mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:38:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Aritmija - posledica nesreče
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Aritmija - posledica nesreče  (Prebrano 4029 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MalaMishka
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« : petek, 17.08.2012 : 14:16:09 »

Živijo!

Nedavno sem se pridružila forumu in žalostni dogodek že zahteva, da se obrnem na vas in vaše znanje, mnenje...

Včeraj zvečer je tastovo psičko (mešanka, 2 leti, 25 kg) zbil avto na ulici pred hišo. Takoj smo jo odpeljali k veterinarju, kjer je ostala čez noč. Danes so jo slikali in ugotovili, da ima notranjo krvavitev, ki so jo ustavili in zašili rane na glavi. Veterinar pa je povedal, da je zaradi stresa dobila aritmijo.

Zanim me če mi lako kaj poveste o aritmiji, ki jo povzroči stres. Predvsem me zanima če je stanje trajno in kako, po vaših izkušnjah, poteka okrevanje.

Tudi kakšen nasvet glede okrevanja po nesreči bo dobrodošel.

Hvala za pomoč.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #1 : petek, 17.08.2012 : 19:25:42 »

Za aritmijo kot posledico nesreče ne vem, vem pa, da lahko pride do aritmije po operaciji zasuka želodca. Poskusi malo poiskati tam - se zna kaj koristnega najti.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Aritmija - posledica nesreče
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines