mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:26:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jack v novem domu  (Prebrano 329387 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1950 : nedelja, 21.08.2016 : 22:27:26 »

Jackinmi, meni so doma skodo dosedaj naredili izkljucno otroci.
Poudarjam, da moji otroci niso kosmati in nimajo tack! Evil
Samo povem.

Zelim vam vse lepo!

PS.:
Kokoske so  cudovite!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1951 : ponedeljek, 22.08.2016 : 08:17:45 »

Super plan! Čestitke!  Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1952 : torek, 23.08.2016 : 04:29:02 »

Nove radosti, ko postaneš mačja mati, niso vedno prijetne  Huh... npr., ko se igramo z mucki na dvorišču, kjer raziskujejo in nenadoma pride mama muca z "malico" v gobčku.  bruham
Najbolj korajžna mucica, ki jo vse zanima in je bila že kot mali micek vedno prva pri vsem, se je potem s tisto malico igrala in jo premetavala ... Lips Sealed
Ja, vem .... zunanje mačke. Edina tolažba je to, da so v tem okolju tudi miške bolj "bio".
Moj pa pravi, naj bom vesela, da ne bomo imeli mišk po bajti, če bo okoli hiše toliko "čuvajev"  Cool.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1953 : ponedeljek, 29.08.2016 : 15:21:30 »

Ne vem, ali je drugačen zrak kriv, ali novi člani družine ... ampak z Jackom se nekaj dogaja.
Mislim, da je psihosomatsko. Nenavadno mu raste dlaka na glavi ...  Grin Spreminja se v kitajskega čopastega psa, včasih pa kar v afganistanskega hrta ... Roll Eyes Cheesy





 in ima oboževalca  ....  love   
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1954 : ponedeljek, 29.08.2016 : 15:32:58 »

Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1955 : ponedeljek, 29.08.2016 : 15:48:31 »

 Grin Grin Grin
Mičkeno prepozno ste to opazili Tongue Razstava v Bruslju se je ravnokar končala Grin
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1956 : sreda, 31.08.2016 : 09:54:37 »

  Še ena oboževalka tukaj  Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1957 : sreda, 31.08.2016 : 11:44:56 »

Mu paše! Cheesy love
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1958 : petek, 02.09.2016 : 18:01:15 »

Ledene gore se talijo ...  Kiss







Rastemo!!! Cheesy





Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1959 : sobota, 03.09.2016 : 08:41:03 »

Ježešna  love love love

Saj bosta ugotovila, da so domače mucke čisto nekaj drugega. Moji bi tuje mucke zunaj lovili, domače doma pa ljubčkajo.  Wink
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1960 : sobota, 03.09.2016 : 20:00:36 »

Še malo, pa bodo neločljivi  ljubezen
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1961 : nedelja, 04.09.2016 : 07:18:47 »

Zelo zanimivo je opazovati to zbliževanje.  Smiley
Jacko je tak veliki brat. Kolikor je radoveden in ljubezniv, toliko je plašen in ko ga mali muc napiha se zmanjša, da uha dol in se umakne v sekundi.  Grin
Oto je pa drugi patron. Zelo dolgo se je protestno umikal mucam, ker on te mačje mularije že ne bo prenašal ... sedaj pa se je tudi on omehčal in jih pride povohat. Celo njegov repek jih že pozdravlja, pa čeprav je še vedno zelo negotov.

Močno razmišljam o tem, kako fajn bi bilo, če bi lahko Jacka poslala po mucice ... in bi jih prinesel namesto frizbija, žogice  Grin ... zadnje čase imamo namreč na dnevnem redu iskanje in reševanje muc iz dreves.  huh En gospod ima brunarico sredi gozda blizu nas in je včasih, preden smo se preselili sem, hranil Mici. Zdaj, ko jo mi hranimo in kljub temu, da nikoli, povdarjam nikoli ni brez hrane, hodi Mici vseeno gledat, če je pri sosedu kaj za pod zob in tamale grejo za njo tja, nazaj pa ne znajo. Ko potem jaz pokličem Mici, ona pride, male pa ne ... predaja  Sledi iskanje .... reševalne akcije ipd.

 Nekaj dni nazaj so se spet potepale pri "sosedu" in zvečer, ko smo jih hoteli poloviti, da jih damo spat, smo zagledali Liso na drevesu  Shocked... Med reševanjem Lise, smo Kitty zaprli v mačji boks s hrano in vodo za "prvo pomoč" in gospodična si je v 10 minutah namesto pijače in jedače privoščila kopanje v briketovi juhi  Roll Eyes. Posledica je bila ena zelo mokra in zelo jokajoča mucica, ki je zelo "dišala" po ribah.

 Tako mokro in tresočo že nisem mogla nesti spat, zato je sledilo kopanje in še preden se je zavedla, kaj ji delam, je že bila zavita v toplo brisačo pri meni v naročju sredi dnevne sobe in gledala Gorskega zdravnika  Grin. Medtem je mama Mici v mačji hiši v kleti postregla Bartu in avanturistki Lisi mlečni obrok. Žal mi je, da nisem imela 3. roke, da bi slikala njo, kako lepo spi in  Jacka in Ota, ki  sta kot za stavo stražila pri mojih nogah, ker ju je zanimala tista mala štručka.
 Potem sem se odločila, da jima jo pokažem od bliže. Položila sem Kitty na tla in Jack jo je počasi odvijal iz brisačke kot kak čokoladni bombonček  Grin. Pa sta se pogledala, pa povohala, potem pa se je Kitty enostavno obrnila na hrbet in Jacko jo je, kot vedno Ota, zelo skrbno po "cigansko" obrisal, da ne bi slučajno bila mokra  Grin . Tudi Oto je prisostvoval mačji negi a ne tako skrbno in temeljito. Potem je šla mucica nazaj k mami in bratcem. Meni pa je ostal en tak sladek občutek  love.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1962 : nedelja, 04.09.2016 : 08:17:53 »

ljubezen ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1963 : sreda, 07.09.2016 : 14:33:39 »

Gorski zdravnik pa res dela čudeže!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Luštni ste! objem objem ljubezen
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1964 : torek, 13.09.2016 : 04:15:19 »














Konec meseca bodo stari 3 mesece. Samo še ena muca je plašna, se redko pusti prijeti in se upira pasjemu umivanju. Druga dva prizvončkljata na klic in predeta v naročju. Mama Mici postaja spet zelo odsotna a mi redno (skoraj vsak dan!!!) v zahvalo za skrb prinese plen - npr. včeraj polha  stop ...

Navajamo se na manjšo mačjo hišo v kleti, kjer smo prostor omejili - ogradili in zamrežili (hrana, pijača, postelja in pesek) in naredili luknjo v vratih za loputico. Razmišljam o opciji Swing 3(nastavljivo odpiranje). Imate izkušnje s tem?
Logiran
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jack v novem domu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines