mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:44:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu  (Prebrano 91001 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #60 : ponedeljek, 04.03.2013 : 12:03:48 »

Ok, zdej mamo tremin. Kaj bomo pa jedli?  Tongue Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #61 : ponedeljek, 04.03.2013 : 12:19:45 »

Kaj bomo pa jedli?  Tongue Wink

Vse! plesalec
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 04.03.2013 : 12:33:01 »

Če bo poln tank, prost koledar in brez bolnišk, se vam bomo pridružili tudi mi trije! Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #63 : ponedeljek, 04.03.2013 : 12:45:10 »

A ne bi kakšno ponudbo nardile, da lahko vem, za kaj se šparat že pri zajtrku? Ha?  Huh Wink Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #64 : ponedeljek, 04.03.2013 : 12:54:31 »

Torej, za vse tiste, ki (še) ne veste, kako to gre, je TULE (klik) nekaj strani utrinkov z lanskega Siminarja Wink

In - glede na to, da so se osnovne smernice za Dneuni Red Siminarja že lani super obnasle, jih kopiram kar še za letos, za vse, ki se nam bodo pridružili čisto na frišno:

Glede na to, da se "dan D" zelo bliža, objavljam vse napotke za udeležence nedeljskega "sprehoda na izi", ki se uradno imenuje

"Drugi Rokov Kraški Siminar Loustva in Teritorjalne Abrambe"

v Komnu na Krasu, nedelja, 17. marec 2013, zbor ob 13.30 uri pri Osnovni šoli v Komnu

Iz začetne ideje, da bi se pri nas spet dobila peščica Rokovih forumskih kolegov in malo nakravžljala živce Šeficam, je v nekaj straneh tele teme planirano družeje preraslo v pravi pravcati MEGA zbor posvojenih Horjulčkov in ostalih forumskih fac  in njihovih Šefetov Smiley

Plan našega druženja naj bi bil približno takle:

1. Zbor vseh udeležencev pri Osnovni šoli, avtomobile pustite na parkirišču. Zbiramo se od 13.30 do 14.00. ure, potem se odpravimo na "lagani" SPREHOD po poljskih poteh in po gmajnah - oziroma se razporedimo po 5 minut oddaljenih travnikih in se tam igramo socializacijo, divjanje, čvekanje, kakor pač komu ustreza. V koloni kaj prida ne bomo hodili, razen če kdo posebej želi malo biti "sam"- so tam take potke, kjer se ne moreš zgubit Glede na navodila Tršice Xene in drugih Profesorjev bomo pse na primernih mestih lahko spustili tudi s povodcev, da se spoznajo in zdivjajo - velja za tiste, ki jim pač zaupate, da so lahko spuščeni.
Vendar pa vse udeležence naprošam, da smo uvidevni in psov ne spuščamo, če bi obstajala nevarnost, da bi večji psi nadlegovali manjše, samci samice in podobno.
Na tem mestu bi res prosila za pomoč Xeno, NoJinx in še kakšnega takega, ki ima več izkušenj z večjimi skupinami psov in zna nekako že vnaprej presoditi, kaj v danem trenutku dovolj varno za vso skupino, kaj pa ne Smiley Vsekakor si vsi želimo prijetnega druženja, zato bomo odgovorno poskrbeli za dobro počutje vseh naših so-pohodnikov na dveh in na štirih nogah, kajne Cheesy

2. Po sprehodu, divjanju, spoznavanju in po tem, ko bomo pse vsaj malo zmatrali, se bomo obrnili nazaj v smeri našega izhodišča in se preselili na prostor za osnovno šolo, kjer je igrišče, ograja s količki (za privez psov, če želimo) in pa tudi dve mizi s klopmi ... na PIKNIK
Tam bomo tisti, ki bomo s sabo prinesli kak prigrizek, vse lepo postregli,skupaj kaj pojedli in kaj popili in malo počvekali.
Pripravili bomo tudi srečolov in izkupiček od prodanih srečk namenili Horjulčkom, ki še čakajo nove domove:)
Ko nas bo pregnala tema, pa se bomo počasi razšli, še prej pa za seboj seveda počistili vse smeti, kakce, skratka poskrbeli, da naše druženje ne bo pustilo nobenih slabih vtisov mojijm sovaščanom Smiley

Kaj prinesete/pripeljete s sabo?
- za sprehod: vsem kar ponavadi nosite s sabo zase in za psa (povodec, voda, vrečke za iztrebke, priboljški ...)
- za piknik: prispevki v obliki hrane po želji. Vsak, ki bo kaj prinesel, naj poskrbi tudi za pribor, če bi ga slučajno potrebovali (nož za rezanje zadeve, ki še ni na koščkih itd.)
- vsak prinese vodo zase in za psa, sicer pa kako steklenico soka oz. pijače po želji (nekaj plastičnih primopočkov nam je ostalo še od lani)

- za srečolov: vsak prinese s sabo eno (po želji lahko tudi več) zavito darilce v vrednosti nekje 5€, ki naj vsebuje kak posladek za živali ali pa kaj za "človeke" Smiley
Kdo se javi, da prevzame izvedbo srečelova (izdelava srečk in nalepk za Darile)?

Cena srečke bo 5 €, vse srečke bodo dobitne, seveda Smiley

- fotodokumentacija: obvezno naj dobri fotografi ne pozabijo napolniti baterij svojim mašincam  Cheesy

- identifikacijska koda Evil : Po želji si nekam na majico nalepimo ID kodo - torej nalepko z našim forumskim imenom Wink

To bi bilo na kratko, zdaj pa še enkrat objavim napotke, kako sploh priti do zbornega mesta.

Najprej pot iz smeri Ljubljane do Komna, ki jo je prijazno pripravila SunnyDay:
Zdaj pa še v detajle - kako priti v Komnu do zbornega mesta - Osnovne šole Komen:

klik za večjo sliko



... pa še trasa našega druženja - možno je laufati naokoli, čepeti na enem mestu - po želji in potrebi, pač:


... pa "piknik plac"



Upam, da nisem preveč stvari pozabila .... ma, kot smo rekli:
Brez kompliciranja, važno je, da se vidimo in se imamo fajn to polpoldne, vsaj 4 urice druženja! Ni toliko point v pikniku, hrani in pijači, zato naj vam ne bo nerodno tistim, ki pač niste kuharsko nadarjeni Smiley Ni važno, dobro voljo imejte s sabo, pa bo Smiley

Vsak poskrbi zase in za svojega psa, skupaj pa skrbimo za dobro voljo vseh! Ajprou? Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 04.03.2013 : 13:00:26 »

Zdaj pa "najvažnejše" Grin

Kaj bomo jedli? Azn veselje

Pripravimo si seznam, kamor se pofočkamo in zraven napišemo, kaj bomo prinesli za piknik, OK? (pa potem kopiramo ta seznam, v naslenje poste, ko se ljudje in Louci nabirajo na njem Wink

1. mamaF + Roko - termovka kave, teran, slana pita (nekaj slanega pač) + 2 mizi za kampiranje + vreče za smeti
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #66 : ponedeljek, 04.03.2013 : 13:27:17 »

Če bo poln tank, prost koledar in brez bolnišk, se vam bomo pridružili tudi mi trije! Cheesy

Žužka, če bo problem samo tank, vas lahko mi poberemo Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #67 : ponedeljek, 04.03.2013 : 13:30:05 »

2. Riry + lexijin ati Tongue + Lexi : glede hrane pa sem imela v mislih nekaj univerzalno vegi - kake žepke s sladkim zeljem, pa eno verzijo alla pica stayl? (zeljni žepki so btw. fuuul dobri, čeprav morda zveni zelo neapetitlih Wink)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #68 : ponedeljek, 04.03.2013 : 13:37:27 »


3. Xena + Prada
    Tovariš + Page - plastični kozarčki in krožniki.... zaenkrat toliko, ker pri novorojenčku žal ne morem veliko za štedilnikom stat. Roll Eyes
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #69 : ponedeljek, 04.03.2013 : 13:51:55 »

Skuiki, ce bo 17., vaju lahko tudi midve napakirava.

maja01, hvala Smiley
Potem se bova pa kar k vama "prislinili", če se slučajno ne bomo selili prihodnji vikend.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #70 : ponedeljek, 04.03.2013 : 13:53:46 »

4. maja01 + Fanta: muffini (sladki), vec verzij.  

Skuiki, zmenjeno.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #71 : ponedeljek, 04.03.2013 : 14:05:30 »

5. luna7 + Boni: bakljav
prevoz se ureja preko No Jinx Wink
se pa že veselim tistih žepkov s sladkim zeljem...matr, sem kr lačna ratala....  Lips Sealed
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #72 : ponedeljek, 04.03.2013 : 14:54:45 »

Pa prosim, kuharice in pekarice, ne pozabit zastavic z napisi, kaj je na krožniku, da bomo lahko vedeli, kaj jemo. Cool
Hvala.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #73 : ponedeljek, 04.03.2013 : 14:59:07 »


pa natisova pride ... kolk in kaj bo z mano pa NIMAM POJMA  Tongue lahko nas bo feeejst veliko, lahko samo ena opica ... za jest?? nekej bomo pa ja spackali ... to še javim


pepsi a za prevoz še velja?? da ne boš mela kakšnih izgovorov, da ga nimaš jasno  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #74 : ponedeljek, 04.03.2013 : 15:04:50 »

Pa prosim, kuharice in pekarice, ne pozabit zastavic z napisi, kaj je na krožniku, da bomo lahko vedeli, kaj jemo. Cool
Hvala.
Ti pa ne pozabit na otroka.... ker bi ga res že radi videli.  Wink Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines