mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:52:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu  (Prebrano 91005 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #405 : sobota, 04.05.2013 : 17:58:07 »

Punce, ki ne smete jesti navadnega kruha - kaj nardim malo več testa za pirino pico, tako da boste lahko namaze gor napackale? Wink Sklepam, da je odgovor ja  Cool. Upam, da bo užitno, ker iz same pirine moke nisem še nikoli nič pekla, najbrž bo fajn zbito Tongue.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #406 : sobota, 04.05.2013 : 18:18:02 »

Neeeee, bakljav pa pride...sicer ne sam, ampak, se pripelje.  Wink Pa zadetki za srečkolov tudi. Zame pa bo srečo poskušala No Jinx, sej boš, ane?  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #407 : sobota, 04.05.2013 : 18:25:43 »

Pa za skogkatt bom prištimala vrečkico..., sej pridete, ane?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #408 : sobota, 04.05.2013 : 18:32:57 »

Neeeee, bakljav pa pride...sicer ne sam, ampak, se pripelje.  Wink

Najprej, hvala za razjasnitev, da to NI tam kot lani. Roll Eyes

Nadalje - bakljav prevzamem od Lune7 jutri - za vsak slučaj (je namreč že narejen) Wink

In še to - sem čist impresd, da pride tudi ta orto mačja - Cats!! Afro
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #409 : sobota, 04.05.2013 : 18:38:05 »

Punce, ki ne smete jesti navadnega kruha - kaj nardim malo več testa za pirino pico, tako da boste lahko namaze gor napackale? Wink Sklepam, da je odgovor ja  Cool. Upam, da bo užitno, ker iz same pirine moke nisem še nikoli nič pekla, najbrž bo fajn zbito Tongue.
Ni ti treba pečt pirinega, je že poskrbljeno za to Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #410 : sobota, 04.05.2013 : 18:51:35 »

Mislim, jaz sem to, da pride Cats razumela kot, da bo ona oseba presenecenja, ki jo bo v izvidnico med pasje poslala PreCednica, zdejje pa vsa mistika in skrivnostnost fuc.  Sad

Ampak, to da pride Cats je res ful super fajn!   Cool

Luna7 - ves, da bom se zate poskusila sreco. Koliko sreck pa?

P.S.: Bodte vesele, da nisem rekla, da bom prinesla spomladanske zavitke, sem se jih lotila delat, ko sem bla enkrat fertig z zepki in namazom za jutri in zdaj sedim pred kroznikom in se sprasujem, ce cem tole sploh jest al nej rajs stran vrzem.  sram
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #411 : sobota, 04.05.2013 : 18:57:41 »

Mislim, jaz sem to, da pride Cats razumela kot, da bo ona oseba presenecenja, ki jo bo v izvidnico med pasje poslala PreCednica, zdejje pa vsa mistika in skrivnostnost fuc.  Sad

Ja exkjuzmiplizajmsori, ampak tega meni ni noben povedal.  Tongue  Kaj čem zdej - sem pač Špilferderber in zdej me bo No Jinx ziher poslala v kot. butnglavc   

A bom lahko vsaj od daleč gledala Siminar? Bom čist plidna?

 Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #412 : sobota, 04.05.2013 : 19:07:10 »

Pepsi, bodi vesela, da ne boš delala vaj na poligonu nemške pasje šole!  Grin Grin  Tongue

No Jinx, eno srečko si lahko privoščim, denarček bo v vrečki z dobitki za srečklovko.  Wink

Xena, hvala, bakljav ne bo samo za piknik, ... in ne bo ti je treba samo gledat.   Tongue Pa v avtu bo tudi počakala do povratka, ane  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #413 : sobota, 04.05.2013 : 19:18:30 »

Mislim, jaz sem to, da pride Cats razumela kot, da bo ona oseba presenecenja, ki jo bo v izvidnico med pasje poslala PreCednica, zdejje pa vsa mistika in skrivnostnost fuc.  Sad

Mogoče je bolje tako, da ne bi koga jutri kap zadela od šoka, ko me zagleda  Evil

Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #414 : sobota, 04.05.2013 : 19:25:37 »

Ni ti treba pečt pirinega, je že poskrbljeno za to Wink

O fino, ena skrb manj  Smiley...če bo pa slučajno ratalo preveč testa, bom pa vseeno nardila eno pico brez vsega Tongue Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #415 : sobota, 04.05.2013 : 19:47:56 »

Nej ti bo, Pepsi.  Kiss Kiss

A na štant za en euro lahko tudi nemogoče mačje pubertetnike prinesemo?  Roll Eyes

MamaF, za nalepke za srečolov je poskrbljeno. Grejo do številke 120, tako da upam, da ste veliko darilov kupili.  Wink A vzamem še kakšne nalepke, če bo na en euro štantu kaj za več kot en euro?
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #416 : sobota, 04.05.2013 : 19:53:09 »

P.S.: Bodte vesele, da nisem rekla, da bom prinesla spomladanske zavitke, sem se jih lotila delat, ko sem bla enkrat fertig z zepki in namazom za jutri in zdaj sedim pred kroznikom in se sprasujem, ce cem tole sploh jest al nej rajs stran vrzem.  sram

Jaz sem tudi spekla en ne preveč posrečen eksperiment sram, pa ga bom vseeno prinesla Tongue. Kar bo pa bo  Lips Sealed. Sreča je na strani hrabrih  Roll Eyes.
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #417 : sobota, 04.05.2013 : 20:08:08 »

Evo, jaz sem že tudi spekla, nekaj sladko kislega je  Smiley In vrečko "sponzorja" sem že dala v avto - da ne pozabim, bom pa še kaj poiskala za 1 € Smiley Smiley

Pridem kot sva se dogovorile in mislim, da s slabšo Smiley polovico - se kar nekam šteje zraven Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #418 : sobota, 04.05.2013 : 20:53:15 »

Pridemo Cheesy Ker ni časa za pečt/kuhat, prinesemo Radlerje Wink
Logiran

Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #419 : sobota, 04.05.2013 : 21:00:12 »

Prinesem lečino solato in kupljeno sladko pecivo (Lidl - French)
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: "Drugi" Drugi Rokov Louski Siminar Na Krasu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines