mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:04:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Veseli Kremenčki od Ajše se zbirajo
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Veseli Kremenčki od Ajše se zbirajo  (Prebrano 26283 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 02.09.2012 : 19:28:13 »

Res ste krasni Afro
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 02.09.2012 : 20:32:19 »

Pa ste vsi prepričani, da ste tapravega psa domov pripeljali?
 Grin Grin Grin
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 02.09.2012 : 20:35:21 »

Tudi jaz sem pomislila na to. Grin Krasni vsi po vrsti Kiss!
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #18 : nedelja, 02.09.2012 : 20:48:07 »

Kakšni lepi horjulčki  ljubezen
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 02.09.2012 : 21:37:41 »

Kakšna lepa familija Cheesy

Ampak uni Angleži so se pa po mojem kaj zmotili s tistim DNA testom Tongue Če tele bučke in repki niso pol-flatovski, potem pa tudi ne vem Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 02.09.2012 : 22:13:51 »

Da se še malo javimo Wink.
Kljub včerajšni slabi napovedi smo človečnjaka spravili toliko k sebi, da smo se lahko danes udeležili srečanja (hvala bogu za kemijo).
Nad ekipo kremenčkov sem čisto navdušena. Vsi po vrsti so čudoviti, skulirani peski, ki znajo uživati življenje. Sem bila pa nemalo presenečena, ko sem ugotovila, da smo od prisotnih edini z otroci Shocked. Kremenčki so vendar pasma, ki mora biti obkrožena z xy številom otrok Angry, če ne se njihov potencial sploh ne pokaže v popolnosti.

Pa še malo se považim Roll Eyes. Naša zverina je po kilaži največja in najtežja. Najlažji kremenček ima 17kg, naš Fred jih je pa že pred več kot mesecem imel 27.  Shocked
Mi smo uživali, peso je bil pa čist izmučen. Že med vožnjo je tako spal, da sem nekajkrat preverila, če sploh še diha, ko smo pa prišli domov, se je pa s takšnim olajšanjem parkiral na posteljo, kot da bi ga gnali na vrh Triglava Roll Eyes.
Logiran
murka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« Odgovor #21 : nedelja, 02.09.2012 : 22:39:42 »

Bamfel, Bam Bam je udi čisto izmučena Smiley Odkar sva prišli domov (in še po dobri hranci) se je lepo ulegla na hrbet, se čisto razširila in spi kot top! Jo moram zdajle zbudit, da gre še lulat pred spanjem...
In res je tako, kot si rekla Smiley Kremenčkovi so za otroke! Res, toliko psov na kupu in vsi tako sproščeni, prijazni  Cheesy
Pa kako so zrastli Smiley Če se spomnim moje kepice:


Mižonny, jaz imam najlažje delo najti Bam Bam, ker ima takšno veliko fliko spredaj Smiley - ampak to le od blizu - ko se raztrosijo po poligonu pa ne vem več, katera je!

Kremenčki bi mogli biti kar pasma Smiley
Logiran
Baia
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 02.09.2012 : 22:59:27 »

Super je bilo! Dalí je doma še nekaj pojedel, zdajle je pa čisto onemogel in poškili samo še, če se kdo premakne  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #23 : nedelja, 02.09.2012 : 22:59:34 »

Kremenčki -  ljubezen ljubezen ljubezen

P.S.: Murka, kdo je bil izžreban za potrditveni genski test?  Wink  predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #24 : ponedeljek, 03.09.2012 : 07:12:49 »

Uau, kakšna kremenska lepota na kupu! Bom v petek Ajši prišepnila, da so vsi nadsuper! Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #25 : ponedeljek, 03.09.2012 : 08:41:49 »

Ja pa iii kak so lepo črni Smiley človek se kr zalubi
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : torek, 04.09.2012 : 16:40:54 »

Danes smo govorili z Gazoojevimi. Fant je imel pred cca dvema mesecema precejsnje tezave z zadnjim delom; zdaj trenutno je tako, da ima oba kolka zanic, na prvi tacki sepa. Matko pravi, da zaenkrat ne bo delal nic, se pa zdravi pri njemu... na srecanja ga pa najbrz ne bo, ker bi sicer norel, pa ne sme... Sprasujejo njegovi, ce ima se kdo kaksne podobne tezave?
Logiran

bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #27 : torek, 04.09.2012 : 22:45:02 »

Ne me imeti za neresno.
Pri našem Fredu sicer ni nekih pokazateljev težav. Sem pa opazila, da ob divjanju po nekaj časa (1uri ) rajši izbere bolj položno pot v hrib kot strm klanec. Kar se mi zdi za mladiča normalno.
 Na kolke sem v bistvu pomislila bolj zaradi spremljanja dogodkov v Horjulu. Ko ste imeli Ria, najdenčka v Kamniku. O njem je Smetka večkrat napisala, da ne more verjeti kako priden pes je to. Po nekaj mesecih se je pokazalo drugače.Isto je pri nas. Kar ne moreš verjeti, da je lahko Fred tako priden.
Preventivno ga še sedaj nosim po stopnicah (ima 27+ kg), še rajši ga pa peljem okoli hiše, da se izogneva tistim stopnicam. Poti izbiramo položne ali ravninske. Trudim se, da kolki ne bi bili preveč obremenjeni.
Enostavno ne zberem poguma, da bi šla na kliniko in rekla, da želim slikati Fredove kolke. Ker se mi zdi ful priden pes. Saj drugega vzroka ne najdem. Je možno, da se zaradi preventive zadeva ne pokaže, ali bi to udarilo na dan v vsakem primeru? Ne vem, enostavno me je strah kakršnekoli okvare kolkov, tako da mislim, da jim res posvečam dovolj pozornosti.
Nikjer pa nisem zasledila, kakšni so tisti prvi pokazatelji težav s kolki. Vsi vedo potem, ko so kolki slikani. Ampak slikali so jih najbrž na podlagi nekih težav. Te pa niso nikjer opisane. Če ta tema kje obstaja, bom zelo hvaležna za linke.
Tudi v družbi izkušenih pesjanarjev ni noben komentiral karkoli v zvezi z kolki, res pa sem pozabila posebej opozoriti. Pa saj to bi najbrž opazili, kaj ne?
Ne vem, kaj nas čaka. Zaenkrat mislim, da pri naši zverinici ni teh težav, če pa se bo kaj dogajalo, bom zagotovo obvestila.

Srečno Gazoo Kiss Kiss
Logiran
Baia
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 05.09.2012 : 00:48:31 »


Dalí je kar se tiče kolkov ok, ne opazim nobenih težav okoli tega. Upam, da bo tako tudi ostalo!

Gazoo, drži se!!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : sreda, 05.09.2012 : 06:44:25 »

bamfel, nikar panike. Ni treba slikat kar tako, ob tvoji preventivi in če nima težav, ne bo nič drugače. Gazoo ni mogel ne vstat ne hodit, pa še s prvimi tačkami ima težave...
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Veseli Kremenčki od Ajše se zbirajo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines