mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 23:40:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 124742 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #210 : torek, 15.10.2013 : 22:12:53 »

Obema en objem, pa še na mnogo lepih trenutkov v dvoje Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #211 : sreda, 16.10.2013 : 16:30:03 »

Veste kaj je pravo mučenje  jezen Ko ti na zic dajo vrečo s kostmi  Tongue od tebe pa pričakujejo da boš priden ko 
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #212 : sreda, 16.10.2013 : 23:07:19 »

 ljubezen Ooooh, Fredi, cestitke ob obletnici
od tvojega kluba obozevalcev, podruznice Dojcland.  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #213 : četrtek, 17.10.2013 : 14:39:22 »

Ko mislim, da sem že vse doživela  Grin Grin Grin Danes grem k zdravniku. In maloprej kličem domov. 1x, 2x, 3x, ...  Sad Angry nič. Pa akcijo ponovim ... Mene že panika grabi ... In potem se le oglasi (mama) in me skoraj nadere ... da kaj motim, da nima časa, da ima mastne roke ... Ja, kaj si pa delala? ... Ja ribe pekla!... Pa saj me še ne bo domov! ... Neee, za Fredija  Cheesy Cheesy Ker mu ne sme nič drugega dat  Tongue ... Mislim, haloooo ... In spekla je orado (namenjeno meni) in potem pol ure zbirala vse koščičke ven  Grin Cheesy
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #214 : četrtek, 17.10.2013 : 15:31:36 »

Ja cist normalna mama!  Kiss
Lepo jo pozdravi.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #215 : četrtek, 17.10.2013 : 17:01:42 »

Mislim, haloooo ... In spekla je orado (namenjeno meni) in potem pol ure zbirala vse koščičke ven  Grin Cheesy

 Grin objem  Cheesy

(moja tega ne bi nikoli!  Undecided)
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #216 : četrtek, 17.10.2013 : 17:21:25 »

(moja tega ne bi nikoli!  Undecided)

veš kako pravijo ... da ena lastovka še ne prinese pomladi  Wink Saj ne rečem, da ga nima po svoje rada  predaja Bi me pa sigurno ..., če bi vedela za vse €. Da si pa tudi dopovedat določene stvari, tako da trpiva s Fredijem ravno ne  Wink
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #217 : četrtek, 24.10.2013 : 14:19:23 »

 Smiley moram hitro pisat, da me moja ne zaloti ... ne smem bit v tej sobi, ker je nekaj kosmatega po tleh  jezen in menda mi škodi. Pa menda krompir tudi  Tongue, ampak grem pa z njo na krompirjeve počitnice  kdo Kdo razume to? Še prej grem pa k fajn vet pokazat ušeska. Moja pravi, da sem tam priden, doma pa ko  Evil Evil. Ampak če vam povem, da moja res ne zna  trmoglavka Zdaj bom čist majhen in priden počakal še kakšen dan, pa da vidim kaj bo

Še eno vprašanje ... veste kje so v zgodovini skurili zadnjo čarovnico? Na mojem koncu  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #218 : četrtek, 24.10.2013 : 14:22:21 »

Ooooo, lepotec, se švercaš! Priiiiden!  Cheesy Cheesy Kiss Kiss Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #219 : torek, 19.11.2013 : 22:04:02 »

Lačeeeeeeeeeeeeeen  jezen jezen trmoglavka
To sem jaz, Fredi. In moja je menda podpisala nek papir, da bo skrbela zame, da bom imel kvalitetno hrano, pa oskrbo naj in sploh naj  Shocked Lips Sealed Kaj pa sem dobil? butnglavc Berem po forumu o nekih kao prboljških pa darilih  Shocked Jaz sploh ne vem, kako to zgleda. Še tisto kar sem dobival na začetku (pa tega sploh ni blo velik) je nekam zginl  jezen Edino kar mi še privošči je čohanje ene tete v belem  Roll Eyes Saj moja vsak dan nekam zgine za enih par ur. Menda € služt. Zato res ne razumem, zakaj mi nič ne privošči za pod zob. Nazadnje sem dobil nekaj za po dežju hodit, ker nočem bit moker  Angry To pa zato, ker me potem zmerja, da smrdim ko ...
Zdaj sem pa videl, da v eni trgovini v LJ prodajajo piškote narejene direkt za mene, pa da imajo od enih živali rogove ... Kaj mislite, če ji velikokrat napišete, da mi bo kaj privoščila  kdo
Ker sem res čist suh že ... sama frizura me je   pevka
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #220 : torek, 19.11.2013 : 23:15:25 »

Fredi, sem prjaula!  Angry
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #221 : torek, 19.11.2013 : 23:56:17 »

Fredi, stari moj, jaz sem sel z mojo po en fensi plajscek, pa so mi tam turili neke piskotke in nisem hotel jih niti polizat  Evil
In pol je moja to rahlo osramocena morala pobrat, dat v zep in sva sla. Undecided
Maxi
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #222 : sreda, 20.11.2013 : 01:13:23 »

Fredi, a ti LoUske rogove lahko ješ? A ti tete v belem to dovolijo al ne?
Ker če ti, pol bom Jast Miklaužu napisau, če lahko tut tebi enga prnese k meni (da Tvoja ne bo skrila) pol ti pa pošlem!

Drš se!

PS. Jast pa nimam n-č za u Dež pa Moja me noče pelat u Trgovino ki tala pribolške. In to klJub temu da nisem baje na n-č alegoričen al kak še že reče samo Ona prav daje Učasih Alergična (al Alegorična) na moje budalaštine. Pa ne vem - kje so to prjavi?
A u Dojčlant je treba prjavit, Aleksandrak?

Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #223 : sreda, 20.11.2013 : 18:04:06 »

To pomeni, tudi, da ne sme obivat nobenih priboljskov, nic susenega (ne mesa, ne sadja, ...), nobenega sira, ...
Cry Undecided

Saj moja ne uboga rada, ampak tokrat se drži tega  predaja Pravi, da je Maja moja prijateljica  objem

p.s. je pa danes domov prvlekla vrečo kosti (menda za mene)
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #224 : sreda, 20.11.2013 : 22:43:03 »

...
A u Dojčlant je treba prjavit, Aleksandrak?

Roko
Jap, v Dojcland sem vse formumasice, ki hranijo samo ob sobotah, prijavila!!! In to Stasiju pa KGB pa FBI pa na Cio tudi... Edini razlog, da se ni prisla Polizei po njih je, da bi bil potem tudi tale sobotni obrok vprasljiv...  Undecided
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines