mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:32:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Pepsi
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pepsi  (Prebrano 22870 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #30 : ponedeljek, 11.02.2013 : 11:29:36 »

Ojej.... Cry Cry Cry Kiss
Pepsi.. objem Cry
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #31 : ponedeljek, 11.02.2013 : 11:40:09 »

Omojbog, tako zelo mi je žal ... zlata micena Pepsi  Cry

Vedno mislimo da smo naredili premalo in si očitamo v vsakem primeru.
Če smo jih peljali k veterinarju in jih mučili s pregledi, ki niso imeli
nobenega smisla, če se nam zdi, da smo kaj spregledali, če smo jih
pustili na kliniki, če jih nismo pustili na kliniki  ...

Samo eno je resnično pomembno. Da si bila z njo, do konca, da si
ji do zadnje sekunde dajala vedeti, da si tu in da bo zato še vse dobro.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 11.02.2013 : 11:50:42 »

ojej  Cry

počivaj v miru punčka mala Kiss

sožalje  Cry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #33 : ponedeljek, 11.02.2013 : 12:28:05 »

Ojoj, Pepsika zlata, srečno tam na drugi strani Sad
Tebi, Pepsi, pa en velik objem
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #34 : ponedeljek, 11.02.2013 : 12:31:58 »

Sožalje tudi od nas. Ne očitaj si, da nisi naredila vsega kar bi lahko. Bila si z njo, ko te je najbolj potrebovala in odšla je lažje, ker si bila z njo. Vem kako boli, a Pepsi gotovo ne bi želela, da si žalostna in, da si očitaš....

Pepsi, na mavrici te čaka moja Kaja in skupaj bosta tekali naokoli in fehtali za hrano.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #35 : ponedeljek, 11.02.2013 : 13:21:58 »

Joj, Pepsi, zelo mi je žal!  Cry Cry Nikar ne obtožuje same sebe! Pošiljam ti en močen   objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #36 : ponedeljek, 11.02.2013 : 13:35:41 »

Hvala vsem. Zlati ste!  objem

Pepska zdaj že počiva pod domačo češnjo, zavita v svojo najljubšo Milka dekico. Kljub mrazu in snegu je ne more zebsti, ker jo grejejo moje misli. Ko se bo naspala, se bo šla pa s prijateljicami igrat.  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 11.02.2013 : 14:28:39 »

Oh, kako je to strasno, ko grejo... Mislimo nate, nicesar si nimas ocitati! Tako kot je rekla Skuiki, vedno si postavljas to vprasanje, ce si naredil dovolj. Jaz pravim, da si, ker Pepska je bila tvoj pes! Bila je s teboj in ti jo imas neskoncno rada...

Pri nas je sel nas starcek Sherry eno nedeljo ponoci, pa smo sli k dezurnemu in si zdaj ocitam, da smo sli - ce bi lahko zavrtela cas nazaj, ce bi videla naprej, bi bilo boljse, da bi bilo tako, kot je bilo pri vaju s Pepsko. Vem, da  te to ne more potolaziti, ampak saj vidis - toliko ce-jev, nemogoce... Je ze bilo tako prav, verjemi mi.

 Kiss Drzi se, mislimo nate in te zelo zelo zelo mocno stiskamo objem.

"Der Tod hat keine Bedeutung – ich bin nur nach nebenan gegangen. Ich bleibe, wer ich bin, und auch Ihr bleibt dieselben. Was wir einander bedeuteten, bleibt bestehen. Nennt mich bei meinem vertrauten Namen. Sprecht in der gewohnten Weise mit mir und ändert Euren Tonfall nicht! Hüllt Euch nicht in Mäntel aus Schweigen und Kummer. Lacht wie immer über die kleinen Scherze, die wir teilten. Wenn Ihr von mir sprecht, so tut es ohne Reue und ohne jegliche Traurigkeit. Leben bedeutet immer nur Leben- es bleibt so bestehen, immer – ohne Unterbrechung. Ihr seht mich nicht, aber in Gedanken bin ich bei Euch. Ich warte eine Zeit lang auf Euch - irgendwo, ganz in der Nähe – nur ein paar Straßen weiter."
Henry Scott-Holland
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 11.02.2013 : 14:32:45 »

Pepsi iskreno sožalje ob izgubi  Cry

V čast mi je bilo spoznati te, mini Pepsi  Kiss
Logiran

Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #39 : ponedeljek, 11.02.2013 : 14:34:40 »

Sozalje Cry
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 11.02.2013 : 15:19:27 »

Šla je točno takrat, ko se je naučila vsega, česar se je morala na tem svetu...
Ne očitaj si prav nič, ker potem ne moreš žalovat tako, kot je treba  Kiss.
Logiran

sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #41 : ponedeljek, 11.02.2013 : 16:20:49 »

Iskreno sožalje! Naredila si največ, kar je mogoče! Bila si z njo - prav takrat, ko ji je bilo najtežje. Pomisli, kako bi bilo, če bi odšla, medtem ko te ne bi bilo zraven! Vsi jo bomo pogrešali!  Cry sram
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 11.02.2013 : 16:51:59 »

O Pepsi, globoko sožalje tudi od nas.  Cry
Pikica zlata, naj ji bo lepo na mavrici, tebi & co. pa en velik  Kiss Kiss objem
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #43 : ponedeljek, 11.02.2013 : 17:25:12 »

Pepsi sožalje, mali lepotički pa poljubček od vseh naših, s katerimi se podi za mavrico  Kiss
Drži se Pepsi, vsi se še kdaj srečamo  objem
eh ostržkovi
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #44 : ponedeljek, 11.02.2013 : 17:33:48 »

Kako je tezko to brat Sad Moje sozalje! Zelo dobro vem kako je ko se krivis, ker bi nekaj moralo biti narejeno drugace kot je bilo in takrat bi bilo vse cisto drugace. Ampak mislim da v tvojem primeru nebi smelo biti tako, ce je imela tezave s srckom, srcek pocasi popusca in se nekaj casa lahko vzdrzuje z zdravili, cudezne ozdravitve pa ni. Tako da bi se verjetno poslovili tudi ce bi pocakala do danes ko bi leteli k vetu. In glede na prebrano je ona s to tezavo zivela kar 14 let, to je krasna stevilka. Tako dolgo je pa zivela ker ima tebe. Odsla je v tvojih rokah, do zadnjega trenutka si bila z njo in ne ravno v sluzbi takrat.
Sama si ne bom oprostila ko sem mojega Timija pustila na kliniki kjer je cakal na operacijo tumorja, ker je ko smo bili v cakalnici in sem sla ven na cik in poklicat domov lezal pod stolom in me gledal cez vrata z mahajocim repkom, pa sploh hodit ni mogel, ko je se ko smo delali UZ na mizi potreboval nagobcnik ker mu nikakor ni bilo vsec da ga veterinarka slata..in zaradi teh stvari sem bila tako zelo optimisticna, pa je bil on v resnici zelo slabo. Prakticno cez noc je postal cisto drug kuza in v bistvu je rak v njem napredoval brez da bi mi sploh vedeli, dokler ga ni sesulo. Potem je sel na kliniki v kletko kjer je na infuziji cakal na operacijo in jaz kreten nisem hotela tezit tam zraven, tako smo sli medtem na Gmajnice sprehajat pse, sem mislila da bomo nazaj se do operacije da se pred tem se pocrkljava. Ker sem itak in nedvomno mislila da ga operirajo in gremo skupaj domov. Napaka. Zakaj nisem sedela ves cas poleg kletke z njim?Huh Ko smo ravno prisli nazaj in parkirali me je klical veterinar da ga ima odprtega na mizi in kaksna je dejansko slika. To mi je bilo razlozeno ze prej, da se bo sele ko bo na mizi vedelo kaksno je dejansko stanje. Jaz pa optimist, sej je ja Timi, star 12 let ampak v bistvu se mladic. Pac odrezejo ga ven in vse bo fan. Veterinarju sem rekla da sem ze pred stavbo in pridem kar notri v operacijsko, tako da sem ga v bistvu zadnjic videla uspavanega na mizi. Imel je tumor in metastaze drugod po telesu, brez operacije nebi zivel, z operacijo tega konkretnega tumorja nebi ozdravel ampak bi bilo potrebno nadaljno zdravljenje. In sem se odlocila da ga ne bomo vec zbujali. Ne, nisem se dejansko poslovila od njega razen tistega "pridem nazaj", ker sem mislila da bodo stvari cisto drugacne. Spomnim se da na izhodu iz operacijske ven sploh nisem vedela kje hodim in kam moram it, grozno.
Ampak vidis, smo sli takoj k veterinarju. In to zal ni vedno zagotovilo za uspeh. Bi morda bilo ce bi on to pokazal prej in bi prej ukrepali, lahko pa ne, tega ne bomo vedeli nikoli.
Lahko Pepsi nebi prezivela poti do tja, lahko pa bi in bi bila diagnoza taka da bi te postavili pred tezko odlocitev in tudi takrat bi se sprasevala, ce si sploh naredila prav. Lahko bi dobila zdravila in se vrnila domov s teboj. Ampak ocitno je bil srcek ze tako slab, da bi bila kvaliteta zivljenja vprasljiva. Ona se je odlocila oditi sama, ko je bil cas za to.
Se opravicujem ker morim s svojo izkusnjo. Vedi da nisi sama, ceprav preko interneta. Vidim po slikah, da je bila srcek. Drzi se Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Pepsi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines