mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 21:02:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 331187 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #750 : sreda, 02.01.2013 : 15:25:05 »

Ta dva psa sta meni za znoret všeč. Kiss  Huda frajerja. Se pozna, da živite blizu Italije... Cool

- Seveda se pridružujem tudi željam po zdravju v hiši. Ob pomoči kosmatih terapevtov bo mala princeska sigurno še prej okrevala! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #751 : sreda, 02.01.2013 : 22:03:48 »

Pa pazite malo, da se ne bosta skupaj zarasla  Huh. Da ne bo Oto postal Jackov neodstranljivi flekec na hrbtu  Evil

Tudi mi pošiljamo zdravilne misli tamali šefici  Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #752 : četrtek, 03.01.2013 : 09:24:38 »

Dobro jutro!

Jaz in mala šefica sva včeraj spet dobili dvodnevni paket dopusta doma in jutri greva nazaj v bolnico. Pravzaprav še vedno ne vedo, kaj je moji rožici  Sad. Malo bolje sicer je, ni pa še dobro.

Pesa sta bila neizmerno vesela, ko va se pojavili na vratih in mama mi je povedala, da je bil Jacko celih 7 ur pri vratih, ko me ni bilo doma. Po moje ga je zakrbelo, ko je videl potovalko ...  Undecided.

Drugače sta pesjana pridna in vesela, da je novoletne evforije in pokanja konec.  Wink
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #753 : četrtek, 03.01.2013 : 09:51:59 »

Joj, Jackinmi, želimo vam, da se mala čimhitreje postavi na noge. Poznam pa občutke, ko dohtarji hodijo in rečejo "to ni in ono ni", ti pa veš, da nekaj je. Koliko je pa stara mala šefica? Si lahko ob njej? A ni vrag, ko psov ne pustijo v bolnico? Ko sem bila z malim v bolnici je samo to cvilil, kje je Fred. Dol mu je viselo za vse ostale. Samo Freda bi imel na postelji. Je pa snidenje potem toliko lepše.   Kiss Kiss Kiss človeškim in pasjim cukrom.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #754 : četrtek, 03.01.2013 : 09:57:29 »

Ajoj ... čimprejšnjo diagnozo in pravo terapijo želim! objem Vsaj razgled z izolskega hribčka bo krasen ... Roll Eyes
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #755 : četrtek, 03.01.2013 : 10:05:19 »

Hvala!
Tavelika ima 7 let a bom v primeru, da ostane čez noč itak pri njej, pa tudi, če bi morala spati stoje. Bom pač plačala kolikor bo. Sicer pa upam ,da nama ne bo treba gledati razgleda ...  Tongue Wink

To je petič, do kar sem mamica, da sem šla z otrokom v bolnico in po izkušnjah sodeč, je vsekakor bolje, da si zraven. Pa ne zato, ker sestre ne bi bile dobre, gre za otroka in zato, da te takrat najbolj rabi ne glede na leta. Sester na oddelkih je pa itak vedno manj in so ful obremenjene, tako da še dobro, da so mamice zraven, da lahko za osnovne stvari poskrbimo same. Če bi bili pa še pesjani zraven, bi pa lahko kak dober film posneli tam  Grin ...
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #756 : četrtek, 03.01.2013 : 10:25:08 »

 Od kar sem mami sem sedajle naštela najman 14x spremstvo. Najmaj za 4 dni, največ za 14. Seznam je dolg, prevladujejo pa bronhiolitisi. Sem pa enkrat dve noči spala na lesenem stolu. Ko sem prišla domov sem se potegnila samo v posteljo. Upam, da imajo vsaj kakšen fotelj za raztegnit.
Sploh pa vam želim, da rečejo, da je že tako dobra, da se bosta doma pozdravili. Domače okolje in terapevti itak delajo čudeže Kiss Kiss Kiss.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #757 : četrtek, 03.01.2013 : 10:33:21 »

Jackinmi, tudi iz našega kraškega brloga pošiljamo dobre misli za Tamalo Šefico Kiss Naj bo čimprej bolje!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #758 : četrtek, 03.01.2013 : 12:17:34 »

Držimo pesti in tačke za čimprejšnje okrevanje male pupe objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #759 : petek, 04.01.2013 : 17:15:10 »

Hvala za pesti in tačke! Je očitno pomagalo, ker je moja punca boljša in je bila danes odpuščena iz bolnice. Sicer niso ugotovili, kaj je imela, a glavno je, da je boljša  Smiley. To poglavje smo rešili, pa se je začelo novo, pasje poglavje  Sad ... Že zjutraj sta Jack in Oto kakala mehko, po prihodu iz bolnice okoli 13ih pa je začel Oto bruham in to tako močno in pogosto, da sem kar klicala veterinarja in ga naročila na pregled. V eni uri je več kot 10x bruhal in za takega pižeka, je to lahko nevarno. Po pogovoru z veterinarjem, se je bruhanje čudežno ustavilo in tudi Jackotova driskica je prenehala. Bruhal pa Jacko ni. Ob 16ih sem peljala Otka k veterinarju in je po pregledu dobil dve "šponti" - injekciji proti bruhanju in vrečo dietnih briketkov za domov. Mali se je tako glasno drl, da so se po moje vsi psi v soseski zgražali, kaj ta grozna veterinarka dela  Shocked Grin ...
Zdej Otek spi ko topek v svojem malem boksu, Jacko pa je že čisto ok in prav lačno me gleda ... bo tudi on dobil porcijo dietnih briketkov danes. No tako ... zdej pa upam, da bo malo miru in zdravja pri hiši   Roll Eyes Smiley 
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #760 : petek, 04.01.2013 : 19:21:25 »

Glavno, da je princeska bolje  Kiss, očitno pa se zdravje v hiši tudi širi  bravo, pazi le, da bo Jackova pasja bolhica dovolj pila  Wink

Drži se  objem
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #761 : sobota, 05.01.2013 : 06:45:49 »

Dobro jutro!
Pesjana sta se naspala, sprehodila in pojedla pest dietnih briketkov, zdej pa spita ko topa spet  Grin. Kakanja ni bilo ... bruhcev tudi ne  veselje .

Lepo soboto vam želimo!  Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #762 : nedelja, 06.01.2013 : 14:18:06 »


Lep dan je danes in zato smo malo poslikali pesjana  Cool:



Jacko, ki se enostavno nadvse rad sonči  Kiss Kiss Kiss



Oto, ki celo včasih samostojno stoji in ni priliman na mamo Jacka  Grin



Pa še ena cukrasta, ker je pač nedelja popoldan in vam ne morem ponudit mojih čokoladnih muffinov  Tongue Wink
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #763 : nedelja, 06.01.2013 : 17:59:30 »


Oto, ki celo včasih samostojno stoji in ni priliman na mamo Jacka  Grin

Samostojno stoji, ampak malo se ga po mora dotikati a ne Grin

Sta pa res ena VELIKA cukra ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #764 : nedelja, 06.01.2013 : 18:17:21 »

Hehe, ušesca pa že pridno stojijo pokonci Cheesy Grin
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines