mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 01:44:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: MamaF, mislimo nate!  (Prebrano 61805 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #15 : sreda, 03.10.2012 : 21:32:42 »

lej, če šefica dovoli, da gumičarke pridejo in se uskladimo z datumom, te komot jaz peljem. avto mam dovolj velik  Grin Grin
Šefica navija za vse gumice, špangice, in druge "počlovečene" modne dodatke, sploh pa zato da mamo Natis končno še malo bolj od blizu vidi, pa Rdečkoooo vsaj z enim prstkom počoha ljubezen

Ja, valjda, Louci smo demokratični in bres pretsotkov, ane Smiley

OUKEJ - po preštetih glasovnicah ugotavljamo, da bomo od sedaj naprej vsaj teoretično fiksirani na nedeljo, 4. 11. 2012 Smiley

Ker No Jinx in Luno7 itak obvezno rabimo za pomoč pri srečelovu, ker bomo rabili kak prigrizek iz domačih pečic in štedilnikov Tongue in ker rabimo itak čimbolj pestro udeležbo, da svetu dokažemo, da je vsak lahko Louc vsaj dvakrat letno Grin - naj bo torej datum tak, da vas bo lahko prišlo čimveč, ki si želite Wink

Zdaj pa naprej, "plan dela" in drugi detajli Wink Splošna navodila bom skopirala kar  iz Prvega Siminarja - moram našo temo ma,o prečekirat, kje sploh so Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #16 : sreda, 03.10.2012 : 21:36:30 »

Hmm če rabiš NoJinx pol 4.11 sploh ne bo v redu datum  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #17 : sreda, 03.10.2012 : 21:41:33 »

Ajej, vidiš, ko človek na hitro prebere, kar hoče prebrati ... sem prebrala nam je zadnji vikend ravno po godu Sad Ehhh. No, saj imamo še čas študirat Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 04.10.2012 : 00:47:01 »

Ja, prav pametno delo je bilo brskanje po naši temi za nazaj ... sem malo pojokcala ob naših STARIH telenovelskih dogodivščinah, predvsem zaradi vseh vašin dobrih in pametnih in vzpodbudnih komentarjev, ko je bilo najbolj črno.
Rada vas imam, forumašice zlate, še posebej pa redko, ogroženo vrsto - Fifija1 ljubezen


Najprej gremo na lokacijo Siminarja:

Iz Ljubljane peljete po AC mimo Postojne in Razdrtega, mimo Senožeč, proti Sežani oz. Trstu - izstopite na izvozu "Sežana - Vzhod"(točka A). (poudarjam zato, ker se včasih komu zgodi kak ovinek na Razdrto in pristane v Novi Gorici, namesto v Sežani Wink

Od tu naprej pa takole:
Najprej po cesti 445 proti mestu (Sežani), tik pred Sežano je semaforizirano križišče, edino, se ne da falit.
Na križišču desno, v smeri Nova Gorica (na cesto 204). kar naprej in skozi vas Šmarje, ki ji sledi vas Križ. V Križu pridete skoraj do konca vasi, ko zagledate na levi strani veliko gostilno "Kraški hram" - tukaj zavijete desno na cesto, ki vodi v Šepulje (se držite znaka). Po pribl. 300 m pridete do zelo velike stavbe - Pršutarne Kras (točka B). Peljete kar naravnost (ne levo, ne desno) na makedam, ki vas po 200 m pripelje do našega poligona (točka C)Smiley

Guglova NAVODILA ZA POT, da vidite bolj nazorno



... pa še satelitska, skozi Križ do poligona nemške šole Wink


Upam, da ne bo pretežko najti, sicer pa bomo na vezi po telefonih, če bo treba Smiley

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 04.10.2012 : 01:08:07 »

Osnovna navodila za vse Louce in nihove spremljevalce:

Plan našega druženja naj bi bil približno takle:

1. Zbor vseh udeležencev pri poligonu KD Sežana, avtomobile parkiramo kar tam. Zbiramo se od 13. do 14. ure, potem se odpravimo na "lagani" SPREHOD oziroma DIVJANJE po poljskih poteh do male cerkvice, kala (vodnega "zbiralnika") in po gmajnah. Glede na navodila Tršice Xene in drugih Poznavalcev bomo pse na primernih mestih lahko spustili tudi s povodcev, da se spoznajo in zdivjajo - velja za tiste, ki jim pač zaupate, da so lahko spuščeni.
Vendar pa vse udeležence naprošam, da smo uvidevni in psov ne spuščamo, če bi obstajala nevarnost, da bi večji psi nadlegovali manjše, samci samice in podobno.
Na tem mestu bi res prosila za pomoč Xeno in še kakšnega takega, ki ima več izkušenj z večjimi skupinami psov in zna nekako že vnaprej presoditi, kaj v danem trenutku dovolj varno za vso skupino, kaj pa ne Smiley velja predvsem za divjanje po ograjenem poligonu - kako po velikostih, temperamentu združit pse itd. Vsekakor si vsi želimo prijetnega druženja, zato bomo odgovorno poskrbeli za dobro počutje vseh naših so-pohodnikov na dveh in na štirih nogah, kajne Cheesy

2. Po sprehodu, divjanju, spoznavanju in po tem, ko bomo pse vsaj malo zmatrali, se bomo obrnili nazaj v smeri našega izhodišča in se preselili na/pred naš poligon kjer je ograja s količki (za privez psov, če želimo) in pa tudi gasilska miza s klopmi ... za PIKNIK. Jaz bom s sabo prinesla magari še eno večjo kampersko mizo in eno manjšo Smiley
Tam bomo tisti, ki bomo s sabo prinesli kak prigrizek, vse lepo postregli,skupaj kaj pojedli in kaj popili in malo počvekali.
Pripravili bomo tudi srečolov in izkupiček od prodanih srečk namenili Horjulčkom, ki še čakajo nove domove:)
Ko nas bo pregnala tema, pa se bomo počasi razšli, še prej pa za seboj seveda počistili vse smeti, kakce, skratka poskrbeli, da naše druženje ne bo pustilo nobenih slabih vtisov Šepuljcem in Križanom. Ekološki otok je pri pršutarni, tako da ne bo nobenega problema, kam nesti naše smeti Smiley
Kaj prinesete/pripeljete s sabo?
- za sprehod: vsem kar ponavadi nosite s sabo zase in za psa (povodec, voda, vrečke za iztrebke, priboljški ...)

- za piknik: prispevki v obliki hrane po želji. Vsak, ki bo kaj prinesel, naj poskrbi tudi za pribor, če bi ga  potrebovali kaj posebnega (nož za rezanje kakega kruha ali kaj takega)
Od spomladanskega Siminarja ima spravljenih še nekaj ALU pladnjev, plastičnih krožničkov, šalčk za kavo in plastičnega pribora - mislim, da bo že to dovolj. Za kozarčke bom še pogledala Wink

- vsak prinese vodo zase in za psa, sicer pa kako steklenico soka oz. pijače po želji

- za srečolov: vsak prinese s sabo eno (po želji lahko tudi več) zavito darilce v vrednosti nekje 5€, ki naj vsebuje kak posladek za živali ali pa kaj za "človeke" Smiley
Za nalepke in srečke za srečolov bosta poskrbeli NoJinx in Luna7 (če jima bo zneslo, sicer upam, da se bo še kdo javil Smiley

Cena srečke bo 5 €, vse srečke bodo dobitne, seveda Smiley

- fotodokumentacija: obvezno naj dobri fotografi ne pozabijo napolniti baterij svojim mašincam Smiley

- identifikacijska koda Evil : jaz bi bila grozno vesela (da ne izpadem popolnoma blont, ker itak bom sigurno vsa raztresena Tongue ), če bi si tisti, ki vam ni nerodno, na "prsa junačka" nalimali eno nalepko s forumskim imenom, da vas ne bom po imenih psov klicala Grin malo se hecam - ma če se vam zdi, bi bilo fajn, da poveženo naše nadimke s facami, vsaj tisti, ki se še nismo uspeli spoznati Wink ... tole pa, če se zdi komu še uporabno oz. če nas je demenca od zadnjega srečanja že toliko zdelala, da smo pozabili kako ime oziroma za vse na novo Smiley


Upam, da nisem preveč stvari pozabila .... ma, kot smo rekli:
Brez kompliciranja, važno je, da se vidimo in se imamo fajn to polpoldne, vsaj dobre 4 urice druženja! Ni toliko point v pikniku, hrani in pijači, zato naj vam ne bo nerodno tistim, ki pač niste kuharsko nadarjeni Smiley Ni važno, dobro voljo imejte s sabo, pa bo Smiley

Vsak poskrbi zase in za svojega psa, skupaj pa skrbimo za dobro voljo vseh! Ajprou? Cheesy

Termin - pustimo zaenkrat zadnja dva?

28. 10 in 4.11.? Pa bomo videli, kako bo s pofočkanjem Smiley

Aja, ko bomo pisali seznam udeležencev, naj se vsak, ki se bo prijavil, zraven še doda, kaj/če bi prinesel kot prigrizek Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #20 : četrtek, 04.10.2012 : 06:27:16 »

Upam, da bo 4.11.2012 Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #21 : četrtek, 04.10.2012 : 06:38:15 »

mamaF, mi bomo pomagali pri organizaciji, če/ko bo treba, ker bomo najbližje Cheesy veselje - zaenkrat nam ustrezajo vsi datumi.
In Faniki sem že obljubila, da jo pripeljem s sabo.  Cool
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #22 : četrtek, 04.10.2012 : 08:28:24 »

mamaF, če bosta moji dve švicarski mrcini z lovskim nagonom dobrodošli, ti tudi jaz lahko pomagam pri organizaciji glede na to, da sem članica Smiley društva in seveda kaj pridam k hrani. Lahko tudi pri nas na firmi vprašam, če doniramo kaj za srečelov - ponavadi imamo kaj za take prireditve. Nam pa definitivno 4. bolj ustreza, ker je teden prej vzrejni.

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 04.10.2012 : 10:35:43 »

O, Sunny Day in cookie, hvala ljubezen Super!

Saj glede na dosedanje "poizvedovanje" res bolj vleče k 4. 11. Smiley

Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #24 : četrtek, 04.10.2012 : 10:43:10 »

Saj glede na dosedanje "poizvedovanje" res bolj vleče k 4. 11. Smiley

 Sad Cry

Bomo delali na tem, da lahko pridemo. Držite pesti, da se bo po nekem čudežu izšlo.  Smiley

mamaF- imaš ZS
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #25 : četrtek, 04.10.2012 : 11:41:17 »

Mi pridemo in letos gremo tudi na sprehoood vegi. No upam da, razen če me lih na artroskopijo ne pokličejo Undecided
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #26 : četrtek, 04.10.2012 : 11:49:56 »

MamaF, sej če vnesemo v garmina naslov pršutarne, se tudi ne moremo zafrknit, ne? vegi
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #27 : četrtek, 04.10.2012 : 12:03:46 »

Sam mal poglej, da vas ne bo čez gmajno poslal, poti ne manjka Wink.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 04.10.2012 : 12:13:36 »

MamaF, sej če vnesemo v garmina naslov pršutarne, se tudi ne moremo zafrknit, ne? vegi
Ne - naslov pršutarne je Šepulje 32, garmin vas bo kvečjemu pred vhod pripeljal, ki je na drugi strani stavbe .)

Bom v soboto pofotkala tisti del (od glavne ceste naprej) in označila, kje je treba iti Smiley Saj ni težko, za predstavo lahko na tem linku tudi povečaš zemljevid poti, ga pogledaš v 3D pogledu, ni da ni Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #29 : četrtek, 04.10.2012 : 12:40:18 »

mamaF, seveda, vsa pomoč s strani šefle in Boni se lahko pričakuje.  Afro
Boni pravi, da bo morda dobila več dlake po bušiju do takrat, da bo lahko na bolj mrzlem zraku lovila in uvajala v to skrivnosti polno veščino tudi svoje pasje prijatelje  Tongue  Lips Sealed Evil ... V tem trenutku bi zmagala v Najbolj gola po bušiju.  Wink Vsekakor že brusimo kremplje (no, Boni jih izgublja, ampak brusimo si jih pa še vedno lahko).  Wink Smiley Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines