mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:24:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snoopy in njegova družinica  (Prebrano 221642 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #705 : nedelja, 05.01.2014 : 22:53:14 »

Smiley


* Na Roznik 1.1.14 (12).jpg (92.38 KB, 700x439 - pogledano 123 krat.)

* Na Roznik 1.1.14 (21).jpg (84.17 KB, 700x519 - pogledano 140 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #706 : nedelja, 05.01.2014 : 22:55:36 »

A bo koncno kak keks padel, no?  Roll Eyes
N-C...  Angry


* Na Roznik 1.1.14 (19).jpg (63.81 KB, 700x414 - pogledano 158 krat.)

* Na Roznik 1.1.14 (9).jpg (67.8 KB, 395x700 - pogledano 130 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #707 : nedelja, 05.01.2014 : 23:12:36 »

Tudi Cankarju bi se od te lepote zbrane kosmate prav gotovo milo storilo...


* Na Roznik 1.1.14 (22).jpg (64.3 KB, 700x377 - pogledano 153 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #708 : ponedeljek, 06.01.2014 : 08:26:59 »

Dragi moji, ful vam hvala za tak visok INTERNACIONALEN obisk in družbo na našem tradicionalnem dogodku - smatrajte, da ste lepo vabljeni vsako leto! Tudi brez piškotov, ki so mimogrede za vse prste obliznt..... no, ja, so BILI za vse prste obliznt, saj jih že zdavnaj ni več. objem
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #709 : petek, 14.02.2014 : 20:21:27 »

No, da malo obrišemo prah tule...  Smiley

Pri nas vse po starem. Se vedno imamo 4 pse. In z veseljem porocamo o danasnji senzaciji. 
Also, na današnjem popoldanskem sprehodu preko širnih livad so v enem trenutku vsi  Shocked stirje psi "pocepnili" (vsak na svoj nacin, kot se to pac dela) in HKRATI  Shocked vsi stirje kakali (na oko ocenjena razdalja med njimi max. 6-9,5 m). Midve nisva mogle verjeti ocem...  Shocked  Shocked  Shocked Po kratkem oporavku od šoka sva bile mickeno v štresu - mala mal'ca, ko se en pes pokaka, pa takoj za njim drekec v vrecko pofišaš, pa naslednji in naslednji itd lepo po vrsti kot so hiše f Trsti, ampak zapomni si zdaj ti pri moji starosti in absolutno brez prostorske predstave štiri sralna mesta - eno levo od krtinovca, drugo pri tamalem šopu trave, dalje pa... najdeš, ko not stopiš (ce imas sreco - kakor se pac vzame tole s sreco v tem primeru Roll Eyes)...
Tako, zdaj ste spet na tekocem z nami. Veseli smo, da nimamo o cem bolj pretresljivem porocat. Zivimo, vsi smo zdravi, lepo nam je skupaj in senzacij ni, vcasih si pac kako po potrebi sami iz sranja zaštrikamo.  Tongue
Vsem lupcke od nas iz Albstadta...  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #710 : petek, 14.02.2014 : 20:33:10 »


Tole sranje na vse mogoče bolj ali manj zabavne načine se je pa fajn razširilo po forumu Grin

Od Pikijevega (od mame Rave) izbruha vulkana pri veterinarju se zdi, da vsi kar tekmujejo, kdo bo še poskrbel za senzacijo Grin

Vprašaj mamo Žužko, kako smo včeraj marširali od Tromostovja priti Staremu trgu Tongue  V dvajstetih metrih razdalje je morala dvakrat vrečke odpirati, sta se kuŠka odločila, da za njun okus čist prehitro laufamo na popivanje, pa sta malo zabremzala konvoj Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #711 : petek, 14.02.2014 : 20:38:26 »

Opa.... super so se sinhronizirali! Grin

Pri nas bi bilo tudi kar zabavno, če bi tkole vsi naenkrat počepnili.... Roll Eyes Tongue
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #712 : petek, 14.02.2014 : 20:39:56 »

Vprašaj mamo Žužko, kako smo včeraj marširali od Tromostovja priti Staremu trgu Tongue  V dvajstetih metrih razdalje je morala dvakrat vrečke odpirati, sta se kuŠka odločila, da za njun okus čist prehitro laufamo na popivanje, pa sta malo zabremzala konvoj Cheesy

TJA in NAZAJ grede.  Grin

Pesovje od aleksandrak ve kaj je trenutno v modi. Cool Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #713 : petek, 14.02.2014 : 20:47:16 »

Pesovje od aleksandrak ve kaj je trenutno v modi. Cool Tongue

Očitno so se naši psi odločili za mednarodno zaroto. To bo najbrž zaradi hranjenja samo ob sobotah; pol pa ves dr** prišparajo in cel teden z njim razveseljujejo.   Evil  Mi tudi zadnje čase porabimo nenormalno število vrečk! Sinhrono sicer še nismo kakali, ampak v razmaku ene minute je pa standard. Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #714 : petek, 14.02.2014 : 20:59:43 »

Mi doma tudi skupaj kakamo, ko jaz sedim, obvezno gre še.... Aja, ne govorite o tem  sram
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #715 : nedelja, 16.02.2014 : 20:26:07 »

Mi doma tudi skupaj kakamo, ko jaz sedim, obvezno gre še.... Aja, ne govorite o tem  sram


Pri nas je sinhrono (khm ... brez mene, Cats Lips Sealed) kakanje pogost pojav in pride prav, ker porabimo manj vrečk Cheesy. Je pa treba biti pri pobiranju skrajno previden, ker morata sralca po opravilu še malo pobrcat z zadnjima tacama Roll Eyes ... in če se prehitro skloniš, lahko marsikaj dobiš v glavo Evil. Sreča, če je samo šop trave Tongue
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #716 : nedelja, 16.02.2014 : 20:40:45 »



Pri nas je sinhrono (khm ... brez mene, Cats Lips Sealed) kakanje pogost pojav in pride prav, ker porabimo manj vrečk Cheesy. Je pa treba biti pri pobiranju skrajno previden, ker morata sralca po opravilu še malo pobrcat z zadnjima tacama Roll Eyes ... in če se prehitro skloniš, lahko marsikaj dobiš v glavo Evil. Sreča, če je samo šop trave Tongue
Sem se zelo vživela v tale opis ... pri nas smo tudi včasih sinhroni, razen takrat, ko se mi mudi  Angry
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #717 : nedelja, 23.02.2014 : 13:15:20 »

  ... babe, fino mi ga serjete...   


* Snoopy spi in jezik kaze.jpg (97.41 KB, 795x517 - pogledano 70 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #718 : nedelja, 23.02.2014 : 21:44:30 »

Ah ja, tule se malo nadaljevanja ene zgodbe s 6. strani nase teme (http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,45111.75.html)
Torej, Johnny je pri moji mami, odkar je od tiste prijazne starejse gospe moral v mariborsko zavetisce, ker je njen vnuk dobil sluzbo na Irskem. Od tule naprej pa moram apdejdat.
Johnny je okej njegovi starosti in stanju primerno.  Kiss
Ko smo bili za bozicne pocitnice doma v Sloveniji, je mami na kosilo povabila to omiko, da spet pride pogledat Johnnyja, ker je vedela, da je tudi Blaz, njen vnuk, pri njej na obisku. Blaz je ze zamenjal sluzbo, zdaj zivi in dela v New Yorku (phhhh, Johnnyju je pri mami na Selu sigurno bolj vsec kot bi mu bilo v tej metropoli Tongue) in lahko si predstavljate, kako sta se z Johnyjem pozdravila (videla se nista eno leto in pol)  ljubezen - naj mi samo nekdo naklada, da zivali pozabljajo...
Torej, tale gospa ima se eno muco doma. Pred pribl. 8 leti, takrat dudarko, jo je na enem sprehodu v grmovju navohal Johnny in odnesla jo je domov, ceprav ima gospa cisto zaresno alergijo na macke... Zdajle, ko ji je mami vozila Johnnyja na obisk, je bilo krasno opazovati, kako se je Rika motala okoli Johnyja in se drgnila ob njegove noge, on pa je seveda vedel, kdo je to ljubezen - naj mi samo nekdo naklada, da zivali pozabljajo...

Okej, da preidem k stvari.
Tale omika je stara 94 let, res cila in vitalna za ta leta, ampak ze od poletja je bilo jasno, da mora v dom za ostarele. Kaj bo z Riko? Mami ji seveda ni mogla odreci, da se sme Rika preseliti k Johnnyju, ceprav ze ima enega mackona in 2 macki. Tako sta zdaj Johnny in Rika na "stara leta" spet skupaj pristala...  ljubezen  objem
Mackovje je trenutno se v fazi pihanja na vsakega, ki pride mimo, ampak se stanje izboljsuje...
Slike niso bogvekaj, samo da spoznate Riko, ki zdaj spada k familiji...  Kiss


* Rika Johnnyjeva (1).jpg (70.91 KB, 800x590 - pogledano 60 krat.)

* Rika Johnnyjeva (2).jpg (51.94 KB, 800x600 - pogledano 80 krat.)

* Rika Johnnyjeva (6).jpg (73.45 KB, 800x717 - pogledano 83 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #719 : nedelja, 23.02.2014 : 21:48:31 »

Johnny spi spanje pravicnega, Rika se pa spomni, da se gre malo "vlacit" po njemu... Baba... Roll Eyes Lips Sealed
Tako potrpezljivega dedca, s katerim lahko delas kar hoces in vsakemu vse dovoli - sanje vsake babe?!?  super


* Rika Johnnyjeva (3).jpg (53.95 KB, 800x517 - pogledano 80 krat.)

* Rika Johnnyjeva (4).jpg (55.01 KB, 800x584 - pogledano 79 krat.)
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snoopy in njegova družinica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines