mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 17:24:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330511 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1185 : četrtek, 28.03.2013 : 12:12:16 »

Otek, ti si res pravi minič Kiss
Drugače fanta, bi se pa jaz pritožila, vajina Šefica tako javno objavlja vajino težo, svojo pa tiho zataji. Angry Grin Grin Grin Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1186 : četrtek, 28.03.2013 : 17:49:49 »

Tega, da se je dolgonoga šefica malo zredila sem res nadvse vesela  Cheesy, ona že ve zakaj  objem

Pa tu res ne gre za nobeno žensko privoščljivost  Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1187 : sobota, 30.03.2013 : 07:04:19 »

Jutrooo!

Mi smo kljub sivemu vremenu in dejstvu, da je sobota, že od pol šestih pokonci ...  Undecided. Zakaj? Ker Oti sliši nekje petelina, ali ima vgrajen timer ali ima njegova pipica alarmno napravo ali kaj? Jacko nikoli ampak res nikoli ni zjutraj težil za ven, če je bil zdrav. A tudi vas pesjani zjutraj budijo ali jih budite vi?

Čarka@ Kar se mojih kilogramov tiče, se mi ta vikend obeta vsaj še en nov kilogram  Wink Grin

Imejte lep vikend in praznike!  objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1188 : sobota, 30.03.2013 : 07:16:25 »

Ja, Viktor tudi vsak dan, ne glede al je petek al svetek, začne rogoviliti točno pet minut pred zvonenjem budilke  Angry, ki je ob vikendih seveda izklopljena  trmoglavka

Saj ti pravim, da so to pe****i  Grin


Čarka@ Kar se mojih kilogramov tiče, se mi ta vikend obeta vsaj še en nov kilogram  Wink Grin

Ti boš dobila enega, jaz pa vsaj dva  huh, pa se ne bom nič trudila  jezen
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1189 : sobota, 30.03.2013 : 08:40:26 »

Pri nas pa živali spijo, otrok pa rogovili. Prejšen teden je vstal ob štirih in sva se mogla iti pantomimo. Devetkrat je bil šofer tovornjaka, dasatič pa šofer avtobusa Grin Grin.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1190 : sobota, 30.03.2013 : 08:45:23 »

A tudi vas pesjani zjutraj budijo ali jih budite vi?
Pri nas je en čuden sistem. Vesta, da me ne smeta ravno zbudit. Potem se pa čisto potihem prekladata po postelji in če slučajno začnem kazat znake življenja, me prideta pogledat čisto od blizu, ampak čisto počasi. Grin Če se pa tudi premaknem ali dvignem, je pa samo še divjanje in tuljenje od veselja.  Roll Eyes
Tako, da težko ocenim, ali me prav zbudita, ali imam samo 6. čut. Tongue vegi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1191 : sobota, 30.03.2013 : 09:09:07 »

Pri nas smo vedno lahko spali do nezavesti. Odkar pa ni več Pepsi, se druga preostala seniorka Sherry redno zbuja s petelini in potihem dela "pisk....pisk....cvil...cvil....eek",  Roll Eyes od česar se vsak pošten človek seveda zbudi.   Roll Eyes  Ne vem, ali ima to kaj veze s tem, da sta prej spali zloženi ena čez drugo - se mi pa zdi, da ja.  Lips Sealed
Opomba 1:Pošten pes št. 2 na te cvilčke in piske  ne trzne niti pod razno.

Nekajkrat sem mislila, da pač starejši mehur zahteva lulanje in sem to ubogljivo uredila, potem smo šli še malo spat.
Opomba 2: druga hišna žival se tega obreda ni udeležila.

Zdaj, po slabih dveh mesecih, sem pogruntala, da ne gre za nič drugega kot "igre brez meja", rahlo izsiljevanje in "starost ni lepa" (-čeprav  njeni  res čist nič ne manjka). In tako jo ob prvem cvilčku vzamem pod kovter, malo se počohava in če imam srečo, lahko še kakšno uro spim.

To se mi dogaja prvič v življenju. Vsi moji dosedanji psi so imeli večerni bioritem, tako kot jaz, in vse sem morala zjutraj dobesedno vlečt, ko je bilo treba ven ("a žeee? A si ziher?")   Tokratna old lady  Kiss pa se je očitno odločila, da se mi bo maščevala za vsa leta nemške vzgoje in da bom zdaj jaz ubogala njo. - Pa naj ji bo, saj glede nemških vzgojnih prijemov tam nekje po 12.letu itak vsi mal popuščamo, se mi zdi... Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1192 : sobota, 30.03.2013 : 22:02:39 »

Naša dva sta kar se tiče jutranjega vstajanja začuda nadpridna  Shocked. Vstaneta takrat, ko vstanem jaz  Smiley. Čez vikend, ko spim dlje, me pustita spati in me zbudita le, če se jima res zelo mudi na stranišče  Undecided. Je pa to redko, ker smo tudi mi ponočnjaki in, tako kot mamaF in Roko, hodimo na polnočnice  Grin. Če me že morata zbuditi, to naredita nadvse nežno, s tihim javkanjem in vzdihovanjem ob postelji, v bližini moje glave  Tongue. Na posteljo pa ne prideta, ker je ta off limits in se tega res držita v nulo  Shocked. Je pa zanimivo, kako različna sta si pri prebujanju. Sonny je v hipu pokonci in med tem ko sem v kopalnici že naredi obhod, Miži pa drnjoha do zadnjega  .
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1193 : sobota, 30.03.2013 : 22:05:19 »

Pri nas pa živali spijo, otrok pa rogovili. Prejšen teden je vstal ob štirih in sva se mogla iti pantomimo. Devetkrat je bil šofer tovornjaka, dasatič pa šofer avtobusa Grin Grin.

Na, pa sem cel ekran zašpricala
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1194 : sobota, 30.03.2013 : 22:16:21 »


Bamfel tamali je pa za štose Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1195 : nedelja, 07.04.2013 : 06:26:37 »

Dobro jutro iz sončne Izole!  Cool

Zjutraj sem se spet s težavo vlekla po običajni poti s pesi (ker sem spet bolna ...  ) a me je razveselilo petje ptičkov  veselje in tisti vonj po pomladi, ki ga samo še rahla burjica šibi. Pesjana rasteta in se mi zdi, da je vsak dan lažje. Pred tednom dni smo bili na velikonočnem družinskem srečanju na štajerskem in sta bila prav pridna oba  Afro. Itak jima je najbolj laskalo, da sta lahko spala zelo zelo blizu šefice, tako zelo, da sem občasno zjutraj komaj dihala od obeh ljubezni - ene na prsih, druge pa ob glavi ... ampak sej veste, da pri babici je vedno vse drugače in so pravila bolj ohlapna  Grin ...

Delavniki, ko sta psa sama doma, niso več tako stresni in ne vračam se domov s paniko, kaj bo ... ŠE se občasno zgodi, da Otek pobrusi svoje male zobiče  Evil, a na srečo to dela na že ustaljenih in poškodovanih mestih, ki so tako ali tako na seznamu za obnovo. Lužic in kakcev se v bistvu sploh več ne spomnim, to je za nas zgodovina. Sosedi mi nič ne rečejo, kar lahko pomeni, da so obupali ali pa, da sta pesjana pridna  Azn .

Jutranja budilka Oto tudi ni več tako švicarska kot je bila, morda tudi zato, ker jo ob nekulturnih urah (npr.2h zjutraj) enostavno utišam in spim dalje  Evil.
Jacko je pa itak že tak gospod, kot bi bil že zdavnaj odrasel, le takrat, ko je na vrsti igra ali tekma za pozornost se spremeni v velikega pritlehnega mladiča, ki skače in gruli in gleda s tistim svojim obrobljenim pogledom s prošnjo: " vzemi mene, daj meni, jaz sem prvi na vrsti ..."  Grin

Imejte lep vikend, mi ga bomo najbrž bolj gledali skozi šipo, ker smo 2 od 4 bolni.

Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1196 : torek, 09.04.2013 : 17:25:53 »

Še foto dokumentacija ...

Jacko v sladkem objemu na počitnicah  Kiss



in pa ena frišna domača, kako naš Otek tvega lastno preživetje s tako no limits pozo med spanjem:

 
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1197 : torek, 09.04.2013 : 17:34:03 »

Se mi sam zdi, al je tale box nekam kratek? Ubogi Jack, ga bo še v križu zagrablo Undecided.
Me veseli, da si ravno zdej bolna Tongue, to pomeni, da boš do vikenda ok, ne? Wink Bi prišli malo tvoje žvale prečohat, če boste pri cajtu Cheesy.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1198 : torek, 09.04.2013 : 20:12:25 »

Luštni ste in lepo vas je brat.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1199 : torek, 09.04.2013 : 22:51:16 »

Zadrogirani Oto  Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines