mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 28.05.2024 : 22:33:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 150901 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #765 : petek, 28.03.2014 : 02:18:45 »

 Jaz sem pa v rahlih dvomih Huh
A Via je sploh pes al je mačka? Tongue

Kiss Kraljici!

Miži, a si vidu ti to! Če Gospa pojedo tretjino obroka, dobijo piškot! Alora imaš ti pravico do 3,3 piškotov po vsakem obroku! Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #766 : petek, 28.03.2014 : 08:42:59 »

Oooo, da Boni tole prebere! Bo zahtevala natanko to, na kar cilja mamaF. Ona bi obrok in še malo pojedla...

Via, kraljična mična, se vidimo na krajlevski šoli v soboto! Pa Boni ne omenjaj svojega dnevnega razporeda opravil tvojih služabnikov!  Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #767 : petek, 28.03.2014 : 10:10:53 »

Via, ti si res prava kraljična in zelo lepa psička.. Kiss
Naš Poppy ima tudi podoben kraljevski tretma, žal pa pri njem deluje redilno, ker mu njegovi služabniki praveč ustrežejo in mu dajo vse kar si poželi..
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #768 : petek, 28.03.2014 : 10:37:07 »

Da obrazložim to naše hranjenje. Via spada med kuŠke z občutljivo prebavo  Sad in zato je samo brikete, ki ustrezajo njeni riti. Ampak žal pa briketi ne ustrezajo njenemu prefinjenemu okusu. Zato med briketke vržem par priboljškov, da sploh začne jesti. In potem ko poje, kar pač poje pride povedat, da je končala in jaz grem pogledat in potem sledijo razni vzkliki, Bravo, super, pridna,.... bravo in piškotek za nagrado. Pojesti pa mora vsaj 1/3. je pa zelo vztrajna in če jo slučajno spregledam ko mi pride povedat da je že, vztraja in vztraja, maha z repom, malo zalaja, itd. Smiley
kako je do tega prišlo sploh ne vem, ampak, to je sistem ki deluje.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #769 : petek, 28.03.2014 : 18:47:53 »

Mogoče se komu čudno sliši, ampak res ni hujšega kot je neješči pes, sploh, če je še prehransko občutljiv  predaja

Požrešneže lahko štopaš, pa vržeš na finto s kakšnimi dietnimi briketi ... če ni apetita pa je res kriza, sploh, če je pes manjši in nima maneverskega prostora za "bo že začel jesti, ko bo dovolj lačen"  huh
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #770 : petek, 28.03.2014 : 18:54:13 »

Vem kako je imet neješčega psa, ker je bil moj Boni tak. Smo ga isto moral prosit, da je kaj pojedel, zdej imamo pa ravno obraten problem, preveč ješčega psa. Wink
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #771 : ponedeljek, 31.03.2014 : 20:32:18 »

Za nami je en fantastičen vikend. Začel se je že super z sobotno pasjo šolo, ko se je Via že Skoraj vzorno obnašala  . Se vidi, da je sijalo sonce in jo malo sprostilo. Potem smo imeli pa včeraj en fajn izlet. Avto smo pustili v Strunjanu in jo mahnili proti Izoli oz. San Simonu čez klife.
Prelepa pomlad




Moja pasja ljubezen  ljubezen


Ker me je končno srečala pamet, sem se spomnila in s sabo vzela deko, tako da smo lahko malo počili od vsega napora  Wink



Nekdo se je ves čas nastavljal soncu  Smiley


Videli smo ogromno meduzo. Sem morala kar poguglati za kaj je pravzaprav šlo, ker kaj takega še nisem videla, premer klobuka je bil sigurno 30 + cm


Potem smo pa naleteli še na njega. Bobi. Kiss Nimam pojma kako mu je ime, ampak meni je zgledal kot Bobi


Videla sem ga v San Simonu, ko je tekel mino, pa potem je še enkrat šibal v drugo smer čez kakšno uro, ko smo se le spakirali in hoteli oditi, je prišel k nam. In nam sledil in sledil. Pa smo prišli v belveder, pes pa še vedno hodi z nami, kot da je naš. Drugega kot da sem improvizirala in ga privezala na torbico od fotoaparata mi ni preostalo. Bučko je tekal po cesti, kot da je vse njegovo. Z mojim sva poklicala zavetišče in so ga pobrali v Strunjanu, kjer smo se zmenili. Malo se me pojezili, češ da je tu veliko spuščenih psov in da bo že sam prišel domov. ja pa kaj še, še avtomobilu se ni znal umakniti. Drugače pa pes, kakršnega lahko samo sanjaš, umirjen, prijazen. Na pse, ljudi, mačke ne reagira,... kaj bi človek lahko sploh še želel. No, iz zavetišča so prišli in ga prevzeli. Mi pa smo nadeljevali svojo pot...
 

PS: Včasih res ne vem, ali jaz že mogoče pretiravam, da psi rabijo pomoč, ampak ne morem se samo obrniti stran in reči, ah saj je šel samo na potep, bo že našel svoj dom.  Sad



Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #772 : ponedeljek, 31.03.2014 : 21:10:40 »

Res je bila vzorna.

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #773 : torek, 01.04.2014 : 08:38:45 »

Ooooo, itak, da obvlada. Via obvlada zdaj že vse.  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #774 : torek, 01.04.2014 : 11:30:52 »

Krasen izlet ste imeli, Cheesy  Via je zagotovo zelo uživala... Smiley
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #775 : torek, 01.04.2014 : 11:44:31 »

 Cheesy Cheesy Super izlet po obali. Tara še nikoli ni bila na morju, ker me je malo strah kako bi prenesla vožnjo. Slike so čudovite Wink. Aaaa Bobi je pa podoben kakšnemu ptičaju, simpatičen pesjanar. Držim pesti, da najde svoje ali nove lastnike.
Via je pa itak super pridna, še v hitrostnem vsedanju je bila druga, če se ne motim plesalec .
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #776 : torek, 01.04.2014 : 15:49:33 »

Uživancija na kvadrat Cheesy objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #777 : četrtek, 03.04.2014 : 20:12:05 »

Dve zaljubljeni pasi riti  ljubezen sta šli skupaj na sprehod...


...skupaj premagovali ovire na poti...


...se malo poigrali...


Medtem ko je ena pasja rit šibala naprej, se je druga ujela v naravno past palic in grmovja Sad


...ampak ljubezenska zgodba se konča srečno in pasji riti sta se zopet združili...


...ter skupaj iskali skrit zaklad...


na koncu sta odšli vsaka svojo pot.
The end  Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #778 : četrtek, 03.04.2014 : 20:45:15 »

O, kakšna romantična zgodba ljubezen. Postavna glavna igralca Cool, dobra kamera Afro in vsi literarni elementi na pravih mestih Smiley.
Nadaljevanje bo, ane? Azn
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #779 : petek, 04.04.2014 : 08:43:48 »

Zelo sta si podobna, ali sta v sorodu? Simpatičen parček sta Kiss.
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines