mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 03:04:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 330249 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1260 : sobota, 08.06.2013 : 12:49:08 »

Hehe, pesjanarja pa vedno izgledata kot "zmatrana" turista na terasi počitniškega apartmaja, uživača ljubezen

Hrčica je pa Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1261 : nedelja, 09.06.2013 : 19:22:28 »

Ooooo, končno spet malo novic!  Cheesy Cheesy  Wink
Ampak, Sara!  Grin Grin Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1262 : nedelja, 09.06.2013 : 19:44:27 »

Uživači! Cheesy

p.s. Sej tamali nima nekih tendenc plezanja/skakanja čez ograjo balkona, ne? Ker zadnjič sem se usrala (pa je bilo zgolj pritličje), ko je en kužek v čuvajskem vzgibu, očitno s klopi/stola v stanovanju, prišel na zunanji rob okenske police Shocked, tako da sva z Lexi hitro zamenjale smer gibanja, da ga ne bi še bolj znervirale in bi, od silne čuvajske zagretosti, dol zgrmel Undecided
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1263 : ponedeljek, 10.06.2013 : 05:36:41 »


p.s. Sej tamali nima nekih tendenc plezanja/skakanja čez ograjo balkona, ne?

 Smiley Ne riry, vsaj zaenkrat ne. Kuka sicer skozi rešetke ob straneh in seveda tudi "grmi", če vidi kaj štirinožnega v bližini ... sicer pa je zanj naš balkon predvsem ležišče v znamenju sonca, svežega zraka in dobrega razgleda. Prav tako kot njegov big brother Jack, se tudi Oto zelo rad nastavlja soncu.  Cool
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1264 : ponedeljek, 10.06.2013 : 07:28:48 »

Hahaha, si kar predstavljam kako grmi Roll Eyes Grin, žabec mali Kiss.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1265 : ponedeljek, 10.06.2013 : 20:57:46 »

Hmmm – "grmi" – te besede pa še nisem slišala v zvezi z oglašanjem minihundusov  Huh Ne, za Sonnyja v nobenem primeru ne bi mogla reči da "grmi"  Grin Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1266 : ponedeljek, 10.06.2013 : 21:49:13 »

Sonny "strelja z mitraljezom"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1267 : ponedeljek, 10.06.2013 : 22:02:03 »

  predaja
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1268 : ponedeljek, 10.06.2013 : 23:41:00 »

Vauuu, kake lepi in skulirani kosmatinci pa razgled z balkona (jaz bi tudi  TongueCheesy Kiss ljubezen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1269 : torek, 11.06.2013 : 11:48:23 »

Hmmm – "grmi" – te besede pa še nisem slišala v zvezi z oglašanjem minihundusov  Huh Ne, za Sonnyja v nobenem primeru ne bi mogla reči da "grmi"  Grin Grin Grin

he he, zna bit, naš Fižou tudi grmi in brni, včasih brbota, zna pa tudi strela usekat ali sirena zavijat. Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1270 : torek, 11.06.2013 : 17:20:51 »

Ob izkušnjah z grmenji in brnenji in prdenji, brbotanji... miničev, lahko zagotovim, da je Otek za svojo "pasmo" tako rekoč "nemi pes"   ljubezen in da je to grmenje dejansko le brnenje ali kvečjemu brbotanje  Wink Grin
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1271 : torek, 25.06.2013 : 06:58:49 »

Dobro jutro!

Pri nas smo zelo veseli poletja!  Smiley Jutranji sprehodi so postali poslastica, ko ni nikjer žive duše in se razen mojega kihanja in štirih parov tačk ne sliši ničesar.  Jacko in Oto sta od Otijeve kastracije še bolj usklajena in vzorno hodita oba na vrvici ali pa vzorno norita oba brez nje.  Grin Jacko je postal pravi maneken od kar ima Oto nov hobi - najde storž in Jackota trenira v daljših, krajših, pravilnih ali nepravilnih krogih, spiralah in osmicah po travniku.  Shocked To jima je postalo pravi ritual, ki pa si ga privoščita samo zjutraj in zvečer, ob popoldanskem sprehodu pa pač preveč pripeka in se prileže mirnejša izvedba razgibavanja. Otija sedaj že manj vlečejo vonjave sosedovih psičk in tudi manj časa porabimo za zalivanje vsake druge travice ...  Roll Eyes ... je pa še vedno alfa in Jacko se glede tega prav nič ne upira. Še vedno pazimo na pravila in še vedno občasno ždita oba na WCju z obeskom na kljuki ... ker namreč še vedno občasno naletimo na uničenje ob vrnitvi domov in krivec je običajno ali v 99% mali P****, ki je zaradi tega tudi že ob krajših odsotnostih pristal v boksu. Ob tem naj poudarim, da se tudi iz malega teleščka "nemega psa", kot mu pravi čarka, lahko rodi zelo glasen in trpeč lajež, sploh pa če ima spremljavo starejšega brata ... huh No, na srečo so to krajše "epizode trpljenja", ko nas slišita na parkingu pod blokom in enostavno morata pokazati svoje nestrinjanje ob tem, da trop odhaja brez njiju. Potem zadeva sama od sebe izzveni v roku minute ali dveh in ne, zaenkrat in na srečo še nisem dobila novih pritožb ali grozilnih obiskov iz strani sosedov. Oti je pač Jackov "brat" in mora skozi vse faze in tako pač je pri nas ampak se ob tem res minimalno sekiram in predvsem uživam v vsem dobrem.  Kiss Kiss

Naše izolske Pasje plaže še nismo obiskali in se je, kolikor berem v medijih, niti posebno ne veselim  Undecided Lani je bila nova in je zanjo vedelo nekako manj ljudi, zato je bila temu primerno manj usr*** ... in če česa ne razumem, so to pasji skrbniki, ki jim je težko sredi 40m2 male plažice pobrati drekec ... Angry in se zgovarjati na dejstvo, da vrečk na košu nikoli ni!!! Jaz imam pse že od malih nog pa še nikoli in res nikoli nisem vzela vrečke iz koša, ker enostavno ne moreš računati na to, da bodo vrečke tam in da bo pes kakal točno tam, kjer je koš. Vrečke nosim s seboj povsod in včasih porabim manjše vrečkice od zelenjave, sadja, kruha .. ali pa jih enostavno kupim. Tak odnos in neodgovornost me res jezi.
Sicer se da priti do morja tudi drugje in bomo vsekakor našli primeren kotiček za nas. Otroka že komaj čakata, da preizkusimo Otkovo plovnost  Wink .

Lepo preživite praznik in uživajte!
J&J&O
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1272 : torek, 25.06.2013 : 10:35:32 »

Iiiii me veseli, da uživate! Smiley Kako je fino, ko bratci in sestrice poskrbijo za medsebojno telovadbo in posledično bikini postavo. Grin Poznamo to in je res koristno.

Tole s kakci je tudi na žalost zelo poznano. Angry Zadnjič sem od kolegice slišala štorijo, ko je nek fin starejši gospod s klobukom 1 meter od koša za kakce samo gledal svojega kužka kako kaka in nato hotel odkorakat stran. Kolegica je zanalašč zelo prijazno vprašala, če mu posodi vrečko (brez zlobnega tona). In odgovor je bil nekaj v stilu: "P**** izgini in brigaj se zase". jezen butnglavc
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1273 : torek, 25.06.2013 : 11:31:20 »

...fin starejši gospod s klobukom 1 meter od koša za kakce samo gledal svojega kužka kako kaka in nato hotel odkorakat stran. Kolegica je zanalašč zelo prijazno vprašala, če mu posodi vrečko (brez zlobnega tona). In odgovor je bil nekaj v stilu: "P**** izgini in brigaj se zase". jezen butnglavc

To je samo še en dokaz več, da obleka NE naredi človeka  Angry bruham


Jackinmi, sem pa vesela za Oteka, da operacija končno prijemlje  Wink objem
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1274 : torek, 25.06.2013 : 21:01:38 »


Naše izolske Pasje plaže še nismo obiskali in se je, kolikor berem v medijih, niti posebno ne veselim  Undecided Lani je bila nova in je zanjo vedelo nekako manj ljudi, zato je bila temu primerno manj usr*** ... in če česa ne razumem, so to pasji skrbniki, ki jim je težko sredi 40m2 male plažice pobrati drekec ... Angry in se zgovarjati na dejstvo, da vrečk na košu nikoli ni!!! Jaz imam pse že od malih nog pa še nikoli in res nikoli nisem vzela vrečke iz koša, ker enostavno ne moreš računati na to, da bodo vrečke tam in da bo pes kakal točno tam, kjer je koš. Vrečke nosim s seboj povsod in včasih porabim manjše vrečkice od zelenjave, sadja, kruha .. ali pa jih enostavno kupim. Tak odnos in neodgovornost me res jezi.
Sicer se da priti do morja tudi drugje in bomo vsekakor našli primeren kotiček za nas. Otroka že komaj čakata, da preizkusimo Otkovo plovnost  Wink .

Težko priznam, ampak eden glavnih razlogov, da je danes Fred ostal doma je to, da na "človeških" plažah psi niso dovoljeni in dejstvo, da je na "pasjih" plažah polno drekov. Bohseusmili, moj otroc bi gotovo sedli nanj ali pa brisačo vrgli čezenj.
Že tako ni hec imeti dva, ki še ne plavata, pa mi ne verjameta. Da bi bilo pa še vse posrano okoli, oprostite, to pa zame ni dopust.
Danes smo bili v Izoli, brez Freda, Jackinmi, če pa najdete le košček take plaže, da bi bila za otoke in psa bom pa iz dna srca hvaležna če me obvestiš in izdaš to lokacijo. Lahko na ZS.  Tja bi se podali še kakšno nedeljo. Roko na srce, saj smo uživali, vendar sva oba z možem ves čas razmišljala, kako bi bilo lepo, če bi bil tudi Fred z nami.
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines