mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 15:32:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 151357 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #735 : ponedeljek, 20.01.2014 : 13:17:58 »

Kravica šekasta ima 17,3 kg Shocked pa loUski nos tak da ga lahko iskal pa ne našel. ubogo Vio hoče prav gonit, tako da prvo ko pridemo na obisk mora Kori v kletko, da se malo pomiri, potem ju šele spustimo skupaj, ker bi drugače Vio prav poteptala. Via pa itak nima nobene tolerance do grobe igre, ona bi se tako bolj nežno igrala.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #736 : ponedeljek, 20.01.2014 : 14:42:42 »

Oooo, to je pa že prava krav(ic)a. Pridna punca, papa in raste!   Cheesy Cheesy
Louc navudšeni, mi smo za norenje - v ograjenem lovišču za Bežigradom. Razen, če imate kakšno drugo ponudbo, ki je tudi ograjena - npr.  kakšne 3 ha s tremi zajci noter za sled  Lips Sealed  Wink. (Sej, kakšnega Brda z 10 ha se Boni tudi ne bi branila...  Evil )
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #737 : sreda, 12.02.2014 : 20:17:57 »

Velika palica za malega psa  Shocked


Ko sem ji pokazala tole bikovko, je pomoje mislila da jih bo dobila (kot da jih je kdaj že  Roll Eyes ) potem si jo je previdno začela ovohavati in krožiti okoli nje. Potem je bila tako razburjena ker ni vedla, če prav vidi in vonja, da je lajala. No, na koncu se je le opogumila in jo malo polizala. mmmmmm borbončice so se prebudile in strah je izginil.  Cheesy

malo z druge strani, če se ne motim


jp, kar ta prava je, čeprav tako velikaaaaa Cheesy


Tole pa je gospod Pujs. Ok res je kuža, ampak Via ga pozna kot pujsa. G. Pujs je že obnemel in ne piska več  Sad G. Pujs ima tudi strogo šefico, ki mu nikoli ne pusti, da jo glede. Če se slučajno postavi pokonci, ga mala šefica takoj zagrabi za vrat in trese do nezavesti  Shocked


kaj me gledaš Pujs  Angry Grin Grin Grin


Ps. Via si bo pomoje iskala nov dom, ker me ima že čez glavo z mojim klikerjem in trikci  Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #738 : sreda, 12.02.2014 : 20:41:38 »

Take palice, bi bil pa čisto vsak pes vesel! Cheesy Pa jo bo imela skozi na razpolago? Najbrž ne bi bilo ravno dobro, če bi jo v šusu zmazala Grin.

Super, da napredujete s klikerjem! Afro
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #739 : sreda, 12.02.2014 : 22:40:36 »

Jao, v sredo si ji dala za jest! huh Potem se boš pa spraševala, zakaj imaš predebelega psa Huh.

PS
Naš gospod Pingvin pozdravlja gospoda Pujsa in mu sporoča, da ima on tudi groznega šefa, ki ga ves čas drži za vrat in mu ne da dihat Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #740 : četrtek, 13.02.2014 : 00:47:03 »

Via, korajžna punca Afro

Ampak tretja fotka zmaga, kak pogled

Logiran

Unikatne tablice in portretki
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #741 : četrtek, 13.02.2014 : 07:00:25 »

Jao, v sredo si ji dala za jest! huh Potem se boš pa spraševala, zakaj imaš predebelega psa Huh.
Za razliko od drugih "bolj ješčih"  Evil pesekov je Via popolnoma neješča. Vsaj kar se tiče briketov. Tako da sem srečna da sploh kaj poje. Malo manjka da se greva "enega za mamico in enega za očija"  Angry Ona bi makarone pa kakšen meso, ampak kaj ko tega ne ne sme. Tako da ohranja lepo linijo.

Bikovka je po slabi uri čudežno izginila  Shocked in jo je reva cel večer iskala. Žleht, žleht šefica sem   Evil
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #742 : četrtek, 13.02.2014 : 08:13:07 »

Žleht, žleht šefica sem   Evil
SinM pokorno prosita, da kljub temu prideš po njiju.  predaja
Ker njuna žlehtnoba poleg nemške vzgoje fura še škrtarjenje pri "palicah".  Angry
Ne samo, da jih privleče iz skladišča vsako drugo soboto, še v "šraufštoku" jih z žago za železo zmanjša  Angry do skorajšnje nerazpoznavnosti.  Sad butnglavc
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #743 : četrtek, 13.02.2014 : 09:14:52 »

S in M....  Grin Grin Grin Grin

Via, ti si taprava. Grin Grin Kakšni pogledi! Ampak, a tole po eni uri še lahko spraviš...mislim, a je še kej sploh za spravit?  Shocked Shocked
Ker Boni tisti kos zmaže v roku 10 minut.  Roll Eyes
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #744 : četrtek, 13.02.2014 : 12:42:32 »

Via se je naučila trikca "niso vse palice nevarne, nekatere so slastne"  Grin Kiss ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #745 : četrtek, 13.02.2014 : 12:45:24 »

O kakšna velika bikovka,  Shocked tele bi se pa moj Poppy kar ustrašil, ampak lepo da je Via tako uživala v grizenju.. Cheesy
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #746 : četrtek, 13.02.2014 : 16:16:01 »

No, evo, najprej ji da za jest, pol pa vzame!  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #747 : sobota, 15.02.2014 : 12:26:53 »

Danes mora bikovko dobit nazaj, ker je sobota!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #748 : sobota, 15.02.2014 : 17:40:58 »

Jaz pa se sprašujem kako to, da imajo vaši kuŠki gospode pujse pa gospode pingvine ...  Shocked Pri nas še kong komaj preživi od dedka Mraza do rojstnega dneva  Evil ...
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #749 : sobota, 15.02.2014 : 20:27:51 »

Ker je danes sobota, včeraj pa je bilo Valentinovo sem okusno palico že včeraj vrnila. Ampak so se Gospa odločili, da ji velika bikovka ni po godu in ima raje ta kratko  butnglavc Tako da velika bikovka samuje na balkonu, medtem ko je celo popoldne ležala ne tleh. Mislim da ne rabim omenjati da imam MUČOS razvajenega psa.  Angry Jutri dobi vodo pa star kruh. Evil

jackinmi, očitno smo pri nas celo preveč fini, da bi igrače uničevali  Tongue Oba konga sta kot nova, res pa je da še noben pliško ni preživel več kot nekaj ur. Zato jih tudi nima.
Logiran
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines