mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 02:41:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330324 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1155 : sobota, 23.03.2013 : 20:00:52 »

Ful kjut  Cheesy

MamaF ima konkurenco! Wink
Ful vesela take konkurence Afro Jacinmi, tole bi lahko ti po naročilu delala za podobne "rabim-malo-miru" primerke Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1156 : sobota, 23.03.2013 : 22:04:25 »

Grin Grin a imate človeški člani družine tudi svoje?

 

Drgač pa...zelooo lepo!
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1157 : sobota, 23.03.2013 : 22:52:10 »

Grin Grin a imate človeški člani družine tudi svoje?

Človeški člani smo zapostavljeni in sploh nimamo obeskov za na vrata  Angry  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1158 : sobota, 23.03.2013 : 23:00:46 »

Kar pomeni, da sta pesjana zelooo pridna in sploh ne preživita dosti časa v "varni chill out sobi" Wink Sicer bi morali verjetno še en dodatni WC najeti, če temu ne bi bilo tako Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1159 : nedelja, 24.03.2013 : 08:01:15 »

Dobro jutro!

Danes je nedelja in jaz sem si delala utvare, da bom po jutranjem obhodu v miru spila kavico ... pa sta Jacko in Oto srečala frendico Kiko in je bilo treba skakat po lužah in se it wrestling v blatu   Evil .
Slike od PREJ nimam, sta pa tukaj oba POTEM, čista in dišeča kot dve pomladni roži  Grin:



OTO: "Ne skrbi, te bom jaz rešil mokrote tuki zadaj ... !"
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1160 : nedelja, 24.03.2013 : 08:54:19 »

Dobro jutro!
Slike od PREJ nimam, sta pa tukaj oba POTEM, čista in dišeča kot dve pomladni roži  Grin:


Diškota  Kiss Kiss

A Jacka si pa tako drgnila, da si mu vse natur rjave flekce na hrbtu sprala  Shocked Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1161 : nedelja, 24.03.2013 : 12:41:57 »

 Sej Jacko je vedel, da se bo prej ali slej to zgodilo. Sem pač obsedena s čistočo.  Grin

Ko smo že pri obsedenosti... a ima kdo kaj takega http://www.hofer.si/si/html/offers/58_31100.htm in kako se to obnese?
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1162 : nedelja, 24.03.2013 : 12:55:07 »

Sicer nimamo, ampak kaj jst vem...če boš že kupovala se raje na dražje modele usmeri...sej Hofer je za marsikaj uporaben Afro, ampak takih reči jst ne bi tam kupovala...

Slikca je pa ultra kjut - kako ga gricka za ušesi ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1163 : nedelja, 24.03.2013 : 12:56:17 »

Ne, takšnega Sovražnika  Angry mi še nimamo. Se bojim, da pri nas ne bi doživel kakšne častitljive starosti  Undecided … pravzaprav ne vem, če bi sploh preživel prvi delovni dan  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1164 : nedelja, 24.03.2013 : 12:57:09 »

Kako se obnese? Menda odlično Evil
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1165 : nedelja, 24.03.2013 : 13:05:45 »

Nisem ziher, ce je to najboljsa odlocitev glede na tezave, ki jih imate ...  Tongue
klik
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #1166 : nedelja, 24.03.2013 : 13:08:56 »

Mi imamo tega, s katerim se mačka vozi okoli, pa se ne obnese ravno preveč dobro. Verjetno je odvisno od tega, kakšno stanovanje maš, ampak pri nas se ga vklopi samo, ko kak dihur po nesreči gor stopi in se malo zapelje okoli.  Evil Dolgo sesa, ne posesa vseh prostorov, skozi nekatere pa se pelje večkrat, se zaletava (in posledično poliva vodo iz pasje sklede), ne najde sam do polnilca (pa bi naj znal   Angry), glasen je, zatika se in če obtiči, odvrže nekaj smeti,... Ena kolegica je bila pa navdušena, ga je nastavila na nek urnik in ji je vsak dan posesal, je pa res, da je bilo njeno stanovanje bolj prazno kot moje.  predaja Ali pa sem jaz pač nesposobna in ga ne znam uporabljat. Za mene je pač metla.  Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1167 : nedelja, 24.03.2013 : 13:21:47 »

 
Vidiš, kako koristen je tale forum  Smiley. Takoj dobiš odgovore na svoja vprašanja  Smiley.
Zdaj pa lepo metlo v roke in pucat  Evil.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1168 : nedelja, 24.03.2013 : 13:45:14 »

Tudi ena moja prijateljica ga ima in je z njim zadovoljna, sem si ga nameravala od nje sposoditi za probo, potem sem ga pa pri njej opazovala in prišla do zaključka, da pri nas to ne bi dobro funkcioniralo.
Ona ima en velik prostor, tla so skoraj prazna (razen pohištva, ki je ob zidovih) in ga vključi, preden gre v službo, Pred tem zloži vse stole v jedilnici na mizo, da so tla še bolj prazna in se sesalnik posledično manj zaletava in spreminja smer. Tisti prostor ji relativno dobro počisti, res pa je, ima samo enega mačka, čigar dlake je treba s kavča recimo še vedno ročno čistiti.
Drug problem so različni nivoji med prostori - če imaš med posameznimi sobami pragove, se sesalnik tam zaustavi in ne "spleza" čez. Ali razni tabureji in mizice v dnevni sobi, vso to je zanj ovira od katere se "odbije" in tako ti okoli nog od mize vseeno ostanejo otočki smeti (vsaj pri njej sem to opazila).
Sesalnik nima neke hude sesalne moči, čeprav je tisti model, ki naj bi bil primeren za dlake živali v stanovanu, je bolj nekakšen "pometalec", zato pri meni, ki imam ladijski pod s precejšnjimi fugami med deskami, verjetno ne bi dobro odigral svoje vloge. Tudi vse prekladanje pohištva in odmikanje pralnih tepihov iz kuhinje bi pri meni trajalo toliko, da v tem času že zdavnaj posesam z navadnim sesalnikom.

Verjetno je odvisno od samih tal, vrste stanovanja, količine dlak/smeti in načina življenja. Meni je bolj kamot prijeti v najbolj obljudenih prostorih v roke navaden sesalnik in se v četrt ure prošetati z njim in povleči dlako in ostale smeti iz vsakega kotička. Sploh, ker imamo vhod v stanovanje direktno z dvorišča in se tudi na čevljih prinese dosti smeti in če bi hteli ves čas vzdrževati neko brezhibno čistočo, bi morala Rumba itak kar naprej delati Grin

Oba filmčka sta pa smešna za crkt Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1169 : nedelja, 24.03.2013 : 14:54:08 »

Jaz vem za enega, ki relativno dobro posesa (res to omogoča tudi postavitev sobe- in pospravljenost Evil ), ampak ima premali predalnik za smeti in se ob obilici dlak (bernski planšar) zelo hitro zabaše.
Logiran
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines