mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 04:29:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snoopy in njegova družinica  (Prebrano 222572 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #600 : sobota, 24.08.2013 : 23:52:18 »

kot smo videli, ti dve bejbi v nulo obvladata nakladanje avtomobilov in jaz mislim, da bi kamot še tebe nabasali not.
ok ajd, na postankih ne bi smeli odpreti vrat, da jima ne bi ven padla  Wink
jap, čarka gre naslednjic zraven (privezana) in kavč tudi!  Evil
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #601 : nedelja, 25.08.2013 : 00:20:35 »

...
Sicer pa: frizerske veščine ti dobro gredo od rok, prav luštno izgledajo vsi z vileda frizuco Cheesy
Super reportaža!
sram mamaF, jaz bi dala se eno drugo reportazo gor, samo si ne upam,  sram ker... ker me bos odkrila, da sem tvojo sliko unakazila... saj ves, za mojo mami si Johnnyja naslikala... A ce se tule outam, da sem gresila in pisala po tvoji umetnini, a se bos se pogovarjala z mano?  Cry
Saj vem, da se to ne sme, jaz bi komu (drugemu) glavo odtrgala, da si drzne po tvojem delu pacat, res!  sram Ampak sem takrat hotela na hitrco ljudi opozoriti, da je pes slep, da naj bodo obzirni in se nisem niti potrudila, da bi tablico s stene vzela, si kako crko skicirala... sram
 sram A vidis, kaj sem naredila?  sram  sram  sram Pliiiis, odpusti mi... sram


* 2012-08-14 09.39.51.jpg (81.46 KB, 640x480 - pogledano 188 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #602 : nedelja, 25.08.2013 : 00:40:17 »

 sram Dopisala sem "hudo prijazen in hudo slep"... In cisto spodaj na mickeno: "Kdor ne bere drobnega tiska, si je sam kriv..."  sram Soooory, mamaF...  sram
Ce imas kako idejo za odpustek, sem takoj pripravljena... saj sem ti ze veckrat hotela priznati, pa sem kar odlagala...mogoce za takrat, ko se vidiva v zivo in podobne izgovore sem si nasla...  sram
Sem vprasala enega umetnika, kaj bi morala narediti, da bi on sel preko tega, pa je rekel: "No way!" (Dobro, potem je imel se en nespodoben predlog, ki pa funkcionira samo pri mocnejsem spolu Roll Eyes Tongue).

No, kaj bova? In ne tolazi me s kakimi razumevajocimi, mamaF - ce pomislim, da bi sla Moni Lisi v Louvru malo brke dorisat, me ravno ne bi z ostrigami in s sampanjcem pogostili...  Lips Sealed


* Kopie von 2012-08-14 09.39.51.jpg (30.29 KB, 357x357 - pogledano 169 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #603 : nedelja, 25.08.2013 : 01:02:30 »

Aleksandra Kiss Kiss ma daaaj, kolk si pa ti eno simpatično in lušto bitje ljubezen Ma, lepo te prosim! Super se mi zdi!
Veš da bi ti že jaz z veseljem gor napisala, kar bi si izmislila, če bi se spomnila Wink

Joooj, pa ne se sekirat no!
A veš, je pa vseeno razlika med eno tako umetnino, ki je sama sebi zadosti oz. je umetnina že zaradi tega, ker jo hočemo imeti za umetnino in pa ... uporabno umetnostjo! In tole (tablica) ima seveda svoj namen, zato spada med uporabne umetnine. Ki imajo svoj smisel samo, če so uporabne, a ne Wink
Ergo?
Tablica, ki opozarja na psa, ki je slep, pa tega nihče ne more razbrati (ker pač nikjer ne piše) je vsaj POL manj uporabna kot tablica, kjer so podane vse UPORABNE infomacije. Lepa je tako ali tako, z napisi ali brez Tongue Ampak, hočem povedati, da se s tvojo intervencijo njena vrednost ni nič zmanjšala, ampak celo povečala.
No, ne vem, kako boš to razložila svojemu umetniškemu prijatelju, ma ni važno, moški itak ne štekajo vsega  Tongue Cool

Draga moja sestra po dlaki, zelo sem ponosna nate, da nisi imela butastih "kajborekla-ziherbozamerla zadržkov" in si tablici dodala tisto, kar je še rabila. Pika Cheesy

Odpustek? Hmmm ... ja, no ... o tem bi se dalo debatirat! Seveda bilo to najbolje, ko se enkrat pa res srečamo Wink Srečanje - to bo pravi odpustek, jaaaaaaaaaaa! Šampanjca in ostrig se ne bi branila, ampak pivo imam pa še rajši - v kombinaciji z babjim čvekom je to zmagovalna kombinacija zame Afro
Če bom imela pa kdaj kako eksotično željo iz Dojčlanda pa veš, da bom uporabila VIP Wink

Rada vas imam vse skupaj! Jonniju pa ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #604 : nedelja, 25.08.2013 : 02:29:04 »

   dobro speljano, gospe!   bravo
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #605 : nedelja, 25.08.2013 : 13:16:25 »

Pa saj čisto tako zgleda, kot da bi mamaF že v  originalu to gor napisala!  Cheesy
Aleksandrak, dobro ti gre. No, brkov po Louvru ti glih ni treba risat, da te ne bo Snupko potem v francoski ćuzi obiskoval, ampak kakšne nobel tablice z napisi pa komot izdeluješ (in za drage denarje naprej prodajaš). Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #606 : nedelja, 25.08.2013 : 14:44:38 »

Pa saj čisto tako zgleda, kot da bi mamaF že v  originalu to gor napisalaCheesy
Aleksandrak, dobro ti gre. No, brkov po Louvru ti glih ni treba risat, da te ne bo Snupko potem v francoski ćuzi obiskoval, ampak kakšne nobel tablice z napisi pa komot izdeluješ (in za drage denarje naprej prodajaš). Cool
Točno tako!
Za AleksandroK z veseljem naredim privat Siminar za tablice, ko je tolk nadarjena Afro

Jaz sem najbolj srečna, ko karkoli izpod mojih rok razveseli nekoga. In glede na to, kako lepo si mi takrat opisala veselje tvoje mamice in Jonnijevo zgodbo in vse - glej, tudi če še tri kuŠke gor sama dorišeš, ne bom nič jezna Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #607 : nedelja, 25.08.2013 : 21:17:26 »

Oh, mamaF, saj ne vem, kaj bi ti rekla...  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
 veselje Odpustek pa ni odpustek, ampak nagrada! VELJA!  plesalec Prinesem švabsko pivo, baje je dobro!  Tongue
Pa se ene par Johnnyjevih/Jonijevih fotk zate...  ljubezen
Na 4. je poleg Johhnyja Urska z Missy, bivso pomursko Cigančico... mogoče jo bo čarka ali pa SD prepoznala...


* 2012-09-18-065.jpg (80.13 KB, 650x491 - pogledano 141 krat.)

* 2012-12-08-120.jpg (37.17 KB, 650x488 - pogledano 144 krat.)

* 2012-12-15-124.jpg (53.13 KB, 650x488 - pogledano 158 krat.)

* 2012-08-23-059.jpg (42.86 KB, 680x503 - pogledano 148 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #608 : nedelja, 25.08.2013 : 21:19:25 »

Ooooooooooooooooooo ljubezen ljubezen ljubezen

Zlata si Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #609 : nedelja, 25.08.2013 : 21:33:18 »

Johnny je bil operiran, zdaj je vse ok. Amapak rez je bil kar velik, in mami mu je ekstra iskala črno majico, da se ne bi počutil "drugače"... Roll Eyes
Pa se z vrano. Tale zivi ze dve leti pri mami, ne more leteti (razen ko je sila s tal na stol mogoce). Ampak po kuhinji kakat pa 100 na uro! Roll Eyes In kako sta krasen par z Johhnyjem. Ne vidi je, ampak slisi, kako se mu priblizuje po ploscicah in jo pusti, da mu pride cisto blizu, mogoce ga malo s kljunom pobeza, potem pa jo on poskusa ujet. Vrana (ali krokar,  sram nimam pojma kaj je to), no, mi jo klicemu kar Kura, pa je vse to ukapirala in se mu lepo nastavlja. Nekako tako kot Kursnik... Wink


* 2012-08-02-042.jpg (52.51 KB, 650x488 - pogledano 139 krat.)

* 2012-08-02-043.jpg (57.55 KB, 650x450 - pogledano 174 krat.)

* 2012-12-23-129.jpg (32.16 KB, 650x410 - pogledano 168 krat.)

* 2012-12-23-131.jpg (33.55 KB, 650x392 - pogledano 152 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #610 : nedelja, 25.08.2013 : 22:11:59 »

Pa vi vsi ste totalne face  Cheesy Grin ljubezen  objem

A je Missy OK z ledvicami? Mislim, da je v žahti s Picom, Binkijem in Fani  sram
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #611 : nedelja, 25.08.2013 : 22:19:34 »

Ne morem verjet! Pa daaaaj no, čist ste nori ljubezen ljubezen

AleksandraK, mi boš enkrat ob priliki povedala, kdaj ima tvoja mami rojstni dan ali pa kako tako priložnost za eno darilce poslat. Jaz bi tako rada narisala Jonija in Kuro skupaj ljubezen Za darilo, seveda, to bi mi bilo ful v veselje - pa pustim nepolakirano in prostor, da ti napišeš zraven, kar bi pasalo, potem pa z lakom v špreju pošpricaš - a ne bi bilo tu fajn? Da  narediva skupaj en taki gesamkunstwerk  Cheesy

Joniju pa čimprejšnje okrevanje!Kaj pa je bilo narobe?
in mami mu je ekstra iskala črno majico, da se ne bi počutil "drugače"... Roll Eyes

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijoj Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #612 : nedelja, 25.08.2013 : 22:28:08 »

...
A je Missy OK z ledvicami? Mislim, da je v žahti s Picom, Binkijem in Fani  sram

Ja, čarka, mislim, da je, bom vprasala. Vem pa, da je imela tezave s kilogrami, da je morala na dieto, revica!  Roll Eyes
Mamica Cigi, a ne? Na 3. strani teme sem takrat ze dodajala slicice. Samo zdaj tudi vidim, da sem njeno ime narobe napisala (se spomnim, da so me ze takrat kregali, ampak saj ves, da sem skleroticna). Zdaj je Misi  Kiss
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,38322.0/all.html
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #613 : nedelja, 25.08.2013 : 22:37:25 »

Ne morem verjet! Pa daaaaj no, čist ste nori ljubezen ljubezen

AleksandraK, mi boš enkrat ob priliki povedala, kdaj ima tvoja mami rojstni dan ali pa kako tako priložnost za eno darilce poslat. Jaz bi tako rada narisala Jonija in Kuro skupaj ljubezen Za darilo, seveda, to bi mi bilo ful v veselje - pa pustim nepolakirano in prostor, da ti napišeš zraven, kar bi pasalo, potem pa z lakom v špreju pošpricaš - a ne bi bilo tu fajn? Da  narediva skupaj en taki gesamkunstwerk  Cheesy

Joniju pa čimprejšnje okrevanje!Kaj pa je bilo narobe?  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijoj Kiss Kiss

Super ideja, a ves, da bi bila mami ful vesela! Samo nisem za darilo (lahko doniram ali pa tebi placam, lahko si tudi kaj na e**yu narocis, pa bom poravnala) in nisem za gesamkunstwerk! Daj mi malo casa, da mi kane, kaj bi lahko napisala, pa mi ti to lepo naredis po narocilu...  Grin
Moram poiskati, mislim, da imam tudi kak video teh dveh norcev, verjetno bo slaba kvaliteta, ampak mislim, da imam na starem telefonu. Huh
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #614 : nedelja, 25.08.2013 : 22:57:40 »

Kukr boš rekla Smiley

Komaj čakam, tale vrana je tako kul, v kombinaciji z Johnnijem pa sploh ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines