mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:43:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: Literarni natečaj "Življenje ni vedno zabavno" - glasovanje A (vse zgodbe)
Anketa
Vprašanje: Izberi tri (3) najboljše zgodbe!  (Anketa je zaprta: sobota, 15.09.2012 : 08:36:00)
znz02 - Vsi moji in še kdo - 14 (13%)
znz03 - Menjam kavč za ljubezen - 18 (16.7%)
znz04 - Dve ljubezni na prvi pogled - Blacky in Bobi - 3 (2.8%)
znz05 - Lori - 12 (11.1%)
znz06 - Pikasto leto - 7 (6.5%)
znz07 - Soška zgodba - 9 (8.3%)
znz08 - Dežurna opica in dve dami - 10 (9.3%)
znz09 - Flipova zgodba - 6 (5.6%)
znz10 - 13 dni - 29 (26.9%)
Vseh glasov: 38

Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Literarni natečaj "Življenje ni vedno zabavno" - glasovanje A (vse zgodbe)  (Prebrano 18279 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #30 : nedelja, 16.09.2012 : 13:26:48 »

Ko sem menjala službo, oni men naložijo slovenske !!! Office.

To je pa res huda drama, jaz obicajno tudi precej telecje gledam v slovenske windowse ali office.

Sicer imamo verjetno vsi neke racunalniske zgodbice - o bukovem gledanju v skatlo ob prvih parih srecanjih in kofetkanjih/kosilih in sprehodih, ko si odprl/renderiral/shranjeval kaksno vecjo datoteko in je mlelo, mlelo in mlelo. Casa je pa zmanjkovalo, ker je bil rok za oddajo cez pol ure. ...
Meni se je zdelo to na zacetku nekaj tako abstraktnega in neuporabnega, ko so nas v soli nekaj matrali z wordstar-om, zdaj si brez racunala zivljenje tezko predstavljam ...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #31 : nedelja, 16.09.2012 : 18:57:19 »

Čestitke vsem sonagrajencem in hvala za glasove in nagrado!  Kiss

Jana, če ti je lažje mi mirno lahko predaš na pikniku, drugače pa ti pošljem naslov.  Smiley

O računalniku in slovenkih oknih pa niti začela ne bom ...  Roll Eyes
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #32 : ponedeljek, 17.09.2012 : 07:09:44 »

punce zlate ... tole je pa blo dobro jutro po 3 dneh prebrat tele zgodbice    kot bi se preselila ... u mater ... 25 let (pssssst nobenmu povedat!!!) nazaj v moje začetke z unimi AAAAAAAAAAAAAAAA rumenozelenimi monitorji, ki so zasedli 3/4 pisalne mize. pa saj menda zelena pomirja ne??

slo WIN tema itak ... mi je pa najbolj všeč, ko kličem na heldesk v firmo za moj program in prav čuuutiiimmm kako si tipček misli ... o spet ena bjonda in začne razlagat kje najdem tipko Ctrl na tipkovnici ... pa mu razložim, da imam angl WIN in da JA VEM kje so določene tipke na tipkovnici in da hudiča naj preskoči polurni uvod in pove bistvo ...  Tongue 
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #33 : ponedeljek, 17.09.2012 : 07:12:58 »

aja koka  Roll Eyes

čestitke vsem, tudi zgodbice je blo fajn brat ...
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: Literarni natečaj "Življenje ni vedno zabavno" - glasovanje A (vse zgodbe)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines