mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 18:31:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snoopy in njegova družinica  (Prebrano 222763 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #435 : četrtek, 23.05.2013 : 14:57:03 »

A ja? Pri nas pa tudi starši vadimo za valeto. Resno. Dve leti nazaj smo naredili kratko predstavo, kjer sem jaz igrala Gospo Učiteljico Tongue In pevski zborček smo naredili. In nekaj v tem stilu se kaže tudi letos, se dobimo, pa vadimo, pa take reči ...
Hihim tudi življenje v maju najstniških staršev je težo...  Grin Grin Grin Super ste!
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #436 : četrtek, 23.05.2013 : 18:10:17 »

Zna bit Smiley Res za enkrat si ne upam nič obljubit, ker ne vem, kako bodo drug teden potekale aktivnosti z našim Tamalim (konc šole pa to, pa kako neke aktivnosti staršev na prihajajoči valeti).
Vlak pa - ja, če pridem, bom skoraj ziher zamudila Wink

No, saj sem se že zdavnaj nehala spraševati zakaj pa lahko imajo ene gUspe male riti, ene pa ne moremo  Tongue  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #437 : četrtek, 23.05.2013 : 19:13:17 »

Bom prav probala kako slliko s te predstave izbrskat, da se boste malo narežale ... namreč, sem imela kiklo in lakaste škornje s peto Grin Kao žleht Učitelca
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #438 : četrtek, 23.05.2013 : 20:41:36 »

Meni je to super, da starsi sodelujete na valeti in da se druzite pa to. Pri nas komaj dobis dva, ki se v 10. razredu javita za svet starsev, ker bi naj imela na zakljucku kratek govor... Je najbolj preprosto dva atija zasarmirat, da se kao javita...  Tongue Wink
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #439 : četrtek, 23.05.2013 : 21:11:09 »

Evo me, zdele sem prisla s sveta starsev. Se puseljc so mi dali za slovo. Vsi smo srecni, da gre nas razred iz sole, ker je bilo katastrofalno kar se tice socialnih stikov med otroki. Odstevam dneve do valete in gremo dalje!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #440 : četrtek, 23.05.2013 : 23:10:28 »

Mačja, saj pri nas je v tem razredu tudi bolj tako ... že zato, ker sta v sedmem iz enega razreda nastala dva, ko so prišli še učenci iz podružnične šole, pa se niti starši toliko ne poznamo in videvamo med seboj. Pa klima v razredih je tudi bolj tako-tako ... ne vem, pri hčeri se mi je zdelo, da smo res vsi nekako držali skupaj, podpora učiteljev je bila čisto drugačna, kot starši smo bili ful dobra klapa, si sami zadnje tri leta izmislili piknike razreda, ker je nam pasalo skupaj žurat, no, zdaj tega ni toliko ...
Ampak nekako, ker se nam pa nekaterim zdi, da so tile naši mulci s strani učiteljev tretirani kot "ena grooozna generacija" in nam ni fajn ves čas poslušat samih pritožb in teženja, bomo pa MI tem otrokom pokazali, da nam je mar in da so super fantje in punce. Pa tudi, če se kdaj kepajo na šolskem izletu in se zafrkavajo v avtobusu ... zaradi tega niso slabi, pa čeprav bi imeli nekateri rajši tihe apatične ovčke, ki bi samo kimale in ne "delale težav". Ja, so "raperji" in "pankerji" in nevemkajše vse - a so vsaj živi!
Oprosti, Snoopy, sem malo zašla in zasentimentalizirala, ma Tvoja bo zastopla, ker ima tudi ona opravka s šolo, če prav zastopim Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #441 : petek, 24.05.2013 : 08:42:46 »

...
Oprosti, Snoopy, sem malo zašla in zasentimentalizirala, ma Tvoja bo zastopla, ker ima tudi ona opravka s šolo, če prav zastopim Smiley
Jap, Snoopyjeva zastopi, ker ima zelo opravka s solo...  Grin
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #442 : petek, 24.05.2013 : 08:52:33 »

Upam, Snoopyjeva, da je pri vas sistem drugačen. Tukaj učitelji nimajo nobenega mehanizma, kadar starši odpovedo. In potem se ukvarjamo z brutalnim nasiljem, ki vodi do telesnih poškodb, ki zahtevajo hospitalizacijo.
Mi boš povedala, kako to pri vas gre.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #443 : petek, 24.05.2013 : 11:31:29 »

Bom prav probala kako slliko s te predstave izbrskat, da se boste malo narežale ... namreč, sem imela kiklo in lakaste škornje s peto Grin Kao žleht Učitelca
Evo, sem našla nekaj dokazov. TULE in TULE je mamaF kot sitna učiteljica z učenci in "učenci" Grin

@Mačja,tole pri vas pa se grozljivo bere ... si kar ne morem predstavljat. Saj pri nas se občasno tudi kdo zravsa, a še zdaleč ne tako, da bi zdravnika rabili Undecided
Pri nas se je zgodilo kvečjemu, da smo sedeli z otroci na ravnateljskem "policijskem zaslišanju", ker so se otroci pred Kosovelovo domačijo po končanem ogledu (sporazumno) kepali in "povzročali fizično nasilje drug drugemu", ker pa je nekaj kep snega padlo tudi na cestišče, so jim grozili, da "ogrožajo prometno varnost" ... ker sta spremljajoči učiteljici, namesto, da bi z otroki skupaj odšli do avtobusa, še nekaj časa klepetali z oskrbnico domačije, otroci so se pač po svoje zabavali ... in potem smo bili starši pod nuuuujno klicani v šolo zaradi tega "hudega incidenta" Lips Sealed In seveda poslušali očitke o svoji vzgoji in grožnje s "pristojnimi inštitucijami". Eh  Undecided

Zboru "neuvščenih" (sester po dlaki  Kiss Kiss ) pa moram žal sporočiti, da moje udeležba na mitingu v četrtek pade v vodo, na žalost. Tokrat ni vzrok moj lastni otrok in z njim povezane ceremonije, ampak moji "študenje" s Tretje univerze, s katerimi imamo ravno v četrtek ceremonialni zaključek študijskega leta s spremljajočo razstavo (ne vem zakaj ne more biti to v petek, kot je bilo sto let nazaj planirano Angry, danes pa pride vabilo za četrtek) in je seveda no-go da manjkam sram

Uf, kako prav imajo otroci, ki se derejo "I hate school" Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #444 : petek, 24.05.2013 : 15:04:10 »

Evo, sem našla nekaj dokazov. TULE in TULE je mamaF kot sitna učiteljica z učenci in "učenci" Grin

...


o ješeš marija  Grin Grin Grin Grin

drugač pa ena moja majska zgodbica, ko je bil moj otrok v takratnem 7 razredu OŠ (zdaj je to 8 verjetno al keri že  Huh)

tistega lepega majskega dne je bilo zeeeeloooo vroče in cel maj je bil precej bolj lep kot letošnji. in jasno mulce je razganjalo do onemoglosti.

pride naš enega lepega dne domov in pravi, da moram naslednji dan PODNUJNO  Angry v šolo. ga gledam in jasno prašam, kaj je tako hudega naredil, da bom vedela, če moram že tja. in mi pove štorijo (meni ni bila prav nič posebnega). OK jaz naslednji dan v šolo, najdem razredničarko in prašam kaj in kako. pred nos mi pomoli ukor po kajvemkateremfrancujožefu (u glavnem uni predno letiš iz šole) in jaz listek vzamem in jo prosim, če mi lahko pojasni zakaj sem tam. in pravi ona meni, da moram pač prej podpisat potem mi bo pa povedala. pa sem ji razložila, da tako ne gre in da ni problem, da podpišem, če je kriv, samo naj mi pove ČESA JE KRIV. in mi teta začne razlagat, da je par sošolcev (z mojim vred jasno-pa ja ne bo manjkal  Tongue) se delalo norca iz prfokse za glasbo. in jaz jo vprašam, da OK, da bom podpisala tale ukorpofrancujožefu takoj, ko mi pokaže kdaj so oz. bodo prišli v šolo še ostali starši teh GROZNIH NEVZGOJENIH otrok  Shocked oz ali ima že morda kakšen takšen pildek podpisan. no teta je začela spreminjat barve in nekaj momljat ... potem sem ji pa vljudno razložila, da dokler bodo prfokse hodile v belih prozornih hlačah, spodaj imele črne tangice in dekolteje skoraj do popka, ne morejo od 14 let starih mulcev, ki jih razganja pričakovat, da bodo ko lutke  Angry teta je brezbarvna samo še vprašala ... ja a vi vse veste kaj je bilo?? sem ji razložila, da pri nas nimamo problemov doma in mulc tudi če ga userje komot lahko pove. in sem še rekla, da takoj ko bo podpisala polovica vseh vpletenih otrok, da pridem podpisat tisti ukor še jest.

a je treba napisat, da mi ni blo treba več v šolo tisto leto, pa tudi naslednje ne razen na roditeljske  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #445 : petek, 24.05.2013 : 16:00:10 »

Natis, ti si moja krvna grupa Afro

BTW, tudi mene in Mojga si ne želijo več videt v šoli od tistega "ogrožanja cestnega prometa zaradi dveh kep, ki sta padli na cestišče" naprej Grin
Aja, pa prej sem pozabla napisat, da je bila najjača obtožba na tem dotičnem "zaslišanju" to, da so mulci kao "samovoljno zapustili prizorišče"  (ker sta tršici rekli, da je program tam pač končan in so iz veže pač stopili pred hišo, na sneg) in s učiteljicama "povzročilu občutek straho, kar lahko štejemo za psihično nasilje"  butnglavc
Dobesedno tako piše, se ne zafrkavam.

Pa še epilog moram napisat (Snoopy, sorry res, ma je tolk smešno da moram). Vprašajo na koncu na tem silnem sestanku mojega fanta, kaj se je iz tega naučil, oziroma, kako bo to vplivalo nanj.
Pa moj mulc izstreli kot iz topa: "Ja, se spoznal, da bom kepe rajši metal ČEZ cesto." Grin Evil
Pa ga ravnateljica besno pogleda, mene še bolj (jaz pa vsa  rdeča od zadrževanja smeha), pa pravi, da bi lahko končal s tem sarkazmom in naj resno pove, kako se bo od sedaj naprej v takih primerih obnašal.
Pa reče Tamali :"OK, no, bom pa sneg metal PROČ od ceste."

Saj  mi ni treba posebej pojasnjevat, da sem ponosna na svoje dobre gene, a ne Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #446 : sobota, 25.05.2013 : 03:20:07 »

prav imate- pa še veliko več od tega prav  Afro
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #447 : torek, 28.05.2013 : 21:45:16 »

Še mal.... Cheesy Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #448 : sreda, 29.05.2013 : 20:52:33 »

Ja, se vidimo!  Cheesy
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #449 : četrtek, 30.05.2013 : 13:55:24 »

Pridem brez pezdeta, ker pravi, da on izpred zakurjene peči ne gre, sploh pa v ta pos***i dan  Wink

 Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines