mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:36:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: "Črnuhinja" Gala
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: "Črnuhinja" Gala  (Prebrano 12637 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Princeska*
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« : sreda, 06.02.2013 : 00:59:08 »

Jaz mam pa reklamacijo našega psa - "prodali" ste nam ga kot črnuha, zdaj je pa rjav. Cheesy

Naša Gala je zdaj že štiri mesece pri nas, mamo pestro, ampak fajn. Smiley Super kužika je, obuuuuupno štorasta, smešna, polna energije, prodala bi dušo za svojo žogico, prilastila si je celo dnevno sobo (ima svoj lasten usnjen kavč in mehek tepih, ampak čez posteljo je pa še vseen ni... ). Ful je učljiva, ma neverjetno željo po tem, da bi bila pohvaljena, ogromno stvari se je naučila tudi brez priboljškov (npr da prinese žogico in jo na ukaz "spusti" da na tla), pa vrata znamo odpirat - prav mojstrsko že obvlada skok na kljuko, nikjer več nisem varna Shocked

Je tudi mali razbojnik in naju z mami uči pospravljat. Cheesy Neverjetno rada gloda karkoli "pozabljenega". Na pohištvo se hvalabogu ne spravlja, ampak bognedaj, da pozabiš pospravit čevlje, ali še huje - copate. V naši družini copat pač ne nosimo več, KER JIH NIMAMO. Cheesy Obglodala je tudi že tri modrčke, kavbojke, nekaj majic, nogavice itak odnaša v svoje "gnezdo" ob vsaki priložnosti, fajn so pa tudi kabli. Zaenkrat nam je šla tipkovnica in kabli za internet. Počasi delamo stanovanje "baby proof", ampak najde ona vedno kaj novega. Cheesy Ampak so to večinoma majhne stvari, hvalabogu, zaenkrat res ni kakšne večje škode naredila. Ampak vseeno zna bit zabavnno no, smo jo že konkretno kregali zaradi tega, pa ne pomaga. Samoto sicer dobro prenaša, ampak nujno mora biti spuščena po celem stanovanju. Ko smo jo zapirali v predsobo se je izgleda počutila utesnjeno in je delala celo štalo, zdaj je pa ok.

Ima pa tu na Fužinah že veliko pasjih prijateljčkov, suuuper se razume z vsemi psi, je sicer ful reva, tako da če kakšen ponesreči kaj zalaja nanjo takoj rep med noge in stran, ampak mi je to super da se podredi, da res ni nobenih problemov. Skoči pa v vsakega, ker bi se dojenček pač igral.

Kakšen mesec nazaj se je nooooro gulila, toliko dlake jaz še v življenju nisem videla, spodaj ma pa namesto črne - rjavo dlako, tako da ma zadnje tace in rito rjavo, pa po vratu za ušesi isto. Liska. Cheesy Se vidi, da tolčejo ven geni od mamice.

No, tko. Smiley Uživamo, jaz res čist na novo odkrivam, kako zelo maš lahko rad eno tako butasto štorasto bitje, vsako noč pančka pri meni (kljub temu, da mami precej protestira, da pes ni za na posteljo, ja ja), crkljava se in mava fajn.

Malo lepo gledamo..


Velikooo počivamo..




"Daj mi mir, a ne vidiš, da spim!"


smo žalostni, ko se nihče noče igrat..


in potem navdušeno prosimo, naj nekdo že vrže žogico!


včasih je pa treba tut povedat, kdo je šef!


Zdaj pa naprej sanjat, v spanju tok miga s tačkami, si prav predstavljam kako preganja kakšne ptičke po velikih travnikih. Cheesy
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 06.02.2013 : 05:46:01 »

O dobrodošla rjava črnuhica na Fužinama  Cheesy
Morda se pa kdaj srečamo.......lepa, lepa punca  Kiss
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2 : sreda, 06.02.2013 : 08:23:34 »

 Grin poredna lepotička ljubezen
hmmm, pa kaj je s psi in kabli? Roll Eyes
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 06.02.2013 : 08:34:25 »

Ooo lepotička in z roza ovratnico kot se za mične mlade črne dame spodobi!  Cool  ljubezen
Upam, da te glodanje počasi mine, no vsaj copate jim privošči. Vseeno šefi kdaj zrihtajo kakšno kostko za poglodat, boš videla. Takrat pa niso hudi! Wink

Tole z menjanjem dlake pa razumem. Nisem še videla takšnih količin kot zdaj.  Shocked Lips Sealed Koliko je že stara zdaj?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4 : sreda, 06.02.2013 : 08:38:05 »

Kakšna lepa psička! Kako se sveti!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Haha, sej enkrat potem zmanjka rekvizitov za "zabavo". Roll Eyes Tongue Lips Sealed  Wink
Res je lepotička!  Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5 : sreda, 06.02.2013 : 10:32:35 »

 ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6 : sreda, 06.02.2013 : 13:27:11 »

OOoo, lepotička Kiss Tej novi barvi se pa sicer prefinjeno reče "čokoladno črna" in ne "abšlesana črna" Grin Poznamo to več ali manj vsi lastniki črnuhov Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 06.02.2013 : 13:36:00 »

Ooooo, lepotička. Cheesy Kiss ljubezen Vidim, da svoji šefici pridno treniraš  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #8 : sreda, 06.02.2013 : 13:47:11 »

OOoo, lepotička Kiss Tej novi barvi se pa sicer prefinjeno reče "čokoladno črna" in ne "abšlesana črna" Grin Poznamo to več ali manj vsi lastniki črnuhov Grin
Pri nas nimamo rjave sploh  Tongue . V bistvu na polovici telesa dlak nekaj časa sploh nismo imeli...  Grin Grin
Logiran
arabrab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #9 : sobota, 09.02.2013 : 19:03:02 »

oooooo, živjo, tale bejba je pa res zelooo podobna svoji sestrici gani. vsaj takole po slikah sta si res strašansko podobni - enaka netopirska ušeska, navihane učke, pa naša tudi postaja vedno bolj čokoladno črna (pa bele dlakice se tudi množijo) in ponoči brca, se trese in kar poskakuje v spanju, da se včasih že sprašujem, če je to še normalno, a je posledica travme iz otroštva al kaj  Undecided , ja pa grooozno rada se lupčka ...
gali pozdravček in poljubček od sestrice gane, tebi pa pozdravček od naše štiri in dvo- nožne bande  Cheesy
Logiran
Princeska*
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 13.02.2013 : 18:40:55 »

O, še več Fužincev! Cheesy Družbe pa ne zmanjka tukaj, haha!

Drugače je pa ta čokoladna zverina (mi je ful všeč ta izraz haha) stara 11 mesecev, še malo, pa bomo pihali prvo svečko. Cheesy

Ganaa, familija naša! Grin Zgleda imata iste travme, naša tut poskakuje in celo laja v spanju, včasih potem celo sama sebe zbudi, hahahah. Se bojim, da bo enkrat takole končala: http://www.youtube.com/watch?v=UqrhZW9xIrY Grin

Jooj, a kdo kaj ve kdaj prerastejo to fazo grizenja? Meni počasi zmanjkuje oblek. Grin Zobji ji ne rastejo več, ane? A jo lahko še vedno srbijo? Saj ostale stvari (pohištvo itd) pusti na miru, ampak vse ostaloooo... Ampak samo oblačila, razmišljala sem, da verjetno vzame stvari, ki najbolj dišijo po človeku, po meni? Čevlje, štumfe, copate, spodnje perilo, kaj prešvicanega haha.

Pa ugotavljam, da ima neverjetno močan ugriz, hvalabogu, da je taka nežna in nekonfliktna, ker če bi se ta odločila koga ugriznit, bi kmalu brez roke ostal pomoje, vsaj glede na to, kako jo njene igrače odnesejo. Edino, česar ne uspe uničit je kong, vse ostalo pa zdemolira na prafaktorje v roku nekaj sekund.

Pa še ena goofy fotka Grin (netopirska ušesa ftw!)

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #11 : sreda, 13.02.2013 : 18:52:38 »

Naša je stara 10 mesecev, zobje so ji že zdavnaj izrasli, mladičkaste faze rahlega grickanja rok, ko se nastavi za božanje in je ful vesela, pa še tudi ni prerastla, ampak mislim, da enkrat bo. Vsaj velika večina je.
Lepa je tale čokolada.  Smiley
Logiran
Princeska*
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 17.02.2013 : 20:05:39 »

Jooj, ta moj pes prav prosi za batine. Grin

Včeraj sem imela čistilno akcijo - sem brisala prah, delala čistko v omari, sesala, menjala posteljnino itd, potem sem šla pa še pod tuš. In se vrnem v sobo, in namesto da bi Gala spala na svoji rjuhici, ki sem ji jo pogrnila čez 3/4 postelje, me ona pričaka takole...



 

Sem ji pa kupila metalec žogice (uno dolgo plastično zadevo) in mislim, da je uradno postala najsrečnejši pes na  svetu. Danes sva bili dve uri in pol zunaj, laufala je okrog kot pritegnjena, gladko zignorirala vse pse, golobe, nutrije in sprehajalce, ker ona je mela svojo ŽOGICOOOO. Cheesy
In prideva domov, obe izmučeni, in prva stvar najde novo žogico in jo nese mami v naročje in potem zraven poskakuje s tistim fanatičnim pogledom. Never enough. Cheesy
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #13 : nedelja, 17.02.2013 : 20:16:15 »

 Grin Grin Grin Miš mala. Drugič pogrni pod povštrom, tja se tudi moja Lana najraje uleže, ko me ni blizu.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #14 : nedelja, 17.02.2013 : 20:18:34 »

  Kiss

Pri takih junkijih ne pomaga drugega kot to, da je predmet poželenja na razpolago samo tam
in takrat ko ti želiš  Wink, drugače je to never ending story (nam znano že 10 let  Grin)

Pa še dobrohotno opozorilo, če uporabljata tenis žogice so te na dolgi rok strup za zobe, jih popolnoma spilijo  sram
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: "Črnuhinja" Gala
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines