mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 04:47:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 331091 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #690 : petek, 14.12.2012 : 13:28:13 »

je pa nekdo grizel vrata za na hodnik ...
Tasmrdeč kis (za vlaganje) pa poper čez ...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #691 : petek, 14.12.2012 : 13:45:09 »

O, ti smrdeca kriza morska... Lips Sealed Evil
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #692 : petek, 14.12.2012 : 14:27:02 »

  Shocked o nagajivec mali. Jaz se nekaj časa vrata vsak dan namazala s česnom, pes res ni šel blizu, je pa celo stanovanje smrdelo, z mano na čelu  Grin Ampak nekateri pravijo, da imajo psi radi česen Huh, no Via ga očitno ne mara.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #693 : sobota, 15.12.2012 : 06:16:34 »

Dobro jutro!


Hvala za namige!!! Edino kar se bojim, po dosedanjih izkušnjah, da bo, ko bom namazala vrata, začel glodati kaj drugega .... Naj namažem vso pohištvo?Huh

Če sem čisto iskrena sem zelo razočarana. V bistvu sem res pričakovala, da mu bo družba pomagala in mu ne. Oto je dobesedno zaljubljen v njega ... skozi se stiska k njemu, igrata se res večino budnega časa, nobenega ravsanja ni, skratka super. Ko pa ostaneta sama, je v bistvu skoraj tako kot prej, ko je bil Jacko sam.
Imeti dva psa ni hec, sploh, če si pretežno sam glede nege in vzgoje. Ota nisem še uspela navaditi na opravljanje potrebe zunaj, saj se mi smili, ko ga tako zelo zebe in se trese kljub plaščku ... potrebe pa v plaščku ne opravi zunaj  Roll Eyes Huh . Sej ni problema zamenjat pleničko v zabojčku a nekako nisem zato, da ostane tako. Upam, da ko bomo doživeli en teden suhega vremena, da ga bom uspela preusmeriti na travico. Zdej že zdrži kake 4 ure brez lužice, kaka pa tudi kar redno po obroku in še dvakrat vmes. Moti me, da se gre včasih polulat v svoj boks na brisačko ... in sploh imam občutek, da mu njegov boks ni všeč  Undecided. Takoj, ko ga zjutraj odprem, me pozdravi in teče k Jacku v boks se stisnit  Grin ljubezen ... tako kot čez dan - vedno spita v odprtem Jackovem boksu in vedno skupaj.

Včasih se zgodi, da vzamem ven samo Jacka in Oto joka pri vratih, tudi če sploh ni sam ... torej spet bodo problemi, če bi slučajno zaradi česarkoli ali samo logistike varstva Oto ostal brez Jacka. Ne vem, kot kaže res nisem talentirana za vzgojo psov ... oziroma moji psi močno želijo, da bi bila skozi doma  Undecided.

Danes ima Jacko 9 mesecev  Smiley, Oto pa 4  Smiley.
Vse naj naj pesjana moja!!!! objem objem Kiss Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #694 : sobota, 15.12.2012 : 06:23:51 »



Nič ju ne moti, da sem bolj koščena  Grin ...  objem
Ljubezen je slepa!!!  Grin
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #695 : sobota, 15.12.2012 : 09:12:45 »

Danes ima Jacko 9 mesecev  Smiley, Oto pa 4  Smiley.
Najprej vse najboljše.  Kiss
Po mojem mnenju se je treba ozirati na tole starost. Že z enim mladičem je kar nekaj dela in nihče ni brez izzivov. Pri dveh mladičih pa se vse še podvoji, sploh, če ima že večji težave, ima mlajši slab zgled. No, saj sem hotela povedat samo to, da bo po mojem mnenju potrebno nekaj več časa, volje in dela kot običajno. Undecided

Vsekakor imam tudi jaz izzive, pa sta moja stara 2,5 let in 9 mesecev. Priznam, da se skoraj ne bi upala imeti mlajšega mladiča, sploh pa ne dva mlada.. Ne, da ni mogoče, ampak si mislim koliko truda je potrebno vložiti.  sram

Slaba vzpodbuda z moje strani, ampak še zmeraj mislim, da vam lahko uspe! Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #696 : sobota, 15.12.2012 : 18:26:09 »

Super ste!  Cheesy Cheesy In, itak, da boste to obdobje prebrodili. Potem pa se začne uživancija.  Cheesy
To je pač pasja puberteta in vse, kar paše zraven. K sreči je krajša kot pri ljudeh.   Tongue
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #697 : sobota, 15.12.2012 : 19:29:12 »

Hvala! Res sta otroštvo in puberteta "prava" kombinacija ampak bomo že nekako prebrodili  Wink.

Malo fotk:

Jacko The Dog  Grin



Pa še dve z vsemi mojimi "mladiči"  Smiley

Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #698 : sobota, 15.12.2012 : 19:30:29 »

Aja, dve ... evo:


Oto je teeeežek ... samo po karakterju  Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #699 : sobota, 15.12.2012 : 20:02:38 »

Jaz mislim, da je redko kateri pes "idealen". Moja Nejka je bila npr. sobno čista v sekundidvajst še kot mladiček, pa tudi samo sem jo lahko puščala od začetka brez težav (navajanje na boks je bilo ultra kratko, potem pa nisem imela druge izbire, kot da sem jo zaprla in ji zabičala, da nima kaj za piskati... Tongue in se je ta metoda - na mojo srečo - obnesla), mi je pa zato na sprehodih dooooooooolgo paničarila in se zaganjala v kolesarje, otroke, ljudi z dežniki, kovčki, na rolerjih... Sem vanjo vložila kar nekaj truda in danes je prav fajn psica (čeprav imam takrat, ko so okoli drugi ljudje, oči še vedno na pecljih in ji popolnoma zaupala verjetno nikoli ne bom). Po drugi strani sem pa lahko s Tessko (starejšo psico) v družbi drugih ljudi popolnoma sproščena, vendar se mi v stanovanju podela in polula, kadar se ji pač zazdi, da bi se morala. Roll Eyes Vsi drugačni, vsi enakopravni. Wink Meni se zdi najbolj pomembno, da ne obupamo in da jih imamo radi takšne kot so. Sem prepričana, da boste - če boste vztrajali - slej ali prej želi rezultate, ki jih želite doseči.

Jacku, Otu in njuni šefici Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #700 : nedelja, 16.12.2012 : 07:08:30 »

Dobro jutro!

Ja sonce rumeno pravljice o idealnih psih, službah, moških .... sem že predelala  Grin. Imaš popolnoma prav, vsak ima svoje finte in vsakemu se zdijo njegovi problemi najhujši ... Jaz sem ugotovila, da sem pač pasja in da mi očitno nekako ne pridejo do živega vse Jackove lumparije, torej se bo prej ali slej moral predati in postati  , ker ima že šefico  Evil.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #701 : nedelja, 16.12.2012 : 09:00:26 »

Saj ravno zato so najhujši. Ker so naši... Tongue predaja trmoglavka

Držim pesti, da se bo Evil v Jacku čim prej predal. objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #702 : nedelja, 16.12.2012 : 12:37:39 »

Oto je preizkusil mojo kreacijo in zasmrčal od ugodja ... prav nič ga ne moti, da sem začetnik v kvačkanju  Roll Eyes, samo, da je toooooploooo  Grin

Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #703 : nedelja, 16.12.2012 : 12:39:27 »

 
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #704 : nedelja, 16.12.2012 : 13:37:51 »

Oto, ti si cel model  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines