mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:55:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snoopy in njegova družinica  (Prebrano 221559 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #615 : nedelja, 25.08.2013 : 23:30:48 »

Pa saj čisto tako zgleda, kot da bi mamaF že v  originalu to gor napisala!  Cheesy
Aleksandrak, dobro ti gre. No, brkov po Louvru ti glih ni treba risat, da te ne bo Snupko potem v francoski ćuzi obiskoval, ampak kakšne nobel tablice z napisi pa komot izdeluješ (in za drage denarje naprej prodajaš). Cool

Točno tako!
Za AleksandroK z veseljem naredim privat Siminar za tablice, ko je tolk nadarjena Afro
...

Hvala za komplimente, ampak pri mojih letih se ze kar poznam: vem, da nikoli nihce ne more odkriti mojega pevskega talenta, ker ga ni, vem, da sem zanic kuharica itd. Sem pa res zelo dobra malarka  Afro- ampak mislim na beljenje stanovanja!!! Tako da za izdelovanje tablic in karijero v tej smeri ne bo dovolj  Cry  Wink. Sem valjda uciteljica in moram znati kaj narisati na tablo (kako pa naj ucenci racunajo pri Prozentrechnen, ce jim ne narisem konja in hlac (so morali izracunati, koliko so se podrazile kavbojke in koliko % je konj hitrejsi od pojmanimamvec).  huh
Edina stvar, ki sem jo do sedaj "prodala" je logo za firmo ene prijateljice (za zivali, seveda: Tierphysiotherapie und Tierpension). Z ucenci smo za bozic izdelovali macke in pse (mislim, da sem ene par prodala tudi na licitacijah za ZH) in so ji bil tako vsec, da sva "ponucale". Sem ji naredila tudi homepage, tule je, veliko (nasih) zivali bos prepoznala na fotkah: http://www.tierphysiotherapie-und-tierpension-tanja-boss.de/bildergalerie/   Grin
Tanja ima 4 pse azilase, 2 konja in 2 kozi. http://www.tierphysiotherapie-und-tierpension-tanja-boss.de/%C3%BCber-mich/ In penzioncek je vedno poln. Tako da, ja, rada se druzim z norci...  Grin
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #616 : ponedeljek, 26.08.2013 : 20:20:48 »

Kura 
Kaj imate pa vi en kup dobrih živalskih štorij za pravit Cheesy. Direkt za na Animal Planet Azn.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #617 : ponedeljek, 26.08.2013 : 20:40:18 »

Eeem, eno vprašanje:
A bi gospa Kura morda pozirala za temo o oskrbi prostoživečih
živalskih vrst, v zahvalo za prijaznost pa naredim
še skupinske portretne fotke, ki jih potrebuje
mamaF za tablico?   pevka
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #618 : ponedeljek, 26.08.2013 : 21:39:56 »

 Cheesy
Skuiki, samo tale Kura je doma v Mariboru, no, 11 km ven iz Maribora... ce ti je to vseeno... in kot receno, ce si ti strokovnjak, ni problema, ker moji (mami in brat zivita s Kuro) vedo samo, da ni macka in da ni pes in ni papiga. Mislim, da ima zelo dober apetit in da ji ni hudega. Razen, da je sama (ker sta bili dve, pa je starejsa sla - odletela). Fotografirala bi zdajle lahko samo v kuhinji, ker je pri nas ogromna baustela in je poletna rezidenca (zunanja voliera) zabasana z materialom...   sram


* Vrana poleti.jpg (99.64 KB, 644x711 - pogledano 137 krat.)

* Vrana zunaj podnevi.jpg (62.05 KB, 650x488 - pogledano 135 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #619 : ponedeljek, 26.08.2013 : 21:46:46 »

Ampak v kuhinji je pa Kura doma (tako da vsi tisti, ki se sekirate zaradi dlak na ploscicah, pomislite, kako je, ko ti Kura na naslonjalu stola sedi in kdaj pa kdaj kakega spusti... Je pa res, da je zelo prijazna in se redko zgodi, da ga spusti na stol - skoraj vedno na tla, he he... To pomeni enormne stroske za papirnate brisace in telovadbo (beri sklanjanje in brisanje drekov) vsakih 5 minutk).  Angry  Roll Eyes Lips Sealed
Najraje pa itak sedi pod mizo na tistih nizkih preckah. Tako da vsak, ki pride in hoce sesti za mizo, najprej pogleda, kje je fraj (ker macke pa lezijo na stolih) in pazi, da mu ne spodrsne na kakem drekcu pekcu... 
Ko se pa zmraci, pa gre v svojo kletko. Ji reces "v kletko!" in odskace not.  Grin
Ah ja, od mack ji ne grozi nobena nevarnost, ker jih ima vse pod kontrolo. Cisto zares! Moji psi se je celo tako bojijo, da raje spijo v drugi sobi, ker Gospa kdaj pa kdaj radovedno picijo koga v rep ali pa kljunejo v kako tacko, ce smrcis in je ne slisis...  Roll Eyes
Tule sem nasla se nakaj starih fotk...  Smiley


* 06072010425.jpg (71.38 KB, 650x867 - pogledano 135 krat.)

* 08072010426.jpg (55.29 KB, 650x589 - pogledano 151 krat.)

* 13072010450.jpg (47.05 KB, 680x423 - pogledano 128 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #620 : ponedeljek, 26.08.2013 : 22:54:00 »

Kura 
Kaj imate pa vi en kup dobrih živalskih štorij za pravit Cheesy. Direkt za na Animal Planet Azn.

Mižonny, ja, Grin, mi smo zivalska familija.
Se spomnim nasega soseda, hisa takoj do nas, ki je enkrat (takrat sem stanovala se doma, ker sem bila omladinka, tale stric Maksek pa je ze pokojni) pozno pozno jeseni prisel na nas prag, vrata so bila odprta, mi smo bili v kuhinji in ga nismo videli, je zatulil: "Ivaaaankaaa" (to je moja mami), "ti 'mas tak' rada zivali, z'aj mas' jeeeeza!" in sel. Sva se z mami spogledali, jaz sem rekla "hääää?!??" Huh, moja mami pa se je sosedu zadrla nazaj nekaj v tej smeri: "jebem jaz tebi jeza"  Lips Sealed, (tam pri nas na bregu cisto vsakdanja komunikacija  ) sva zmignili z rameni in ziveli naprej, kao dedec ga je spet cuknil...  Roll Eyes
Cez dober teden je Maksek vprasal, kak' pa kaj nas jez...  Shocked  Häää?!??!!!  Shocked Moram povedati, da Maksek neki ljubitelj zivali ni bil, pes je za na ketno in podobne, tam okoli je bil glavni mesar za koline... sram
Je lepo razlozil, da je nasel ze skoraj trdega jeza, ki bi moral ze davno spati zimsko spanje in ga je vrgel (!) v naso hiso, kaj da sva gluhi, saj pa je ja rekel...  huh Smo malo preiskali hiso, pod omino posteljo nasli jeza, ki je bil tam podnajemnik ze dober teden; ponoci, ko smo sli spat, smo ga pricakali, kako hodi na ture v kuhinjo do macjih posodic za hrano in take. Je seveda prezimil pri nas, potem pa je tudi sel. Smo nekaj casa se nastavljali hrano zunaj na zelenici, ampak ne morem reci, kdo jo je pojedel... Maksek ne, on je dobil kak štamperl šnopseka Wink.
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #621 : ponedeljek, 26.08.2013 : 23:20:00 »

 
Ti bi res morala eno knjigo o vaših živalih napisat Smiley
Ježe  ljubezen smo imeli tudi mi. Celo družinico, ampak na vrtu, ne v hiši. So bili pa tako domači, da so tamali podnevi spali na deki, ki je "slučajno" zdrsnila s stola Roll Eyes. Če bi pa imeli vrata dalj časa odprta, bi se verjetno tudi noter naselili Lips Sealed. Ježi so sicer kar številni po okoliških vrtovih, jaz sem imela lani v zapuščenem kompostnem kupu enega Kiss, ki je veselo jedel banane Grin. Letos ga pa še nisem videla Sad
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #622 : ponedeljek, 26.08.2013 : 23:35:15 »

Ja, Mižonny, ježi so res  ljubezen
Da knjigo napisat? Shocked Ne sračkaj ga!  Roll Eyes  Kiss Včasih se sprašujem, kako ve iz Prestolnice mojo (in Maksekovo) štajerščino s totega našega brega sploh razumete... Wink
A je štamperl häää?!? Azn
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #623 : ponedeljek, 26.08.2013 : 23:51:30 »

Knjigo, ja!
Trojezično Smiley
Štajersko, Dojč in slovenski prevod Wink

A povem še jaz eno o ježih? Tle pa tudi štamperl ni pomagal Grin

Moj dragi je bil od zmeraj malo ruknjen na divje živali. Razne ujede, ki so padle iz gnezd, kače, vse to je imel "na broju".
Ko je bil že srednješolec, je enkrat zgodaj jeseni ponoči naletel na ježa pred hišo. Zamisli si je, da bi ga lahko "udomačil" ali pa vsaj nekaj časa opazoval, mu morda naredil nekakšen improviziran zimski brlog, da bi videl, če pozimi spi in take reči. Ker je bilo tisti večer že zelo pozno, je ježa pritihotapil v svojo sobo, ga položil v neko škatlo in vse skupaj pokril z narobe obrnjeno gajbico. In ugasnil luč.
Sredi noči ga je prebudila zbadajoča bolečina v palcu ene noge. Ves zblojen je hitro prižgal luč in zagledal ježa, ki je medtem prevrnil svojo gajbico in nekako zlezel k njemu na jogi ... in ga ugriznil za palec Grin
To pa še ni vse!
Ko je mož odgrnil rjuho, je šokiran opazil, da ima noge vse črne od gomazečih bolh Grin Začel se jih je otepati, one pa so jo ucvrle ... direktno pod njegove gate    Evil

Na hitro se je skobacal iz postelje do okna in skočil kar skozi okno ven (na srečo pritličja), zgrabil cev za zalivanje na dvorišču in se začel besno polivati da se je znebil ježevih bolh Grin
Verjetno mi ni treba praviti, da mu ideja imeti ježa za hišnega ljubljenca ni padla nikoli več na pamet ...  Evil Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #624 : torek, 27.08.2013 : 06:12:05 »

S kakšnimi se jst družim!   Shocked Shocked Kako sem ponosna!  Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #625 : torek, 27.08.2013 : 10:33:08 »

Cheesy
Skuiki, samo tale Kura je doma v Mariboru, no, 11 km ven iz Maribora... ce ti je to vseeno... in kot receno, ce si ti strokovnjak, ni problema, ker moji (mami in brat zivita s Kuro) vedo samo, da ni macka in da ni pes in ni papiga. Mislim, da ima zelo dober apetit in da ji ni hudega. Razen, da je sama (ker sta bili dve, pa je starejsa sla - odletela). Fotografirala bi zdajle lahko samo v kuhinji, ker je pri nas ogromna baustela in je poletna rezidenca (zunanja voliera) zabasana z materialom...   sram

Trenutno sem tudi jaz s svojo bando v Mariboru, mislim 12 km izven mesta  Tongue, kjer gostujemo,
tako da lahko obiščem Kuro, če bo seveda sprejela obiske Smiley

Pravkar sem dobila sporočilo, da bi radi nadaljevanje rubrike in ne bo ostala samo poletna, tako da bi si Kura nujno
morala priboriti naslovno vlogo v eni izmed sledečih epizod  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #626 : torek, 27.08.2013 : 10:45:33 »

Iiiiiiiiiii, lepe fotke od Skuiki rabimo, jaaaaaaaaaaaaaa Cheesy Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #627 : torek, 27.08.2013 : 10:48:42 »

Iiiiiiiiiii, lepe fotke od Skuiki rabimo, jaaaaaaaaaaaaaa Cheesy Cheesy

Jaaaa, in od Kure! Ful je simpatična.  Cheesy

A ima kakšno ime? - Sorry, če že kje piše in sem prezrla. Sad  Če pa nisem, pa nujno rabi ime! Ne bo valjda kar kura...

 Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #628 : torek, 27.08.2013 : 10:50:24 »

Kura ji je ime  Cheesy
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #629 : torek, 27.08.2013 : 11:01:53 »

Hočemo knjigo o Johnnyju in Kuri!!!!!!! Z ilustracijami!!!!!!!
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines