mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 03.06.2024 : 23:15:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 62   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zgodba o Vii  (Prebrano 151185 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #750 : sobota, 15.02.2014 : 21:06:21 »

Če rabite cirkular za razrezat lulčka ...  Roll Eyes  Wink

Drugace pa si ne morem kaj, da ne bi vprašala, ce nima Via malo španske krvi v sebi, semi zadnjič pri "hrtkih" kar  Shocked, ko sem videla "brata". Res pa je, da si ne znam predstavljati njegove velikosti  Huh
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #751 : nedelja, 16.02.2014 : 15:35:38 »

Mučos razvajen pes....   Grin Grin Grin Kako poznano. Pa okoli vseh desetih kremljev me ima včasih navito. Da brenkam kot si ona zaželi. Dokler se kakšna struna ne strga, pol pa je za nekaj časa dobro...  Tongue Lips Sealed
Via, dobra si!  Kiss Evil Cool
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #752 : torek, 11.03.2014 : 22:24:19 »

Končno je prišla. Pomlad namreč. In z njo tudi izletiiiii Cheesy

Obiskali smo Orlovo gnezdo, ker me je tako fasciniralo, ko je SunnyDay objavila slike, da sem morala to videti na lastne oči. Simpatičen, prijeten izlet za vsakogar.



 

Daj že ta suh piškot, sej sem že 5 minut tiho 



Ker nas je sonce vseeno malo hecalo in se skrivalo, smo šli v Opatijo, in se ga naužili



Fine pasje gospodične se stiskajo v naročju in ne sedijo na golih mrzlih tleh Roll Eyes



Je imel pa cel izlet tak grenak priokus, saj kamorkoli stopiš, te čaka ta znak  Sad Angry



Drugi so imeli še dodatek o kazni 1000 kun. Ne vem a se hecajo ali kaj, oz. ali to velja samo za poletje. Neumno se mi zdi, da so vsem psom prepovedali praktično celotno pot ob obali. Moj pes, ki je bolj čist kot marsikater človek, pa ne sme hoditi ob obali.....No comment Lips Sealed

No, na Zasavski sveti gori pa teh težav ni bilo, in Via je uživala na polno.



Prosim, prosim, saj je bila včeraj sobota.... Tongue



Via pa še vedno najbolj uživa na soncu in je vsa srečna, ko se takole spravi na stol. Tokrat me prestrašeno gleda, ker sem lumpo zalotila na stolu, brez dovoljenja.



V soboto se je spet začela šola. Hja, kaj naj rečem, za prvič po dolgem času kar ok. Je pa več kot uspešno ubranila naslov najbolj glasnega psa.  Angry Bo pa drugič bolje. Upajmo Wink
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #753 : torek, 11.03.2014 : 23:12:20 »

Kaj psov ne spustijo več na Lungomare?  Shocked Angry Angry Ko sem bila nazadnje tam, s(m)o se vsi sprehajali s kuŠki, pa ni bilo nobenega problema, tudi čisto je bilo, nobenih dr***ev. Eh ... Lips Sealed

Je pa več kot uspešno ubranila naslov najbolj glasnega psaAngry

Sonny je smrtno užaljen, ker tako misliš Sad (njegov komentar: "... a ona samo svojega psa sliši, al kaj? Angry) in ti bo naslednjič dokazal, da se motiš  Roll Eyes
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #754 : sreda, 12.03.2014 : 08:17:31 »

Prosim, prosim, saj je bila včeraj sobota.... Tongue


Moja najljubša uhata surikata.  ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #755 : sreda, 12.03.2014 : 11:25:30 »

Super ste se imeli.. Cheesy Krasne slikice! Via je prava lepotička. ljubezen
Morje pa... Oh ljubezen Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #756 : sreda, 12.03.2014 : 13:46:22 »

Sonny je smrtno užaljen, ker tako misliš Sad (njegov komentar: "... a ona samo svojega psa sliši, al kaj? Angry) in ti bo naslednjič dokazal, da se motiš  Roll Eyes

Soony lahko neha biti užaljen, ker njegov "naslov" v tej kategorji v soboto tudi slučajno ni bil v nevarnosti - so moja strokovna ušesca vse zaznala. Via niti lajač ni več ampak se samo občasno javi. Pri Sonnyju pa je prej obratno. Roll Eyes Tongue predaja. Čemur pa jaz STROKOVNO pripisujem dejstvo, da se že dolgo nismo videli in je bil pesjan vseh nas SAMO TAKO VESEL!  Grin Naslednjič garant niti črhnil ne bo.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #757 : sreda, 12.03.2014 : 14:21:39 »

Ko sva se midva s Sončekom seznanila gor na hribčku, ni rekel ne bev ne mev.  Sva se mela rada in polubčkala v tišini.
Kaj se je pa z ubogo živalco trpečo dogajalo po tem, pa raje ne ugibam.  Lips Sealed Roll Eyes
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #758 : sreda, 12.03.2014 : 14:38:46 »

Čudovite slike in  lep izlet ste imeli. Zasavska sveta gora je tudi meni zelo všečna. Super je gor Wink.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #759 : sreda, 12.03.2014 : 23:08:11 »

Mislim, da v Opatiji psi ne smejo po obalni poti le poleti (julij, avgust), ker se ljudje takrat marsikje na tej poti sončijo (to so mi povedali domačini).
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #760 : četrtek, 13.03.2014 : 10:25:15 »

Mislim, da v Opatiji psi ne smejo po obalni poti le poleti (julij, avgust), ker se ljudje takrat marsikje na tej poti sončijo (to so mi povedali domačini).

 Roll Eyes  butnglavc

Če kar ponovim za Barbiko: SO WHAT?!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #761 : četrtek, 27.03.2014 : 22:25:11 »

Kraljica Elizabeta
Vio bom preimenovala kar v Kraljico Wink. Ko gospa zjutraj vstanejo se gredo najprej malo pocarkljat v šefovsko posteljo, potem naredijo par vaj na MOJI blazini za raztezanje. Sledi sprehod, seveda ko gospo toplo oblečem, da je ja ne bi zeblo, ker jutra so le mrzla. Pričakam jo zopet z brisačko na vratih in jo po kraljevsko zavijem in odnesem umit noge, Brisača mora biti posušena na koncu v sušilcu, da je primerna tudi za najbolj občutljive kraljevske riti. Sledi igra in zajtrk. Če poje vsaj tretjino hrane dobi aplavz in piškot.  Roll Eyes Sledi dolg počitek, ko po službi pridirkava domov, da gre kraljevska rit spet lahko ven. In vsak dan tako, enkrat na teden gre k šefovim staršem, ki jo obužujeta in cel dan spi na kavču na povštru. Za vikend je pa itak vedno žurka. Ah ja, mislim da ji ni hudega.
prilagam še nekaj slik naše kraljevske gospode Evil




Zaslužen počitek...



Kdo je rekel da imajo psi lastnike, mačke za služabnike?  Huh
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #762 : četrtek, 27.03.2014 : 22:40:56 »

 Grin Grin Jst ji lahko pa ženina zrihtam  Evil predaja
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #763 : četrtek, 27.03.2014 : 22:44:28 »

Kdo je rekel da imajo psi lastnike, mačke za služabnike?  Huh

Lastniki mačk si ne delamo utvar o tem kdo je pravi lastnik blazin za raztezanje  Evil
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #764 : četrtek, 27.03.2014 : 22:50:04 »

Grin Grin Jst ji lahko pa ženina zrihtam  Evil predaja

Naša dva tudi v vrsti stojita Cool. Še posebej sta navdušena nad takimi kraljicami, ki se nad hrano zmrdujejo Azn

Cats 
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 62   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Zgodba o Vii
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines