mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:58:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329385 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #480 : sreda, 07.11.2012 : 17:02:59 »

Hmmm, kaj pa če bi mu postopoma začeli zapirati vrata od sob? Najprej eno, potem drugo - že ko ste doma, da ne šeta povsod. Se mi zdi, da bi bilo za obči red lažje, če ne bi imel dostopa v vse prostore. Pa magari na vse "kritične" sobe vratca namontiraš, tako bo imel vpogled, notri pa ne bo mogel it lulat in kakat Wink. Čeprav je najbrž za medsosedske odnose vseeno bolje klobasa na tleh, kot celo dopoldne tuleč pes Lips Sealed.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #481 : sreda, 07.11.2012 : 17:10:51 »

Hmmm, kaj pa če bi mu postopoma začeli zapirati vrata od sob? Najprej eno, potem drugo - že ko ste doma, da ne šeta povsod. Se mi zdi, da bi bilo za obči red lažje, če ne bi imel dostopa v vse prostore. Pa magari na vse "kritične" sobe vratca namontiraš, tako bo imel vpogled, notri pa ne bo mogel it lulat in kakat Wink. [b]Čeprav je najbrž za medsosedske odnose vseeno bolje klobasa na tleh, kot celo dopoldne tuleč pes Lips Sealed. [/b]

To počnemo in sedaj mu je ostala samo še Tinkarina soba, hodnik in dnevna s kuhinjo. Drugi dve spalnici, kopalnico in wc smo že zaprli brez posledic za ušesa sosedov ... ampak zelo postopoma.


Se strinjam, ni pa fajn po 8 urah službe, laufarije v vrtec in šolo ... prit domov in vsak dan kidat dr** Lips Sealed  in pomivat po tleh.  Navsezadnje bi naj bil in je bil že sobno čist. Od 4. do 7. meseca se ni 1x pokakal doma, zdej pa je že izjema, če se ne.   Tongue
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #482 : sreda, 07.11.2012 : 18:49:02 »

Sej vem sram...ma boš vidla, da bo bolje...klinc je edino to, da zna trajat nekaj časa, potem pa kar naenkrat čez noč "odrežejo"...upam, da bo pri vas kmalu tako objem
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #483 : sreda, 07.11.2012 : 19:35:05 »

Joj kako navijam za vas.  Kiss Saj vem, da je težko biti vesel zaradi mini koraka naprej, ko sta spet takoj dva nazaj... Pa vseeno se oklepajte dobrih stvari, da ne zmanjka dobre volje in pogumno naprej. Jaz res verjamem, da uspe!  objem

Pri nas smo bistveno manj dosledni.  sram Včeraj in danes je šla mami zadnja od doma in se ji je Zarja grozno smilila zaradi boksa in jo je pustila spuščeno z Binkijem (sta pa zaprta v moji sobi).  Lips Sealed  Roll Eyes Ampak, ne morem verjet, niti ena igrača ni bila premaknjena, kaj šele kaj drugega + čista tišina.  super Res, da sta bila sama obakrat kakšno uro in da se vse še lahko spremeni, pa upajmo na najboljše...  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #484 : četrtek, 08.11.2012 : 11:40:28 »

Jackinmi, bo boljše, boš videla, da BO Afro

Držimo pesti še naprej za vsak majhen korak naprej, tebi pa velik objem za vztrajnost!

Saj veš, kako so rekli v Vojni zvezd:"May The Force be with you" Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #485 : četrtek, 08.11.2012 : 12:33:30 »

Sej vem sram...ma boš vidla, da bo bolje...klinc je edino to, da zna trajat nekaj časa, potem pa kar naenkrat čez noč "odrežejo"...upam, da bo pri vas kmalu tako objem
Res upam, da bo tako!  Cheesy Cheesy Jacko, ti želim, da se ti bo "utrgalo" na odlično!  Wink Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #486 : petek, 09.11.2012 : 22:46:32 »

Dober večer!

Jacko pravi, naj napišem, da je v četrtek bil priden in uničil samo časopis, pobrskal malo po zemlji, ukradel iz police en klobčič volne in ga razpletel po dnevni ... sicer pa vse ok, kljub vsem zaprtim vratom v sobe  Wink . Sosedi niso nič javili, da bi jokal ... torej smo naredili še en mali korakec naprej  Afro.
Danes je imel varstvo - varuško nono in še eno malo zelo prehlajeno šefico  Undecided ... in ju je uspešno čuval celo dopoldne  Smiley.

Sicer še vedno pridno hodiva v pasjo šolo, ki pa se že izteka ... naslednjo soboto imava izpit  Shocked!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #487 : petek, 09.11.2012 : 22:50:50 »

Madona, Jack, resda se bliža zima, ampak na Obali ne boš rabil ravno volnene kape Tongue.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #488 : petek, 09.11.2012 : 22:52:38 »

Madona, Jack, resda se bliža zima, ampak na Obali ne boš rabil ravno volnene kape Tongue.

  ... bravo SD! Ti pa znaš brat med vrsticami ... Grin Grin Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #489 : ponedeljek, 12.11.2012 : 11:58:54 »

Par utrinkov iz pasje male šole, ki jo bova z Jackotom prav kmalu zaključila  Wink



Prooooooosiiiiiiim!!!!!


Ta reč izgleda nevarno ...  Undecided ... ma za sir, se izplača tvegati  Grin


Kdo je že rekel, da imam kratke noge?Huh Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #490 : ponedeljek, 12.11.2012 : 12:17:48 »

O, ti kriza morksa, a on takole sedi?!?! (prva slikica)  Grin Grin Grin Grin Grin
Bravo, mali veliki kratkonožec!  bravo bravo bravo bravo
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #491 : ponedeljek, 12.11.2012 : 21:03:14 »

... ja kratkonožec v bistvu raztura Cheesy v šoli in pravo veselje je, ko trenirava že prav kjerkoli ... tudi v kaki neprometni ulici in pridno uboga na vsa povelja  Wink Smiley.

Doma pa ... so še vedno incidenti  Roll Eyes Tongue ...

Recimo, ko sem bila odsotna, moji trije pa doma, je izkoristil nepozornost in Barbiki za vedno zaznamoval življenje  Lips Sealed



Na srečo se je potem končalo tako, da sva jo povili, ji izdelali bergle in imamo sedaj Barbiko, ki je celo bolj priljubljena od ostalih in že s hčerkino najavo, da jo bo, ko bo ozdravela, vzela s seboj v vrtec.    Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #492 : ponedeljek, 12.11.2012 : 21:23:57 »

Barbiki za vedno zaznamoval življenje  Lips Sealed

  Uboga barbika sram
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #493 : torek, 13.11.2012 : 07:46:47 »

Kako posrečeno ste Jacka kirurga vključili v otroško igro! Afro

Ritka na tleh na prvi fotki je pa tudi fenomen. Grin Spominja me na zajca!
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #494 : torek, 13.11.2012 : 08:57:48 »

Tvoja hči je carica. Cool Tudi jaz sem imela kot piščanec vse plastične konje na treh nogah oz. se vse da popraviti s protezo iz salotejpa. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines