mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:52:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329348 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1485 : ponedeljek, 25.11.2013 : 07:20:25 »

Hahaha, sem ga šele sedaj zaznala!  Grin Grin Grin  Tongue
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1486 : torek, 26.11.2013 : 19:08:07 »

Čarka, res so bili obiski za dvonožce in Jacku nekako tuji dirjajoči otroci ne vzbujajo zaupanja ... tako da ... jih opazuje iz varnega zavetja svojega brloga.

Oto in Jack sta deležna nove "obravnave" in ne morem verjet, kako se lahko pes ali bolje psa, tako hitro spremenita v izredno pozorna bitja. Dejstvo pa je tudi, da naši sprehodi niso več v stilu Jack/Oto: " Hmm, nekaj diši, aha, polulat bo treba, uh, tam se nekaj premika v temi, ups, kakat moram ... " in moji tudi niso več: " uf, kakšen dan bo ali je bil danes, kaj že imamo na urniku popoldan, kdaj dela ta teden sosed, kaj bomo kuhali, una položnica še ni plačana itd... " ampak so strokovno rečeno STRUKTURIRANI. Fizične potrebe, poslušnost, prosti tek, pozornost, prosti tek, poslušnost. Ni več izhoda iz bloka brez polnih žepov briketov in neverjetno je, da se celo mali Otek sprehaja ob meni z zasukanim vratom navzgor in levo  Grin ... Danes je prispela še njegova ovratnica proti lajanju. Pa da še to čudo sprobamo.  Roll Eyes

In mimogrede, Jack in njegov prilepek sta nabrala skupaj z vami že 100 strani!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Bravo mi  veselje
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1487 : torek, 26.11.2013 : 19:56:55 »

Mogoče je pa čas, da se spremeni naslov  Grin Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1488 : torek, 26.11.2013 : 20:30:10 »

Super za uspeh pri "novi obravnavi" Wink. Ma se hitro pozna na psu, ko postane človk bolj len in popušča - tud Lexi ni imuna na naše greške Evil Wink.

Čist off-topic, čeprav na en način paše k novi obravnavi...glede na to, da se je Jack Lexi dosmrtno zameril Roll Eyes, bi mrbit ob naslednji priliki nardili sprehodek samo z Otom? Mogoče pa med njima vzklije nova ljubav Grin Wink
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1489 : torek, 26.11.2013 : 20:54:02 »

Mogoče je pa čas, da se spremeni naslov  Grin Wink

Imaš sugestijo?  Cheesy


Čist off-topic, čeprav na en način paše k novi obravnavi...glede na to, da se je Jack Lexi dosmrtno zameril Roll Eyes, bi mrbit ob naslednji priliki nardili sprehodek samo z Otom? Mogoče pa med njima vzklije nova ljubav Grin Wink
Samo z Otijem?HuhHuh  Shocked
Zakaj pa ne.  Grin
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #1490 : torek, 26.11.2013 : 21:22:58 »

Imaš sugestijo?  Cheesy

Jack in njegov prilepek  Grin Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1491 : torek, 26.11.2013 : 21:59:36 »


Čist off-topic, čeprav na en način paše k novi obravnavi...glede na to, da se je Jack Lexi dosmrtno zameril Roll Eyes, bi mrbit ob naslednji priliki nardili sprehodek samo z Otom? Mogoče pa med njima vzklije nova ljubav Grin Wink

Ker sem trenutno zelo polna teorije bi rekla, da kar vsi skupaj in v štric  Evil Evil, igrajo pa se naj tisti, ki se lepo obnašajo in si to zaslužijo  Tongue

Jack in njegov prilepek  Grin Cheesy

 bravo Afro
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1492 : torek, 26.11.2013 : 22:14:41 »

Sej teorija je čist v redu Wink, pa tudi sicer sta se Lexi in Jack super duper razumela, lovila...dokler je ni Jack fejst podrl Roll Eyes. No, ob naslednjem srečanju tega ni pozabila (baba, kaj češ Evil) in se potem ni hotela lovit z njim, on s svojim šarmiranjem pa si je pridobil še dodatne minus točke Tongue. Pol se pa naša gospodična zapre tudi za ostale prisotne...zato pravim, da bi bilo mrbit zanimivo videt, če bi se brez Jacka kaj bolje ujela (ker Otka je že od začetka ignorirala, ker si je dala opravka z Jackom, zdej je pa pač odpisan, revež Grin), pa bi mrbit tamali imel več šans Wink.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1493 : sreda, 27.11.2013 : 20:24:21 »

Naj malo poročam:

Strukturirani sprehodi niso prijetni ob 5.30 zjutraj, ko ves topel iz postelje prideš na 2 stopinji z burjo.  huh

Psa sta že dojela, da ni večerje brez zaslug in delata 100/h. Še vedno je preveč ponujanja in preveč vznemirjenja ampak se izboljšuje. To pomeni, da Jacko ne dela več po dva prevala v vsako smer še preden ga vprašam, mi pa še vedno hoče dat obe petki naenkrat ali pa sedet in ležat in prosit naenkrat. Tega ne upoštevam. Ignoriram. Ko naredi, kar vprašam, je pohvaljen.  Wink
Oto ne cvili več v boksu, medtem ko Jacko "dela". Osvojil je 2 nova trikca v par dneh.  Cool

Pred izhodom iz stanovanja ni več gužvanja pred vrati ampak morata stopit korak stran od vrat in čakat, da odprem, prižgem luč na hodniku in stopim čez prag, šele potem, ko rečem GREMO, lahko prideta za mano. Evil Povelje ČAKAJ je v bistvu super stvar, tudi, ko mi pade po nesreči briket na tla in še preden Jacko pride do njega, dobi povelje čakaj. Še sama ne bi verjela, če ne bi videla, da je danes čakal na 10 cm in GA NI POJEDEL!!!
Ful mam pametna pesjana. Ful sta pridna!!!  Cheesy Cheesy Cheesy
 
Toliko zaenkrat  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1494 : sreda, 27.11.2013 : 20:58:19 »

Bravo Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1495 : sreda, 27.11.2013 : 21:04:18 »

Strukturirani sprehodi niso prijetni ob 5.30 zjutraj, ko ves topel iz postelje prideš na 2 stopinji z burjohuh
Umrem! Lips Sealed

Sicer pa čestitke za uspehe Afro. Se veselim demonstracij trikcev v živo, ko pridemo spet kaj v vaše konce Wink.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1496 : sreda, 27.11.2013 : 22:35:45 »

Fuuuul si ti pridna  Kiss, ker vem koliko miselne aktivnosti taka doslednost zahteva od lastika  huh
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1497 : četrtek, 28.11.2013 : 08:24:19 »

Fuuuul si ti pridna  Kiss, ker vem koliko miselne aktivnosti taka doslednost zahteva od lastika  huh
Podpis ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1498 : četrtek, 28.11.2013 : 08:56:38 »

Odlično! Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1499 : četrtek, 28.11.2013 : 17:20:10 »

Danes sta bila sama 5 ur. Skupno skoraj ura lajanja butnglavc. Krivec: Oto aka Kocka (po novem, zaradi "manekenskih" mer: dolžina trupa 37 cm, obseg trupa 37 cm).
Hvala za pohvale in podporo  objem. Samo še ene 5990 ponovitev našega novega režima, pa bi se moralo poznat počasi ...  Huh


Logiran
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines