mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 20:50:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330165 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #960 : torek, 05.02.2013 : 17:19:40 »

Hvala, hvala, da se veselite z nami  objem !

Meni se zdi Jacko veliko bolj skuliran, zadovoljen in manjkrat skesan. Je pa res, da je otožnost že od vsega začetka nekako njegov zaščitni znak  Kiss ... Na tej fotki bi lahko delal reklamo za antidepresive:




Tamali vragec pa nima teh težav. Njemu prikrita diktatura čisto ustreza.  Evil Grin Kiss

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #961 : torek, 05.02.2013 : 17:38:05 »

Vaš boks pa izgleda kot oder kakšne lutkovne igrice, z Otekom - marioneto, Jack pa kot vdani gledalec,
ki na svojem premalem stolu, gleda isto gledališko predstavo že stotič  Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #962 : torek, 05.02.2013 : 17:47:59 »

Sej, bogi revež Jacko Kiss, na samo enem! micenem! pouštru mora ležat, tamali ma pa dva Angry...jaz bi se tudi tako kislo držala trmoglavka
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #963 : torek, 05.02.2013 : 19:16:25 »

 Grin Grin Grin

Jacko bogi zdlogočaseni gledalec bo pač na enem malem micenem poušetrčku gledal stotič isto predstavo (  ) dokler ne bo mr. Otija ošabnega spodil iz svojega boksa trmoglavka in se končno postavil zase Afro.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #964 : torek, 05.02.2013 : 19:45:33 »

Naša Čara tega nikoli ni znala in tudi nikoli ne bo  Huh, zato pa ji, če je treba, red in mir naredimo mi  Wink,
ker je res bila vedno najbolj toleranten pes in si to zasluži  ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #965 : torek, 05.02.2013 : 20:59:50 »

Vaš boks pa izgleda kot oder kakšne lutkovne igrice, z Otekom - marioneto, Jack pa kot vdani gledalec,
ki na svojem premalem stolu, gleda isto gledališko predstavo že stotič  Kiss
Grin Grin Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #966 : torek, 05.02.2013 : 21:04:20 »

če je treba, red in mir naredimo mi  Wink,

Afro
Tudi jaz, še posebno zdej, ko se morda malo bolj zavedam tudi njunega "dialoga" večkrat posežem vmes stop. Oto ni več tako majhen in njegov ego ga je že itak zdavnaj prerasel  Tongue... Jacko pa mu tudi občasno vrne in ker mu ne more s karakterjem, mu s svojo maso. Torej dejansko večkrat ustavljam oba - enkrat enega, drugič pa drugega. Kar se pa tiče Jackove "spalnice",pa je Oto čisto vsak večer izseljen in preseljen v svoj boks. To seveda počnem jaz, in ko me vidi, da se približujem, se kar obrne na hrbet in se preda svoji kruti usodi.  Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #967 : torek, 05.02.2013 : 22:58:31 »

Kako je meni znano tole o rastočem egu v tamalem škratu  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #968 : torek, 05.02.2013 : 23:47:53 »

Postavnemu Jacku k njegovemu "otožnemu" videzu zelo pripomore tudi njego lepi "mejkap" Kiss
Vidim pri "našem" blue-merle borderju Borisu, kako temne lise okoli oči vedno pričarajo tak malo žalosten oz. zaskrblen pogled, kot da se bo glihkar zjokal Wink

Tamali Oto me pa na našega Bertolina spominja, takole se zna on naštimat prav na sredo Rokotovega boksa, barabica Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pablo The King
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #969 : sreda, 06.02.2013 : 10:34:06 »

Pozdravljena! Sem potrebovala kar nekaj časa, da sem našla "kontakte vseh bratcev" ...
Zdaj sem pa vesela, da ste tako blizu, da se lahko spoznata!
Res imajo 4 bratci različne očete?  Cheesy nisem vedela...

Pablo (prej Jošt) je velika lenoba, zelo poslušen, brez kletke in ostalih težav. Nikoli nam ni ničesar pogrizel doma in ne laja. Malo zarenći, ko kdo pozvoni - ampak iz strahu.
Vedno bolj se carta, saj je do sedaj bil kar razigran in mu je čohanje pomenilo igro  Wink

obožuje spanje z glavo skoraj v "kaminu" in jaaaa sta si podobna!
Slike naložim na dropbox - s klikom jih lahko ogledate:

https://www.dropbox.com/sh/gawjqbqwdybjasp/Jv0aCcX2-v

Upam da si jih boste lahko ogledali...

drugače pa je tale blog malce nepregleden, se kar zgubljam po straneh. Kakšne težave pa povzroča Jack?

Lep pozdrav,
Suzana


Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #970 : sreda, 06.02.2013 : 17:12:09 »

Oooo  Cheesy Cheesy Cheesy, kako je lepkan ta vaš Pablo!!!  Kiss Kiss Kiss
Se moramo dobit in spoznat  Wink! Piši mi na ninkaholi@gmail.com pa se zmeniva.  Smiley

Poročilo za danes:

Psa je danes prva "rešila" moja mama, ki je šla po otroka prej. Našle so zgrizeno Otkovo oprsnico  Shocked  in nič drugega. Edina zanimivost pri vsem skupaj je ta, da naj bi jo Oto imel na sebi  Roll Eyes Lips Sealed Undecided wtf Morda je to še v kontekstu včerajšnjega lutkovnega gledališča in je Oto danes dopoldan igral čarovnika.  Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #971 : sreda, 06.02.2013 : 18:13:36 »

Brez panike, je rekel Švejk  Smiley

Yogi, si je svojo oprsnico, ki je na enem mestu samo malo štrlela, z lahkoto dosegel, pogrizel in pregrizel,
ko se je po enem od sprehodov sušil v boksu Angry, pa smo bili doma in zraven.
Ko je priskakljal ven s spredaj odprtim modrcem, sem potrebovala kar nekaj trenutkov, da sem skapirala kaj
je naredil v popolni tišini  Grin. Od takrat naprej je pač ni več nosil  Wink.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #972 : sreda, 06.02.2013 : 20:30:54 »

Brez panike, je rekel Švejk  Smiley

Yogi, si je svojo oprsnico, ki je na enem mestu samo malo štrlela, z lahkoto dosegel, pogrizel in pregrizel,
ko se je po enem od sprehodov sušil v boksu Angry, pa smo bili doma in zraven.
Ko je priskakljal ven s spredaj odprtim modrcem, sem potrebovala kar nekaj trenutkov, da sem skapirala kaj
je naredil v popolni tišini  Grin. Od takrat naprej je pač ni več nosil  Wink.


Otku je kar precej štrlela, ker je tamalo prerasel oz. mu je bila na knap in je podedoval eno preveliko, ki sem jo zategnila sicer do minimuma ampak je očitno še vedno bila prevelika.  Roll Eyes Ne morem verjet tudi tega, da mali sicer raste a ne napreduje na teži skoraj nič.  Shocked Še vedno ima  2.7kg. Mogoče pa ga moram tehtat preden gre kakat  Grin Grin Grin ... ker klobase niso več tako zelo majhne.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #973 : petek, 08.02.2013 : 07:33:27 »

Dobro jutro!

Ker je danes kulturni praznik, sta se Jacko in Oto včeraj obnašala skrajno lepo in sem stanovanje našla točno tako, kot sem ga pustila ob odhodu v službo  veselje. Nikjer nobenih lužic - niti na plenici v Otkovem wcju, nič pogriženega razen temu namenjenih igrač. Bravo fanta! To pa je bil dober dan.  Smiley
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #974 : petek, 08.02.2013 : 08:14:51 »

 bravo bravo to pa je res uspeh. super ste
Logiran
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines