mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:30:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329363 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1200 : torek, 09.04.2013 : 23:26:18 »

Sami cukri na kupu ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1201 : sreda, 10.04.2013 : 06:02:18 »

Se mi sam zdi, al je tale box nekam kratek? Ubogi Jack, ga bo še v križu zagrablo Undecided.
To je bilo samo za slikanje, v resnici ga vsak dan tlačim v Otov boks, da bi se zmanjšal  EvilGrin
Šalo na stran, res je prerasel vse kar imamo doma  huh , zato pa mu je šefla naročila nov boks in mislim, da se bo kmalu pohvalil s fotko iz novega brloga  Wink. Kletka je sicer razsuta, a jo bom obdržala v kleti ... ker se nikoli ne ve  Roll Eyes.
Glede zdravja pa tako: zelo močno si želim ozdravit čim prej in se veselim srečanja, če ne drugače, pa kar pri nas doma  Wink, kjer so pasje dirke itak na dnevnem redu  Grin.

Luštni ste in lepo vas je brat.
objem hvala!


Zadrogirani Oto  Grin Grin Grin
Včasih izgleda, kot bi mali iskal zize ... a Sonny tudi to dela?

Sami cukri na kupu ljubezen
MamaF, punci sta ostali nekaj dni na počitnicah, psa pa sta seveda šla z nama domov. Sledili so telefonski klici: "Mama, mi daš malo Jacka na telefon? " Grin Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1202 : sreda, 10.04.2013 : 11:15:42 »

ljubezen ljubezen Face!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1203 : četrtek, 11.04.2013 : 20:32:14 »

Včasih izgleda, kot bi mali iskal zize ... a Sonny tudi to dela?

Neee Huh Sonny zelo pazi, kam vtika svojo šnofljo Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1204 : četrtek, 11.04.2013 : 21:44:02 »

Tole je pa lepo brati, da se pri vas zadeve umirjajo.  Kiss
Zdaj bomo samo še cuker gledali in brali  bravo.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1205 : ponedeljek, 15.04.2013 : 13:07:27 »

Na tejle strani pa še ni nobenih fotk Angry...da popravimo tole žalost Wink

Tri pasje riti Grin


Laufaaaaaj!


Ne ravno najboljša slika, ampak polna veselja Smiley


Oto je hotel nekaj Lexi osvajat, ma je ni prepričal Evil


...je ostal s  tako faco  Grin


Surikata Kiss


Jacko pobliže Cool


In še glavna akterja tele tem skupaj - oba z ušesci v luftu Cool


Fajn je bilo! Cheesy
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1206 : ponedeljek, 15.04.2013 : 13:39:15 »

Luštni vsi trije!  Cheesy Kiss ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1207 : ponedeljek, 15.04.2013 : 13:57:32 »

Uhati trio ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1208 : ponedeljek, 15.04.2013 : 21:37:25 »

Tale izolska šefica res pazi, da sta njena pasja dečka ušminkana v nulo  Cheesy Azn

Lušne tri pasje rite  Kiss Kiss Kiss še Jacko deluje filigranski  Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1209 : sreda, 17.04.2013 : 06:37:10 »

Dobro jutro!

Najprej hvala riry za fotoreportažo  Cheesy!!! Res je bilo fajn! Lexi je poskrbela, da sta se naši dve pasji riti dobro zlaufali  Grin. Oto ni bil deležen take pozornosti kot bi si želel, ker pač ima še jajčka in je za Lexi bistveno preveč vsiljiv ... bo pa kmalu bolje  Wink. Po lepem sprehodu smo čisto na koncu vsi skupaj zabredli v blato huh, tako da je bilo pred čajčkom pri nas vseh 12 tačk najprej deležnih tuširanja in potem smo še malo počvekali in se spoznavali Smiley. To je sicer zgledalo tako, da smo na eni strani jaz in riry,na drugi pa moj in njen na veliko klepetali, pesi pa so od utrujenosti omagali in drnjohali zraven.  Grin
Taka pasja druženja so mi zelo všeč in se že veselim ponovitve!  Cool

No, včeraj pa je mali pez** ,kot ga imenujeva s Čarko, poskrbel, da imam nekaj sivih las več na glavi Evil:
Pred kosilom gresta psa v dnevno in nekako vesta, da ni šans prekoračiti zračne linije jedilnice  Sad. Tako je to pri nas in ko se pripravlja mizo se oba že umakneta v dnevno. Zadnje dni, ko sije sonček veliko poležavata tudi na balkonu oziroma kjer sonček greje parket in teh kotičkov je po stanovanju kar nekaj. Tako smo družinica v miru pojedli kosilo in potem seveda pospravili z mize, malo počvekali ... ko je prišel trenutek popoldanskega sprehoda s psi. Ko sem že obuta stala na hodniku s povodcema v rokah, kličem psa in pride samo Jack. Shocked To se še nikoli ni zgodilo a sem še vseeno pomislila, da se mali pač nekje sonči. Pregledam celo stanovanje po dolgem in počez in njega ni. 
V trenutku pomislim kdaj sem ga nazadnje videla in ugotovim, da je to bilo več kot pol ure nazaj, pred kosilom, ko je moj prišel domov in so se nazadnje odprla vhodna vrata...  Roll Eyes Evil
Z Jackom letiva ven in kmalu srečava otroka z bloka, ki nama pove, da ga je videl tu nekje okrog bloka. Ni minilo par minut in že sem zagledala malo srnico, kako je skakljala po travniku med bloki. Od daleč naju je videl in ko sem ga poklicala, je takoj pridirjal k nama in dobil priboljšek. Takrat sem spet zadihala normalno.  Tongue Malo ščene je torej očitno izkoristilo trenutek nepazljivosti mojega in hormončki so mu prišepnili, da bo treba malo na potep.... Ko smo se potem vsi trije šli končno sprehodit pa srečamo otroke, ki so takoj pritekli k ograji šole in mi povedali, da je Oto prišel prej sam v šolo in da se je igral z njimi.  Shocked Roll Eyes Oba naša psa hodita namreč redno po taveliko šefico v šolo in poznata že večino učiteljic in otrok iz podaljšanega bivanja ...  Smiley
Konec dober, vse dobro.  Smiley

Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1210 : sreda, 17.04.2013 : 06:49:20 »

O, jebelacesta, sem misla, da boš napisala, da se je znašel na mizi ali pa v kaki omari s posodo Grin, ne pa da je pa sam zunaj šetkal....mene bi kap Undecided (no, sej vem, da je tebe tudi objem). Važno, da se je dobro končalo Smiley. Hehe, še dobro, da je atrakcija v naselju, da so bili otroci pozorni nanj Cheesy.
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1211 : sreda, 17.04.2013 : 12:49:13 »

Vražiček mali, kako jo je popihal.  Shocked Samo, da se je dobro končalo. Očitno se je mali odločil, da gre sam v velik svet pogledat kaj dogaja.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1212 : sreda, 17.04.2013 : 19:02:22 »

No, a pozna kdo kakšnega pubertetnika, ki ne bi ob zaprtih domačih vratih izkoristil prilike in šel "malo u lajf"?  Wink Kiss

Pa pridno je šel pogledat do šole svoje male šefice , če slučajno ne kleči v kakšnem kotu na koruzi  Tongue, potem pa se je itak s poročilom že vračal domov  Roll Eyes

Verjamem, da si bila v preinfarktnem stanju  huh
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1213 : sreda, 17.04.2013 : 19:14:21 »

Jao, mulc mali  Angry

Pa da ga Jacko ni zatožil Roll Eyes 
Priden brat Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1214 : četrtek, 18.04.2013 : 00:01:11 »

Joooj, tile tamali bratci, me prav spominjata na moja bratranca, tamali je vedno nekaj ušpičil, potem se je pa tavelik krivega počutil, kot da mu je on "pustil" lumparije delat Grin

Oto, ne se hecat s Šefico Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines