mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:41:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330346 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #435 : četrtek, 01.11.2012 : 16:56:36 »

Jaz sem se pa tako navadila, da pa sploh ne vem, če bi lahko imela samo enega. Kolikor sem pritegnjena, bi se mi najbrž smilil...."revček sam", pa to  Roll Eyes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #436 : četrtek, 01.11.2012 : 16:59:31 »

Jaz sem se pa tako navadila, da pa sploh ne vem, če bi lahko imela samo enega. Kolikor sem pritegnjena, bi se mi najbrž smilil...."revček sam", pa to  Roll Eyes

 Grin ... da te Jacko sliši zdej, bi rekel: si silšala teto pepsi, kako lepo razmišlja?Huh  Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #437 : četrtek, 01.11.2012 : 18:18:42 »

Zaenkrat *potrka na les* z dvema nimam nobenih večjih logističnih težav. Pa jih imam šele 1 teden in sem pričakovala bistveno več težav že zaradi prilagajanja tako relativno nesocializirane psice, kot moje prilagajanje na dvojico. Se mi zdi, da tiste situacije, ko bi raje imela samo enega člana, več kot odtehtajo tiste, kjer mi zelo prav prideta 2. Ravno samota, kjerkoli pač, in pa tudi igra med njima, ko se tisto minuto pač ne morem posvečati jaz. Presenečena sem ravno nad sprehodi, kako izvedljivo je to.  Grin

Pa ne me narobe razumet, še zmeraj pričakujem kakšno prepreko in tudi sama še nisem 100% prepričana. Ampak po pravici so moj zadržek bolj finance kot logistika.  Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #438 : petek, 02.11.2012 : 06:35:51 »

Zaenkrat *potrka na les* z dvema nimam nobenih večjih logističnih težav. Pa jih imam šele 1 teden in sem pričakovala bistveno več težav že zaradi prilagajanja tako relativno nesocializirane psice, kot moje prilagajanje na dvojico. Se mi zdi, da tiste situacije, ko bi raje imela samo enega člana, več kot odtehtajo tiste, kjer mi zelo prav prideta 2. Ravno samota, kjerkoli pač, in pa tudi igra med njima, ko se tisto minuto pač ne morem posvečati jaz. Presenečena sem ravno nad sprehodi, kako izvedljivo je to.  Grin

Pa ne me narobe razumet, še zmeraj pričakujem kakšno prepreko in tudi sama še nisem 100% prepričana. Ampak po pravici so moj zadržek bolj finance kot logistika.  Wink

Tudi finance niso zanemarljive Undecided ... ker vsi si želimo in predvidevamo, da boš naš pes vedno zdrav .... pa žal ni vedno tako. Tudi na to je treba mislit.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #439 : petek, 02.11.2012 : 08:41:27 »

Tudi finance niso zanemarljive Undecided ... ker vsi si želimo in predvidevamo, da boš naš pes vedno zdrav .... pa žal ni vedno tako. Tudi na to je treba mislit.
Seveda, točno tako je nastalo v mojem primeru, ker ni zdrav.  Sad Če pa ne bi bilo tako, bi si mirne duše zatiskala oči, češ "saj moji boja pa ja zdravi".  Roll Eyes
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #440 : petek, 02.11.2012 : 13:22:18 »

Naj pohvalim mojega Pritlehnega, da je zdržal 4 ure brez niti ene same samcate neumnosti, lužice, klobase, pogrizljanih stvari .... NIČ!!!!
BRAVO JACKO!!! veselje veselje veselje veselje veselje veselje

Recept? Kot običajno miren odhod, nafilan kong, zaščiten kavč + onemogočen dostop z vagoni igrač  Wink, umaknjene vse copate, čevlji, pliški, zaprti 2 spalnici, kopalnica in wc. Torej ima dečko vedno manj prostora (mu ga postopoma jemljem  Evil ... sobo po sobo) in kljub temu ne tuli! Edina novost danes je bil še oprijet body na jagodke Grin ... Sej bi rada verjela, da smo zmagali, pa bom počakala še na par dni brez klobas itd....  Grin


Še enkrat lahko rečem: HVALA VAM za vse nasvete, izkušnje, podporo in to, da lahko vse lepe in manj lepe pasje dogodivščine delim z vami  objem!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #441 : petek, 02.11.2012 : 13:26:20 »

Ma tebi čestitke za vztrajnost! Kiss objem veselje bravo
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #442 : petek, 02.11.2012 : 13:48:48 »

Jesssss!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #443 : petek, 02.11.2012 : 14:01:00 »

Superca! Cheesy   Tudi če bo še kakšen majhen kiks, ste sigurno na pravi poti. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #444 : petek, 02.11.2012 : 14:03:30 »

Jeees Cheesy Cheesy, jaz bi pa vseeno še feromone vklopila.  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #445 : petek, 02.11.2012 : 14:07:12 »

Bravoooo  veselje , kar tako naprej  Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #446 : petek, 02.11.2012 : 14:32:00 »

Helou, helou ... a še drži, da boste vzeli ograjico v izposojo? Imam nekaj medprazničnih neodgovorjenih klicev, tako da upam da me niste že iskali, ker nisem v LJ, bom pa od jutri naprej.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #447 : petek, 02.11.2012 : 23:52:23 »

Helou, helou ... a še drži, da boste vzeli ograjico v izposojo? Imam nekaj medprazničnih neodgovorjenih klicev, tako da upam da me niste že iskali, ker nisem v LJ, bom pa od jutri naprej.

Ojla skuiki! Ja, sem te klicala ampak ni panike. Pravzaprav bomo zaenkrat probali tako kot smo ... brez vratc. Če pa vidimo, da res ne bi šlo, te bom prosila - če bodo takrat vratca še na voljo za izposojo seveda.  Wink Hvala!
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #448 : sobota, 03.11.2012 : 06:44:41 »

Včeraj smo se spet družili z riry in dragim in lexy  Cheesy!!! Sicer je bilo precej blata ampak se ne Jacko ne Lexy nista prav nič sekirala  Grin ... Hvala za prijetno druženje!!!  Smiley objem
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #449 : sobota, 03.11.2012 : 06:56:59 »

Naj pohvalim mojega Pritlehnega, da je zdržal 4 ure brez niti ene same samcate neumnosti, lužice, klobase, pogrizljanih stvari .... NIČ!!!!
BRAVO JACKO!!! veselje veselje veselje veselje veselje veselje


 bravo bravo bravo Bravo barabinko mali, to je pa res uspeh. Naši pesjanarji bodo kmalu vsi postali vzorni sostanovalci, popolni so pa že tako ali tako Wink

Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines