam macje. Kadar dobim kaksnega psihoticnega macka na cuvanje, pa zdaj smo imeli kar nekaj casa vklopljene, ker je imel House probleme z vnetjem mehurja in je bolecino povezal tudi z (ne)uporabo wc-ja.
Zelo pridno uporabljamo sprej, kadar so kaksne selitve, pa pri mackih v ambulanti kjer dela moj dragi.

S pasjimi jaz pri Speli nimam izkusenj, ker je pac skuliran pes in tega ne potrebuje. Jih je pa Aljosa (moj dragi) ze veckrat uspesno uporabil pri svojih pacientih, nazadnje je bilo ravno pri enem psu z locitveno tesnobo.

El. razprsilec je namenjen za prostore kjer se zival zadrzuje, sprej pa za "akutne" strese. Recimo - sprej za spricanje transporterja preden kam gres, za v bivlano kletko, za praskalnik, lezisce, ... (ne pa direktno v zival, seveda)

Hvala za koristne informacije!  Smiley


Evo, še majčko da vam pokaževa, čeprav priznam, da mi je vseskupaj malo tako .. Undecided sram ... pa saj je samo v terapevtske namene, ampak vseeno mi je neenavadno imeti oblečenega psa Roll Eyes



I love my mum ... ja, definitivno, še preveč  Grin



Pritlehni:" Ej šefla, obljubi, da je to samo za doma in da ti ne bi padlo na pamet mojim sošolcem kaj zinit!!!"
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #427 : četrtek, 01.11.2012 : 13:17:11 »

   Afro

Tudi jaz sem imela predsodke pred oblačili, zdaj pa samo pred res nepotrebnimi. Tale od dojenčkov so sicer tako kjut, da so že čist kičasta, ampak malo si jih pa moramo privoščiti, če si že oni nas  Tongue  Body za novorojenčka (z odrezanimi rokavi) je prišel prav mojemu mačku, ko me je skrbelo, da si bo mrežo ponoči cufal stran. Kdaj res pride prav kakšna takale majčka ali majhna nogavička. 
Če je res mrzlo, je moja zunaj veliko bolj sproščena, če je oblečena (za "pasje novice" si vzame enako časa, se ji ne mudi stran samo zato, ker zaradi mraza noče biti pri miru). Od takrat dalje jo oblečem pri minusu, ker če se že spraviva ven na ta mraz, naj vsaj tudi zares izkoristiva čas, ko sva zunaj.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #428 : četrtek, 01.11.2012 : 13:45:02 »

  Afro

Tudi jaz sem imela predsodke pred oblačili, zdaj pa samo pred res nepotrebnimi. Tale od dojenčkov so sicer tako kjut, da so že čist kičasta, ampak malo si jih pa moramo privoščiti, če si že oni nas  Tongue  Body za novorojenčka (z odrezanimi rokavi) je prišel prav mojemu mačku, ko me je skrbelo, da si bo mrežo ponoči cufal stran. Kdaj res pride prav kakšna takale majčka ali majhna nogavička. 
Če je res mrzlo, je moja zunaj veliko bolj sproščena, če je oblečena (za "pasje novice" si vzame enako časa, se ji ne mudi stran samo zato, ker zaradi mraza noče biti pri miru). Od takrat dalje jo oblečem pri minusu, ker če se že spraviva ven na ta mraz, naj vsaj tudi zares izkoristiva čas, ko sva zunaj.
Tako sem tudi jaz razmišljala, dokler nisem imela stare psice, ki je definitivno bolj uživala v sprehodu, ko sem jo oblekal, saj se ni več toliko gibala, da bi dovolj ogrel (kratkodlaka varianta). Podpis pod napisano!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #429 : četrtek, 01.11.2012 : 14:07:29 »

Za pasje feromone ne vem, imeli smo pa Feliway (za mačke) in se mi zdi, da se moja dva nista nikoli s takim užitkom garbala, kot takrat, ko je F. bil vključen. Res da kontrolnega vzorca nimam in ne vem, kako bi se obnašala, če F. ne bi imeli. Zadevo sem nabavila prav zaradi nasilja, takrat smo nekaj dni imeli odraslega začasnika, ki se je resno stepel z Melijem, Meliju se je potem (po odhodu zmagovalca v nov dom) še nekaj časa kolcalo po nasilju in je v pomanjkanju za pretep godnih fantov teroriziral Milo.

Saj vem, da nisem kaj prida pomagala, a ne  Sad
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #430 : četrtek, 01.11.2012 : 14:11:46 »

Če n bo nič pomagalo - kaj pa oglas za kakšno mlajšo upokojenko, ki rabi družbo in gibanje v dopoldanskih urah v vaši bližini in ima rada pse? Vem za ene, ki so za precej simbolično mesečno nagrado tako rešili problem in našli krasno gospo.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #431 : četrtek, 01.11.2012 : 16:37:35 »

Če n bo nič pomagalo - kaj pa oglas za kakšno mlajšo upokojenko, ki rabi družbo in gibanje v dopoldanskih urah v vaši bližini in ima rada pse? Vem za ene, ki so za precej simbolično mesečno nagrado tako rešili problem in našli krasno gospo.

O tej opciji ne rezmišljam. Mora uspeti, prej ali slej.  Smiley Resnično ne želim biti odvisna od varuške naslednjih 10 do 15 let. V primeru, da res čisto nič ne bi pomagalo, ali bi bilo še slabše, bom posvojila še enega psa. Odraslo umirjeno samičko, ki ne trpi samote in bo Jacku za družbo. To bi po moje zanesljivo delovalo. Rajši eno odgovornost več in več dela, kot pa biti odvisen od tujca. Tega res ne želim.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #432 : četrtek, 01.11.2012 : 16:43:22 »

Saj z dvema psoma res ni  bistveno več dela, sprehodi so itak skupni. Pri nas je več dela, ker sta oba zelo zahtevna za nego, to pa je tudi vse.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #433 : četrtek, 01.11.2012 : 16:48:58 »

Nikoli še nisem imela dveh psov in se mi zdi, da bi bila to huda logistika ob mojih dveh malih otrocih ne preveč "pasjem" možu  Grin. Poleg tega se bojim, da ne bi znala prav postopati v vzgoji, ki je pri dveh vseeno malo bolj zahtevna. Ne vem, če bi znala prepoznati kake odklone in se boriti - ob mojem zlatem strahopetcu - še z morebitnimi novimi problemi nove psičke .... Kaj pa če se ne bi razumela? Če bi bil Jacko ljubosumen in bi imeli nove probleme... Ne vem no ... res se mi zdi velika odgovornost imeti psa, imeti DVA psa pa .... x2.  Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #434 : četrtek, 01.11.2012 : 16:52:41 »

Jaz jih tudi še nisem imela do letos poleti  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines