mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 07:52:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek  (Prebrano 83930 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« : torek, 30.10.2012 : 12:08:11 »

Pa je prišla še Yogijeva sestrica ZARJA.
Družinska podobnost se opazi zgolj po posebnih sposobnostih - gretje postelje in kavča, pridno lulanje in kakanje zunaj, nežna duša in (na moje začudenje, ker tega res nisem vajena) neglasnost.  ljubezen

Stara je 8 mesecev, tehta dobrih 9 kil in bo bolj srednje velikosti. Kot že omenjeno, je Zarja sobno čista, pridno se vozi v avtu (z boksom ali samo z varnostnim pasom), vzeli smo tudi že gostilno.  Tongue Pri sprehodih in novih okoljih ter spoznavanju novih tako živalskih ali človeških oseb pa je še plašna in rabi mirno roko, ki ji pokaže, da je vse v redu. Najraje sledi še enemu psu, takrat ni popolnoma nobenega problema. Zato bi najraje v domu imela družbo še kakšnega kužka (ter izkušenega vodnika). Trenutno se navajamo tudi na bivalni boks, čeprav je v stanovanju popolnoma neproblematična.
Je zelo nežna in prisrčna, tako da nisem še srečala nikogar, ki se ne bi zaljubil vanjo že na prvi pogled.

Je sterilizirana, čipirana, ter je bila tudi že prvič cepljena.

Kontakt zanjo je:

**** ali ****.













---------------------------------------------------------------------

Dodano 2. 2. 2015:
Naša človeško-pasje-mačja (bolhe smo pustili na prejšnjem naslovu, upamo) družina ima končno novo skupno bivališče. Smiley Da bomo lažje poročali kaj dogaja, smo si omislili še osveženo temo. Cool Seveda se je vse skupaj začelo s prihodom mojega Bineta, kar pa bo ostalo na posebnem mestu - zabeleženo v njegovi temi SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči). ljubezen Naprej pa gremo skupaj.
Slikice sledijo v kratkem ...  tukaj.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1 : torek, 30.10.2012 : 14:07:45 »

Helooooou, big sister  ljubezen  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2 : torek, 30.10.2012 : 15:04:35 »

Aaaa  ljubezen ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : torek, 30.10.2012 : 16:51:40 »

Lubica  Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 05.11.2012 : 08:42:21 »

Živjo od Zarje!
No, sprehodi nam gredo vedno bolje, tudi center mesta smo že 2x uspešno obiskali in tudi kofetkali.  Tongue Ko srečujemo ljudi, je malo manj plašna, mogoče pri kakšni čudni pojavi samo malo postane in gleda, ampak ne želi več pred njimi pobegniti v gozd.  Lips Sealed Čeprav včeraj pa me je spraševala zakaj hodijo naokoli čudni ljudje z ogromnimi pisanimi pokrovi od mušnic na glavi!? Skrajno neprijazno za gledat.  Huh
Takole sta videti grajska pohodnika...


op. fotografa: trop še ni usposobljen za skupno poziranje

Na sprehodih večinoma hodita v takem pušeljcu, da je zadrževanje tropa presenetljivo lahko.  Cheesy



Kot veste, se na boks in samoto še navajamo, tako da ne morem povedati kaj dosti.    Imam na sumu, da bi skupaj še z enim kužkom dobro funkcionirala, sama pa malo manj.  Sad

Sem jo pa prvič slišala lajati in sicer na otroka, ki je stopil čez vrata. Takoj je bilo jasno, da ima z njimi slabe izkušnje, zato je potrebno biti v tem primeru res previden. Potem sva šli skupaj do te punčke, ki ji je dala priboljšek. Zarja jo je kasneje lepo sprejela, ampak vseeno je jaz v tej situaciji ne bi puščala nenadzorovano.

Je pa kljub svoji mladičkasti razigranosti še zmeraj tako nežno bitje.  ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5 : ponedeljek, 05.11.2012 : 08:45:36 »

Zarja jo je kasneje lepo sprejela, ampak vseeno je jaz v tej situaciji ne bi puščala nenadzorovano.
To itak velja vedno in povsod, ne glede to, za kakšnega psa (in otroka) gre. Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 05.11.2012 : 08:53:07 »

To itak velja vedno in povsod, ne glede to, za kakšnega psa (in otroka) gre. Wink

Seveda, sem mislila pripisati in kasneje pozabila.  Smiley Tudi pri Binkiju pazim, pa je njegova reakcija na punčko popolnoma drugačna, z njo se takoj začne igrati. Ampak ga točno vidim, kdaj ima dosti in kdaj bi se lahko počutil ogroženega. Pa gremo rajši stran.
Pri Zarji pa je obratno, najprej zgrožena reakcija in potem se je umirila.  Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #7 : ponedeljek, 05.11.2012 : 17:04:38 »

Že na fotkah deluje zelo nežna punčka Kiss.

Žužka, če imaš kaj odvečnega časa, bi se oglasila enkrat z njo v Galiju, da jo malce spoznam (pa tebe seveda tudi Tongue objem) in jo pocrkljam s kakim priboljškom? Pa Binki ne sme manjkat, smo ga imeli v varstvu par dni, ko je bil še na začasnem pri miskici Wink in bi ga z največjim veseljem spet videla ljubezen. Mogoče pa še kakšno o konjih rečeva (mamo mi tudi eno veliko štirinožko v družini, našo kobilico Royalty, po kateri imam nick).

Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 05.11.2012 : 17:40:51 »

Vedno se zgrešiva.  Sad Zadnjič sem prišla po en predmet z licitacij (odšla seveda še s priboljški in z Njo/Ono, skratka pištolco  Roll Eyes ) in ravno sem se spet hotela oglasiti jutri popoldne, pa sem videla, da te ni.

Bomo pa obisk prestavili na eno dopoldne po jutrišnjem dnevu. 
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #9 : ponedeljek, 05.11.2012 : 17:43:31 »

O fino Cheesy! V trgovini sem običajno pon, tor in čet tam do 15.30, včasih pa še kaj več, ampak tega vnaprej ne vem...če se slučajno lahko kdaj v tem terminu oglasiš, bi bilo super Cheesy.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 05.11.2012 : 17:46:57 »

Potem pa najbolje četrtek bolj dopoldne.  Smiley Za jutri ne upam obljubiti, ker se "vneto"  Tongue učim za izpit, ki pa je šele ob 17h.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #11 : ponedeljek, 05.11.2012 : 18:33:29 »

Uf pridna, pridna Smiley.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 05.11.2012 : 23:28:03 »

Kakšna srčica je tale Zarja  Kiss. Pa kako lepo paše k Binkiju Azn
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #13 : četrtek, 08.11.2012 : 13:45:25 »

Juuuuj, kolk je pa to eno lušno bitjece Cheesy Kiss. Pa crkljivo, pa nežno, pridno....oh in sploh ljubezen.

Žužka tudi tebe je bilo nadvse lepo spoznati  objem.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #14 : četrtek, 08.11.2012 : 13:46:25 »

Eh, pa skoraj bi pozabila na punčico Binkija, čisto takšen kot se ga spomnim kot mladička, simpatičen, scartan, nežen, krasen v glavnem Kiss.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Binky & Zarja KuŠek s cimroma Robi & Bibo Mucek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines