mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 00:18:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snoopy in njegova družinica  (Prebrano 222797 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #555 : četrtek, 25.07.2013 : 10:21:52 »

ful lep obrazek ma lubica  ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #556 : četrtek, 25.07.2013 : 12:53:29 »

Mucica je luškana za pojest  Kiss Kiss Kiss.

Ni čudn, da pol samo na kavčih ležite, če pa tooooolk delate  Grin!
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #557 : sobota, 27.07.2013 : 23:09:47 »

Jaaaaaaaaaa, ful delamo, Mačja, res, samo pucamo, da ni dlak!!!  Wink

No , zdaj pa zares - vsak, ki nas pozna, ve, da pri obisku ne sme pozvonit na vrata, ker je potem hudic (mora poklicat po telefonu, da mu vrata odpremo... btw posledica tega je, da ce se sede po telefonu pogovarjas in slucajno rit dvignes, nasi pesi ze mislijo, da gres vrata odpirat in takoj lajajo kot tristo hudicev...)
Ah ja, kje sem ze ostala, aja, hotela sem reci, da ce vsi, ki nas poznajo, vedo kako not priti, vedo dobro tudi to, da nikoli NE SMEJO priti v crne cote obleceni, ker se potem TAKOJ vidi, da imajo povsod dlake (v oblacilih drugih barv se to vidi sele, ko pridejo domov, za kar pa se nam ze sladko zvizga...). Ce kdo od nasih obiskov ne zeli imeti dlake po oblacilih, mu preostane edino, da stoji sredi kuhinje, ker takoj, ko bo sedel, bodo dlake zadaj na riti in spredaj, ker ga napadejo psi, da ga/jo cohaj... Brez izjem.   Grin
Tako je tudi dalec naokoli poznano Zeljkino dobro kuhanje super, lahko pa se ti zgodi, da dobis kaj zelo okusnega z dlako serviranega, tako da za "obcutljive" nasa kuhinja pac ni).
Ce mi kdo npr. knjigo posodi, ve, da bo dobil kosmato nazaj.  predaja
Moji ucenci vedo, da sem "tierlieb" in da bodo tisti s kaksnimi "Hundehaarallergie" pac kihali - vsi zvezki in testi se pri nas na kavcu v kosmati druzbi popravljajo...  huh Ampak do sedaj se ni bilo pritozb...
Kdor pride prenocit k nam, ve, da bo spal najmanj z eno macko... Azn  Se zobne nitke ni treba, lahko kar z dlakami medprostore ocistis...  Wink

Tako je to pri nas... Torej, da povzamem: pri nas so dlake povsod!!! Ce se sprijaznis, je vse na easy...  Tongue  plesalec
huh Ni mi jasno, kako da tega na slikah ne vidite...  wtf Verjetno, ker mi kar z mobijem slike delamo in nimamo kakih specijalnih naprav za fotografiranje...   Undecided
Lepo vas vse pozdravljamo kar se dlak tice ful neproblematicni...  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #558 : sobota, 27.07.2013 : 23:50:51 »

No, pa se odjavit se moramo.  Cool Naslednje tri tedne smo dalec stran od civilizacije. Samo sonce in morje bomo imeli. No, ce povem po resnici, v hisi je ves luxus - razen elektrike... Tako da bomo knjige in nic interneta brali! Se javimo, ko bomo nazaj z dopusta. A kam gremo? Peroj blizu Pule - psi lani niso bili noben problem na plazi, je pa res precej divja in je tudi res, da smo bili ali zelo zelo zgodaj zjutraj ali pa zvecer na plazi...
Sosed naju je danes vprasal, ce gredo spet  vsi "Cigani" z nama. Je mislil zivali, hehe.  Grin
Pri pakiranju sva presneto mislile na nasvete, da potrebujemo vecji avto!!! Ena minitorbica za cloveke, vse ostalo pa za zivali... Spakirali sva seveda ovratnice in vodiiice za pomurske Cigancke Cheesy, pa paket za ZH Kiss, pa hrano za prostozivecke tam okoli nase hise in kup ampul proti klopom za vse potepuske pse, ki bi se pridruzili nasemu tropu za te dni (pa tudi za lastniske, seveda - lepa beseda lepo mesto najde, vzor=epona Kiss), pa posodice za hrano za jezke, ki ponoci lomastijo po nasem vrtu...  ljubezen

Zadnjic mi je spet nekdo rekel, da jaz, ki nimam otrok, lahko uzivam v pakiranju: nalozim pse, vzamem eno brisaco in kopalke, sedem v avto in ga picim proti morju!  In da je to super, ker psi sploh ne rabijo nobenih stvari...butnglavc In lepo tam kupim vso hrano za njih butnglavc in oh in sploh in nimam absolutno nobenih skrbi, ker ni treba nobenih kahl, oblek, igrac, lezisc itd za pse...  trmoglavka Mislim... folk nima pojma Roll Eyes
Jaz sicer ne vem, kako je drugim, ampak nama se vedno zdi: "Kako za hudica imamo spet toliko stvari? In porkamadonca, kako naj vse to strpamo v ta avto? In potem se nas???"  Huh


* Pred dopustom.jpg (20.11 KB, 500x167 - pogledano 181 krat.)

* Pred dopustom (1).jpg (99.56 KB, 636x829 - pogledano 167 krat.)

* Pred dopustom (2).jpg (59.74 KB, 640x591 - pogledano 169 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #559 : sobota, 27.07.2013 : 23:56:50 »

Vsem zelimo ali lepe počitnice, lep dopust ali pa čim vec lepih trenutkov s tistimi, ki puscajo dlake...  Azn
Mi smo spakirani in ga zdaj res pičimo proti Adriji - ter vas vse lepo pozdravljamo!  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss (dva kissa od človekov, dva macja in stirje pasji - naj si vsak izbere svojega po zelji Tongue)


* Pred dopustom (3).jpg (40.25 KB, 640x392 - pogledano 187 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #560 : nedelja, 28.07.2013 : 11:51:53 »

 Shocked Čestitke za tale Useuautospakirung!
Pa lepo se imejte  Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #561 : nedelja, 28.07.2013 : 12:13:31 »

Midve sva šli lani z dvema mačkoma (Aika je bila na dopustu pri SDjinih)
in sta mačka zasedla cel prtljažnik s svojo kramo, tako da dobri ste,
da tako lično napakirate za pet  Cheesy

Lepo se imejte! Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #562 : nedelja, 28.07.2013 : 15:50:13 »

Kako znana slika prtljage pred odhodom  Grin, samo pri nas je še tako, da je vsak pes na svojem futru  Angry, številčno nas pa seveda prekašate  Afro.

Lepe počitnice tudi vam  Cheesy, mogoče pa dobim kakšno poročilo o "nemških frikih" tudi od sodelavke, ki letuje vsako leto v istem kraju  Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #563 : sreda, 31.07.2013 : 22:06:17 »

Uživajte in spočijte si!  objem

Hvala za poročilo o dlakah, me veseli, da niso samo v moji kavi, ki jo jaz kljub temu spijem  Cool.

jaztudivemkjejetokamorgrestepress
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #564 : sreda, 31.07.2013 : 22:15:57 »

Življenje brez dlak je, kapavem, kot torta brez čokolade  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #565 : sreda, 07.08.2013 : 13:35:46 »

Aleksandrak, najprej hvala tavžentkrat za fotke gostujočega lepega LoUca Kiss Ijoooooj, kako bi jaz ta mehka plapolajoča ušeska ljubčkala ljubezen

Pa hvala za nadvse zabavno branje, tisto o dojčsesalcih, dojčsušilcih in dojčdepilatorjih vsak dan trikrat je povzročilo, da sem se skori polulala od smeha Grin

Uživajte maksimalno v Peroju, pa komaj čakam reportažo z dopusta objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #566 : petek, 23.08.2013 : 11:53:30 »

No, mi smo iz Peroja nazaj! Je bilo zelo zelo lepo! Vsi, ki veste, kje in kako lepo je tam,  ljubezen vam je vse jasno, drugim pa tudi...  ljubezen
Spoznali smo veliko zanimivih ljudi in  ljubezen zivali, odpocili pa smo se tako, da smo ze 4 dni doma in se vedno nic drugega ne delamo kot pocivamo oziroma pocivamo, da se odpocijemo od pocivanja...  huh


* 2012-08-10 19.51.53.jpg (60.47 KB, 600x540 - pogledano 184 krat.)

* IMG_2326.jpg (67.06 KB, 600x450 - pogledano 160 krat.)

* IMG_2591.jpg (42.09 KB, 600x450 - pogledano 150 krat.)

* IMG_2636.jpg (33.4 KB, 600x450 - pogledano 154 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #567 : petek, 23.08.2013 : 12:01:17 »

Ahhhh, kakšni užitki!  Cheesy Cheesy Cheesy Pa kako so družno skupaj v senčki na mehkih brisačkah - vaših  Kiss . Moja Luna se je vedno namontirala na brisačko, ki ni bila naša. Pa, če je bila to edina na plaži, se je ulegla ravno na tisto nenašo...  Grin Roll Eyes
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #568 : petek, 23.08.2013 : 13:22:02 »

Snupijev domnevni mučitelj je bil včeraj na sodišču, mi pa priče tožilca. Upam, da bo dobil primerno kazen.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #569 : petek, 23.08.2013 : 13:51:42 »

Snupijev domnevni mučitelj je bil včeraj na sodišču, mi pa priče tožilca. Upam, da bo dobil primerno kazen.

Jaz tudi.
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines