mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 12:57:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi  (Prebrano 37431 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #15 : četrtek, 13.12.2012 : 19:20:47 »

Tihožitje s pujsom
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 13.12.2012 : 19:49:30 »

Tihožitje s pujsom

 Prej Tihoritje
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #17 : petek, 14.12.2012 : 08:14:27 »

Sej bo, pri nas se je tudi na začetku praktično vsega bal, čez čas pa je bil vedno bolj pogumen.
... čez čas pa sta se valjala po postelji in se nežno grizljala po bradi/ušesih/....
Sej veš, pač traja nekaj časa, pri tem zmešancu pa mogoče še malo več kot pri kakšnem "normalnem" psu.  Evil Vam pa gre super in sem res vesela, da je pri vas!  Smiley

Afro Smiley

In kakor, da bi mi naša cigančna rada povedala, da jest tuki same traparije pišem, sta se takole namontirala.
Že kar preveč kičasto  Grin

 Cheesy ljubezen

Mi gremo, gremo, vztrajno in dosledno, do zmage, do zmage naprej. Wink Kiss
Logiran
CAPKA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #18 : torek, 25.12.2012 : 16:36:32 »

Evo dve današnji iz Rožnika Smiley



Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #19 : torek, 25.12.2012 : 18:02:55 »

U, nekdo postaja resen pes.  Cool

Želim vam čim manj pokanja in čim manj stresne praznike.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #20 : torek, 25.12.2012 : 19:54:34 »

Kako sta frajerska Smiley Kaj ima Casper v torbici?
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #21 : torek, 25.12.2012 : 20:49:16 »

Šnops?  Evil Najboljši človekov prijatelj, pa še pes ga nosi.  Grin
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 20.01.2013 : 19:55:37 »

Tok, tok, pozdravljeni po dolgem času.

@SD in Ewa - šnops bolj prenašamo dvonožci, Casper pa bo očitno postal "zaščitni znak" Garmina, ker naokrog paradira z majhno, majceno tracking napravo, da ga lahko vedno in povsod najdemo, če bi bilo potrebno......

Zdej pa malce povemo kako smo.
Casper in Akela se uspešno navajata življenja v dvoje, to pomeni, da imamo dobre, boljše, slabe in slabše dneve.... Wink Roll Eyes
Včasih ga Akelca svira in izlije svojo pasjo dušo in najglobja čustva prav takrat, ko smo že vsi globoko v spancu in je zunaj trda noč, pa se njemu zazdi, da še ni čas za spanje. To je takšen samospev, potegnjen iz najglobjih petnih žil, ki lahko izrazi, kako je hudo tej ciganski duši pri nas  Tongue Evil
Če ima Casper izjemno rad bivanje na tleh - ima svoj prostor & se rad tišči s hrbtom k kavču, pa v Akeli živi mačja duša, ki se manifestira v natančno umerjenih skokih na posteljo (z vmesnim postankom na glavi enega od šefov), pa bivanjem na višjih legah. Naš črni hrabri mišek se rad ugnezdi povsod, kjer ni blizu tal, pa najsi bo to na postelji, kavču, stolu,.....in se zvije v klobčič, da se težko ve, kje se začne in konča ta mali bumbar  Kiss
Vsak dan se naučimo kaj novega. Skrbno se učimo, da ne skačemo v Casperja in da mu damo mir, ko se mora spočiti. Učimo se, da celuloza ni vedno za pojest, še posebej, če gre za posmrkane robce in umazane vilede......  bruham bruham Učimo se, da ni vsak, ki ga srečamo bav bav in da nam ni treba vsakega nalajati (da si lahko tudi mal odpočijemo na sprehodu). Učimo se, da nogavice nosijo šefi in da človeške obleke ne spadajo v pasji gobček. Učimo in učimo se vsak dan, vendar nas vedno znova preseneti nov zvok in NE MARAMO sesalca  jezen - ta sploh ni naš prijatelj in ga je treba TAKOJ pokončati (ko so me zadnjič malce izpostavili tej pošasti in je hotela šefica posesati kuhinjo, sem se tako boril in tako razburil, da mi ni pomagala niti odstranitev, niti šefovo naročje, ampak sem ga napadel iz zasede, na koncu pa še polulal celotno stanovanje, ko so me dali na tla......polulal sem toliko, da šefi niso mogli verjeti, ker smo slabe dve uri prej prišli iz sprehoda....).
Velika zmaga pa je, da je Akela osvojil to, da se v stanovanju ne lula in lepo pridno počaka, da gremo ven in to opravimo zunaj. Prav tako se sedaj tudi večkrat na sprehodu olajšamo.... Kiss veselje veselje
Vam pa vsem prijatlčkom sporočamo, da sta oba naša lupčka preživela lepotičenje pri pasji frizerki (kjer se Akela začuda ni prestrašil ne vode, ne fena in ničesar drugega, je pa veselo skakal v Casperja in lovil žogico, ko je čakal na odhod  trmoglavka trmoglavka) in sta zdej tako krasna, da sta čisto druga psa navzven  Tongue.

Casper je sodeč na svoj potni list 1.1. praznoval 3 leta, Akela pa je 12.1. dopolnil 10 mesecevljubezen ljubezen ljubezen

V tem tednu smo NADVSE uživali v snegu, smo se po prešernih zasneženih poljih lovili tudi s prjatlco Mimi in žal nismo naredili nobene fotoreportaže, ampak Akela se je po celem snegu podil tako neutrudno, da je zvečer obležal in v stanovanju je zavladalo nekaj, česar nismo vajeni že dolgo.....TIŠINA  Grin  Grin  Grin
Končno pa je obveljalo tudi to, da sem dobil svojo kletko, kjer bom po potrebi počakal, da ne bom povzročal sivih las in nadlegoval strajšiga brata, k morva bit sama doma in pridno počakat  Undecided Ne bom reku, da sem ful navdušen, ampak bom priden  Huh  Cool.

Za konec pa še malo fotk, da vidite naša rjavo-črna modela v vsej svoji veličini  Grin
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #23 : nedelja, 20.01.2013 : 20:01:50 »

Akelin resni ležeči portret - ravno od frizerja  Grin

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #24 : nedelja, 20.01.2013 : 20:03:08 »

Ena mal resna v sedečem položaju - čekiram teren in pazim, da ni kakšen neprijatelj blizu.

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #25 : nedelja, 20.01.2013 : 20:04:15 »

Vedno poiščem Casperja, če mam par minut  Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #26 : nedelja, 20.01.2013 : 20:05:13 »

Še ena v daljavo zazrta....

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 20.01.2013 : 20:06:12 »

Pa še Casper neutrudni.......

[attachment deleted by admin]
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #28 : nedelja, 20.01.2013 : 20:07:25 »

In če moj velik brat lovi frizbije kot za stavo, se jaz OBVEZNO specializiram za VELIKE palčke......

[attachment deleted by admin]
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #29 : nedelja, 20.01.2013 : 20:20:57 »

Ijoj, pa sta res kot da bi od frizerja prišla Cheesy! To jih je postrigla ali potrimala al kako se že reče? Zdej delujteta manj barabinsko Wink, cukra mala.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Casper in Akela - radosti in izzivi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines