mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 04:13:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snoopy in njegova družinica  (Prebrano 222570 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #60 : sobota, 22.09.2012 : 10:28:59 »

lubice lepe tigraste  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #61 : sobota, 22.09.2012 : 11:44:03 »

"Čisto navadni mački", "brezvezni"...  Shocked Angry Tigri so najbolj posebni, najlepši in najboljši mački! ljubezen Tongue
Logiran
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #62 : sobota, 22.09.2012 : 22:54:23 »

Krasna zgodba  ljubezen
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #63 : nedelja, 23.09.2012 : 14:37:16 »

Tigri so d best  ljubezen
Fajn je brat vaše zgodbe  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #64 : nedelja, 23.09.2012 : 19:40:21 »

 objem ljubezen
Kakšni leeeepi tigrici, iijoj  Kiss

Vam je pa res luštno!
Pa zdaj muci, sem videla, s sabo vozita? Bo treba kak enoprostorec nabavit.....
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #65 : nedelja, 23.09.2012 : 20:16:17 »

Joj tele tigrasti bušiji... ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #66 : ponedeljek, 24.09.2012 : 08:06:48 »

Hvala za mačje zgodbe! Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #67 : torek, 25.09.2012 : 22:09:49 »

Iiiiiiiiiiiii, Aleksandrak, jaz sem čisto zaljubljena v vašo familijo ljubezen Začelo se je že s slepčkom Jonnijem, zdaj pa še vse te zgodbe objem

Saj te lahko od časa do časa kaj "butastega" vprašamo, da boš čimveč napisala, ane Wink Kiss

Tigri sta pa za pojest luštni Kiss
Ena tigra se je pritozila, da sem jo prevec v slabi luci prikazala (Fibi - tista, ki ni tako lepa, seveda. Ker kdor je pac lep, je zanj v zivljenju vse preprosto Wink ni mu treba nic drugega). Tako da popravljam to strasno krivico in javno izjavljam, da je tista lepa tigra Mija malo batkasta, Fibi pa ni preostalo drugega, kot da je pametna. Fibi zna dati tacko, ce ji reces "šapo" (in imaš kaj slastnega v roki) in zna prinašat zogico (dokler se ji da) - pripombe v oklepajih dokazujejo, da je macka in ne pes.  Lips Sealed

Ah, mamaF, ti kar vprasaj, tako vsaj vem, o cem naj nakladam. (Saj da baje ni butastih vprasanj, so samo butasti odgovori. Ne vem no, se mi zdi, da bi Smetka in vse zivalovarstvenice, ki so se ze kdaj javile na kak telefon, znale povedati kaj na to temo - da pa še kako obstajajo butasta vprašanja, hehe.. Roll Eyes )

Zgodbo o slepčku, ki je bil takrat Jonni, zdaj pa je Johhny (!), ti moram nujno dokoncati. Se vedno je srecen pri mami, vmes je bil operiran na jajckih, ki jih vec ni, vcasih ima kakega epilepticnega, cisto slep, zlat. Vec pa za vikend, takrat bo malo vec casa za pisanje! Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #68 : sreda, 26.09.2012 : 10:56:57 »

Aleksandrak, pa zakaj si toliko časa skrivala svojo družinico in talent za pisanje?  Huh Komaj že čaka nadaljnja poročila in fotke!  Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #69 : sreda, 26.09.2012 : 23:27:28 »

Ah, No Jinx, saj nisem, mojo druzinico je (pri tem stevilu in pisanosti) kar precej tezko skriti Wink Edini problem je, ker se precej raje redno ukvarjam s sportom na sliki spodaj, kot sedim pred racunalnikom...
Sploh, ce mi dajo micken prostora, lopovi. So postrojeni po kavcu, da se lahko zguras samo tako, da lezis na boku - in obvezno pridejo vsi naenkrat - razen Mije; ona je prelepa, da bi se druzila z nami, navadnimi... Tongue  Samo na velike praznike lezi z nami.  Grin


* Trije na kavcu.JPG (54.43 KB, 820x475 - pogledano 243 krat.)

* 2 Macki + Fiby.jpg (68.32 KB, 840x630 - pogledano 226 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #70 : četrtek, 27.09.2012 : 00:28:56 »

Vrhunska reprezentanca za tekmovanja v črnogorski jogi Afro
Wauuu, kapo dol, je videti, da ste resni, ko tako trdo trenirate Cheesy

PS. Aleksandra, a kakšnega XXL comforta si pa ti ne bi umislila zase, da boš sploh imela kje ležati Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #71 : četrtek, 27.09.2012 : 11:43:05 »

Saj to imaš pa prav, takihle športnih aktivnosti res ne sme zamenjati sedenje za računalnikom.  predaja Zato priporočam nakup lap topa ali tablice, da boš lahko počela oboje na enkrat!  Azn  pevka  Evil

P.S.: Jaz bi bližnji posnetek knjižne police, nisem uspela razbrati vseh naslovov, ampak, če je Shakespeare vmes, bodo tudi ostali naslovi sigurno odlični.  Wink
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #72 : četrtek, 27.09.2012 : 20:47:08 »

Ze imamo novo sedezno, ki je vecja  Roll Eyes Lapija tudi imamo, ampak ne morem pisati, ker ko sem na kavcu, so mozgani hitro na off, tako da prisegam še naprej na kišto! In na črnogorsko jogo, seveda...

P.S.: Na polici je vse mogoce poprek, moji najljubsi pac: vse, kar je kadarkoli Balasevic napisal (Tri posleratna druga --> moja biblija), pa Mali princ, Jonatan Livingston Galeb, Hemingway, Waris Diri, Let nad kukavicjim gnezdoom, Schindlers Koffer, Quo vadis, Feuerherz, Der Junge im gestreiften Pyjama, kolumne Erazma Pintarja, avtobiografija L. Armstronga,  pa napeto branje J. Deaverja, P. Cornwell, S. Larssona, M. Walters, K. Folletta, Grishama, Kingovi Die Verurteilten, N. DeMille, Friends na DVDjih, The Green Mile, Pocestnica Benke Pulko, Khaled Hosseini - Tausend strahlende Sonnen, prekrasna pasja knjiga Enzo, Die Kunst ein Mensch zu sein (G. Stein)... Pisano, kot jaz.  Grin
Polica ze rahlo visi... huh da ne govorimo o oni knjizni omari v spalnici ali pa o tisti v sobi za goste... polni.  Roll Eyes  super
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #73 : četrtek, 27.09.2012 : 20:54:30 »

Aleksandrak, ti si pa očitno moja dvojnica! Vsaj kar se knjig tiče. Pa še Kästnerja znaš auf Deutsch citirati, Mein Gott - te pa res moram nujno spoznat.
Bi mogoče priletela na pico v Zajčjo dobravo štirinajstega? Wink Evil 
Drugač pa naslednjič....
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #74 : četrtek, 27.09.2012 : 20:55:57 »

Sej, khm, a ni Aleksandra gastarbeiter?? Undecided
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines