mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 07:34:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 151253 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #420 : petek, 02.08.2013 : 13:04:48 »

Hahaha, jst mam lovskega psa, ki se boji streljanja in predvsem.... lovskega psa, ki ga grizejo gozdne mravlje!  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #421 : petek, 02.08.2013 : 13:10:45 »

Če vam samo za primer povem, da jo je moj zadnjič zjutraj peljal ven, in je bila še luna na nebu, prestrašeno je gledala luno in vlekla domov. Mislim a je to normalno al kaj Undecided
  Grin Grin Grin
Lana ima podobne fore  Smiley
Grmenja se tudi ful boji in ga je povezala z dežjem, tako da jo včasih težko spravim ven na dež, čeprav ne grmi, pa ji ni problem bit mokra. Se moram prav delat, da ne opazim, da jo je strah in čez čas se ponavadi sprosti. So pa dnevi, ko bo vlekla nazaj domov in pika. Take so naše najljubše kosmate reve  Kiss ljubezen
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #422 : petek, 02.08.2013 : 21:34:18 »

  Grin Grin Grin
Lana ima podobne fore  Smiley
Grmenja se tudi ful boji in ga je povezala z dežjem, tako da jo včasih težko spravim ven na dež, čeprav ne grmi, pa ji ni problem bit mokra. Se moram prav delat, da ne opazim, da jo je strah in čez čas se ponavadi sprosti. So pa dnevi, ko bo vlekla nazaj domov in pika. Take so naše najljubše kosmate reve  Kiss ljubezen

A dej, jaz svojčas še prepiha doma nisem smela naredit, ker je Švrk takoj začel hiperventilirat in se trest - zunaj pa jasno nebo Tongue
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #423 : sobota, 03.08.2013 : 09:54:09 »

 Grin Grin Grin mislim, da bi lahko sestavile kar en zelooo dol seznam neumnosti, ki se jih naši peskoti bojijo . In to naj bi bili neki potomci volkov. a si predstavljate že, da alfa samec volčjega krdela vsako jutro pregovarja in poskuša na vse načine da bi njegov volkec jedel. pa kaj še... No pri nas smo uvedli nagrado, če poje vse brikete huh. Ko sprazni skledo pride do mene, me mal pobeza, da grem pogledat, in če je prazna dobi priboljšek. kakšen višek razvajenosti Tongue
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #424 : nedelja, 04.08.2013 : 12:07:12 »

OK, priznam, najprej sem se morala smejat slikam Evil. S kakšno pedantnostjo je razsula blazino – to znajo le najboljši Grin. Potem sem pa pomislila, da jo je mogoče zmotil tudi nov vonj v varni kletki. Nova blazina, ki ne diši po domačem okolju … mogoče bi morala najprej vidva nekaj dni spati na novi pridobitvi  Smiley

PS
Sonny in Miži pa pravita, da bi onadva tudi trgala blazine, če bi ju vlačila po takih groznih hribih in ju silila, da z vrtoglavih višin "občudujeta" svet  Grin Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #425 : nedelja, 04.08.2013 : 17:59:22 »

Hahaha, spat na pasji blazini....ampak! Ni slaba ideja!
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #426 : torek, 06.08.2013 : 20:36:33 »

Potem sem pa pomislila, da jo je mogoče zmotil tudi nov vonj v varni kletki. Nova blazina, ki ne diši po domačem okolju … mogoče bi morala najprej vidva nekaj dni spati na novi pridobitvi  Smiley
hmmm, hvala za predlog, bova poskusila na novi lepi, blazini, ki je v izdelavi in se bo popolnoma ujemala z mojim kavčem. Vprašanje je samo koliko časa, oz. skoraj bi morala reči ur Lips Sealed

Via je res en ful čuden pes. Medtem ko eni skoraj umirajo na tej vročini, se zdi kot da njej skoraj ne pride do živega. Evo tole je slika od nedelje popoldan, ko se je sonce uprlo v dnevno sobo in sem spustila rolete, ostal je le košček sončnih žarkov Vii na čast


V službi imam ful simpatičnega sodelovca, res tak simpatičen,  velik poba srednjih let, ful prijazen, zdaj, ko je zunaj vroče večkrat pride v pisarno, se mal stisne k meni in me polubčka ljubezen Samo nič okrog govort ker imam doma eno ful ljubosumno bitje. Lips Sealed
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #427 : torek, 06.08.2013 : 20:42:04 »


Moj simpatičen sodelovec, labi Max.
 Grin Grin Grin Grin Grin O kom pa ste vi mislili, da govorim? Res je en tak velik medo, nežna duša v ogromnem telesu. Via ga ne mara, ko ga je prvič videla ga je hotela ugrizniti v rep Angry Najboljša je, ko me celo prevoha, ko pridem domov, stoji čisto pri miru in me samo šnofa.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #428 : torek, 06.08.2013 : 21:02:06 »

Oooo, ampak, zaksj pa via ni osebna sodelavka tegale labja? Kako je lep!
Tole soncenje je tudi nam znano. In enako nerazumljivo. Boni pa ocitno uziva in se kontrolira...
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #429 : četrtek, 08.08.2013 : 18:00:49 »

Ooo mama Via, a si ti gorska reševalka  Kiss? da imaš take čedne sodelavce??  Cool
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #430 : četrtek, 08.08.2013 : 19:31:46 »

O labi je pa res zelo kjut! ljubezen Škoda da ga Via ne mara..
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #431 : četrtek, 05.09.2013 : 13:25:38 »

Helou, helou, mi se pa javljamo s dopusta  Cool Končno smo ga dočakali. Do sedaj smo se malo sončili...


Pa malo senčili...


Potem me je pa včeraj znova presenetila človeška krutost, ki očitno res nima meja. Šli smo na izlet v mesto in, ko smo se vračali, je na razmeroma hitri cesti sredi ničesar, na ravnini, kjer vsi vozijo 100 in več nekaj skakalo po cesti. Tovornjak pred nami je zaviral in najprej sem pomislila srna. Ne. Premajhno je. Maček. Ne preveliko. In potem zagledava psa. Moj je hitro ustavil ob cesto, jaz sem tekla. K sreči, res sreči v tistem trenutku ni bilo nobenega avta, kuža pa se je odzval na moj klic in pritekl k meni. V tistem trenutku ko sem ga pograbila me je oblil mrzel pot. Mladiček je, star mogoče 2 meseca. Mala punčka, ki se mi je od strahu polulala po roki. Kaj pa zdaj. Ker na otoku ni zavetišča sva šla k veterinarju po nasvet, oni bodo že vedeli. Hvala bogu za pametne telefone in internet, ker v tistem trenutku nisem imela listka z naslovom s sabo. Veterinar pa tako, po dalmatinsko, sicer jo je pogledal, ker ima precej vneto oko, dal neke antibiotike in kortikosteroide v inekciji ter tabletke proti zajedalcem. Najbližji azil je v Splitu, kamor nama je ne priporoča peljati, niti v tistega v Šibenik. razmišljal je da bi jo imel on, ker naj bi bila nek Posavski gonič in bi jo uporabljal za lov. A ne, tale baba gre z mano v Slovenijo potem bomo pa že videli, kaj bo z njo. Če ji ne bom uspela najti dobrega doma bo pa ostala pri meni. Sicer nimam pojma kako bom to izvedli, glede da gre za mladička ampak tu sigurno ne bo ostala.
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #432 : četrtek, 05.09.2013 : 13:41:22 »

No pa da vam predstavim mlado gospodično Korkyro (gr. Korčula) ali krajše Kori  ljubezen






Oko je bilo včeraj res v slabem stanju, še posušena kri, danes je že bolje, moram večkrat na dan spirati z kamilicami. In stanje se res izboljšuje. Je pa to tak mali drobižek. Ampak izredno pametna, točno že ve kje je doma, pokliče ko mora lulat. V bistvu se je včeraj 2x polulala v stanovanju, ker meni ni bilo jasno kaj želi povedat. Drugače pa večino časa spi. Najraje v Viini postelji Roll Eyes Kdor pozna Vio mu ne rabim razlagat da Big Sister doživlja zelooo strestno obdobje. Je treba čuvat naju, pa posteljo, pa vodo, igrače,....  Ponoči sva jih imela v spalinici, za vsak slučaj in je bilo to enega smrčanja in cmokanja in lajanja v spanju. Potem smo šli še ob 2 zjutraj lulat, seveda je morala Via tudi zraven. Oh, sem se tako zmatrana zjutraj zbudila Tongue Viine ovratnice so ji vse prevelike, najboljša je zaenkrat njena oprsnica, ki je le malo prevelika, greva zvečer v en večji market, če imajo mogoče tam kaj. pa da ne omenim, da hrane verjetno ne bom imela dovolj za obe. Tu se pa ravno ne da dobiti kaj boljšega od Pedig...
Koliko pa tak mladič sploh lahko poje? Ima nekje 4 kg. Via npr. dobi 6 velikih žlic briketov in par 4-5 manjših piškotov na dan. Pa ima 9-9,5 kg. Kori pa zaenkrat dajem večkrat na dan po malo, ampak je baba ful lačna. Zdaj me pa še skrbi ker še ni kakala od včeraj, to je zdaj že 24 ur, odkar je pri nama. kakšna ideja, zaenkrat bom sporobala z jogutrom, potem bomo pa videli.

No pa še moje babe skupaj objem
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #433 : četrtek, 05.09.2013 : 13:42:23 »

A ne, tale baba gre z mano v Slovenijo potem bomo pa že videli, kaj bo z njo. Če ji ne bom uspela najti dobrega doma bo pa ostala pri meni. Sicer nimam pojma kako bom to izvedli, glede da gre za mladička ampak tu sigurno ne bo ostala.
ljubezen objem
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #434 : četrtek, 05.09.2013 : 13:45:14 »

Ježeš, kakšna žabika ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines