mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:05:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: Kateri box za razstave:mehek ali plastičen?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kateri box za razstave:mehek ali plastičen?  (Prebrano 6086 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Ivy77
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« : ponedeljek, 20.08.2012 : 14:16:21 »

Zdravo!

Zanima me kateri box priporočate za na razstave? Nekako se ne morem odločiti med mehkim ali plastičnim. Prednost mehkega je,da se fajn zloži in zavzame malo prostora, ko ni v uporabi in je lažji za prenašat naokoli, a ni tako stabilen.
Plastičen box (na kolesih) je manj praktičen za prenašanje in za shranjevanje, vendar pa je bolj kompakten in se mi zdi bolj varen, da ga kuža ne prevrne, preluknja ipd.

Prosim za kakšen nasvet.

Hvala.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1 : ponedeljek, 20.08.2012 : 15:39:26 »

odvisno od pasme psa  Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #2 : ponedeljek, 20.08.2012 : 17:17:24 »

Ni ravno od pasme do pasme to odvisno, tudi od psa do psa.  Odvisno od vašega psa. Za mojo sicer ne za na razstave sem imela prvo platnenn. Počasi navajala ipd. Doma nobenega problema. A, ko sva šli na prvo tekmo,  glej ga zlomka, samo en zamah s taco pa je bla strgana mrežica (kasneje to lepo zašito). Prodan potem bil za dva whipeta. Pri moji pridejo v poštev samo kovinski. Za posvojenčka pa imam plastičnega.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3 : ponedeljek, 20.08.2012 : 17:42:32 »

am aska ... ena čivava ne bo strgala mrežice Smiley ... pa kakšen toy pudelj tudi ne

jaz osebno imam kovinske in čez ponjavo, da imajo mir (tudi ta ponjava ima mrežice pa mi jih ni še nobena ne strgala ne zgrizla)

pri velikih pasmah ti odsvetujem platnenega, je boljši plastičen. se pa dobijo razstavne mizice (če jo sploh potrebueš) na katero lahko komot daš box in psa in voziš okoli  Wink

Logiran
Jinx
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 269


« Odgovor #4 : ponedeljek, 20.08.2012 : 19:36:10 »

am aska ... ena čivava ne bo strgala mrežice Smiley ...

Hahaha, dejansko poznam eno (pa ne mojo), ki jo je strgala Roll Eyes Tongue

Sicer pa sem jaz praktične sorte in imam za na razstave tisti boks, v katerem pse pripeljem v avtu, ker nimam želje s sabo nositi še dodatnih stvari. Najpogosteje je to plastični boks, s katerim še nisem imela slabih izkušenj.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #5 : ponedeljek, 20.08.2012 : 19:59:37 »

Hahaha, dejansko poznam eno (pa ne mojo), ki jo je strgala Roll Eyes Tongue
Si me prehitela Smiley. Točno tako, ni važna velikost psa, odvisno je od psa do psa n to naj bo mali ali veliki Tongue. Enako kot ti  za na razstave jaz pa za na tekme prakticiram z boksi iz avta. En plastičen in en aluminijast. Pač nista zložljiva, a vseeno oba mnogo lažja kot pa oni kovinski zložljivi boks (tukaj spet igra vlogo kako velik je boks in večji je itak tudi posledično težji Wink). Tam kjer stojita pa da imata psa mir, dam enostavno rjuho čez boksa (no po eno rjuho čez vsak boks).
Logiran
Ivy77
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 20.08.2012 : 20:49:41 »

Hvala Smiley

Naš kuža je tibetanski španjel (zdaj star 7mesecev), torej ni neka velika zverina, je pa živahen. Zna sicer počakat, vendar ga trenutno še preveč vse zanima in še ni ravno 100%, da ne bo kaj mimogrede pogrizel ali spraskal.
Na prvi razstavi (na Bledu) sva imela samo kovinsko ograjico, vendar je to pomenilo da je stalno nekdo moral dežurati, da ni podrl vse skupaj.
Mislim, da se bomo odločili kar za plastičnega, pa ne na knap velikega, ampak 1 št. večjega, da bo bolj udobno in dali ste mi idejo, da pravzaprav potem lahko tak box uporabim namesto razstavne mize za česanje.

Moram pa kar hitro kupiti, ker greva v soboto v Trbovlje Smiley
Logiran
Ivy77
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 20.08.2012 : 22:23:56 »

Pardon - v nedeljo Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #8 : torek, 21.08.2012 : 05:59:11 »

Dobra odločitev in srečno na razstavi Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: Kateri box za razstave:mehek ali plastičen?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines