mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 23:09:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 124739 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #270 : sobota, 25.01.2014 : 21:03:34 »

Hahah jaz sem se mu vedno smejala, ko je v dežju tako pridno hodil poleg mene, samo da je bila rit vsaj malo pod dežnikom  Grin


Fredek daj pridi malo v Lj, ti bom rezervirala enga pridnega s škarjami zate, samo povej kdaj prideš  Smiley
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #271 : sobota, 25.01.2014 : 22:50:50 »

Fredek daj pridi malo v Lj, ti bom rezervirala enga pridnega s škarjami zate, samo povej kdaj prideš  Smiley

Ne morem  Tongue Če je dež, bom moker. Če je vroče-mi je pač vroče  Cheesy Snega ne maram  Roll Eyes Zjutri dolgo spim  Smiley Ponoč pa moja vozt noče  Angry

Vidiš Maja, tako ti je moje pasje življenje  kdo Pa priznati ti moram, da me že pošteno cukajo  jezen In jaz res ne razumem, kaj eni tako obožujejo to belo pojavo zunaj ... ni za jest, ni za pit, spat ne moreš na njej  predaja Še pošteno tečt ne morem, ker se neki čudni stvori obesijo na moje tačke  Angry Shocked Pa moja je rekla, da morm najprej ušesk nekam pokazat, ker sem se zadnč ponoč menda nekaj praskal, pol pa ona spat ne more  Evil Pa naj gre drgam, kdo pa prav, da mora bit zraven mene  pevka huh
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #272 : nedelja, 26.01.2014 : 10:50:29 »

Fredi, ti si taka faca  Grin Kiss
Logiran
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #273 : nedelja, 26.01.2014 : 16:16:08 »

Haha ti trpeči revež  Roll Eyes Grin Ti rečem, da bo bolje da prideš v Lj kot da pridem jaz k tebi s škarjami v rokah... Moj se je samo križal, ko sem te enkrat sama strigla, pa prav lep si bil  Roll Eyes
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #274 : ponedeljek, 10.02.2014 : 09:16:47 »

Pritožba!
Ko sem že mislil, da sem v nebesih  Roll Eyes in me je moja končno začela vozit na sprehod ob normalnih urah in ob normalnem vremenu pa tole ...  Shocked Angry izselila me je iz spalnice. In rekla, da sem sam kriv  jezen Ampak res nisem nič naredil  predaja In ko se že eni pritožujete, da imate polne sklede samo ob sobotah, bodite srečni  pevka Jst dobim samo vsako prvo soboto  jezen jezen jezen huh Ker drgač menda ne bom imel linije ko grem na morje  Tongue In vam povem, nikar ne hodite k moji na obiske, ker je strašno nesramna  Shocked Shocked Zadnč je kričala na svojo tabolš prjatlco ... Pa veste zakaj? Ker sem jo jst takoooo milo gledal in mi je hotla dar malo meseka  Shocked Kot da je to kaj takšnega  predaja Je rekla, da ne bo več prišla, pa še mene bo vzela  Tongue Mogoč se mi bo pa tam kaj bolš godilo  sram

Trpečisestradaninenaspani
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #275 : ponedeljek, 10.02.2014 : 20:26:34 »

Fredi Kiss, tolk da veš, jaz tele tvoje pritožbe vestno beležim Azn in ko bo prilika, bom Tvoji par stvari razložila jezen. Mi je čist vseeno, če kriči trmoglavka. N-Č se je ne bojim plesalec
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #276 : ponedeljek, 10.02.2014 : 20:54:40 »

Fredi, ti suha rit uboga  Angry naredi ti tej Tvoji šavri eno diverzijo in ji zmontiraj tedenski koledar - potem bo vsaka sobota prva sobota!

V lakoti s teboj, Mila
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #277 : ponedeljek, 10.02.2014 : 20:58:53 »

Fredi Kiss Cry

A tvoja je res tolk bukova, da si ni zapomnila, kaj smo se letos zmenili vsi v novoletnih voščilih?  butnglavc
Da mora bit sobota VSAK DAN! Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #278 : ponedeljek, 10.02.2014 : 22:03:01 »

A tvoja je res tolk bukova, da si ni zapomnila, kaj smo se letos zmenili vsi v novoletnih voščilih?  butnglavc

Moja je čist bukova  trmoglavka kdo Nbene rcnije ne pomagajo več  Tongue Tud nobeni lbezenski pogledi ne več  Shocked Je že čist imuna   huh
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #279 : nedelja, 16.02.2014 : 19:42:47 »

Fredi je prosil za pomoč pri obešanju slikic na forum:





Sporoča vam pa tole:


Me še prepoznate?
Danes je nedelja, zato sem dobil 2 čisto mala briketka z roke  Cry

( Cry sem pa jaz dodala, ker prav paše v ta stavek)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #280 : nedelja, 16.02.2014 : 20:28:46 »

Fredi  Cry ... danes dva briketka, do sobote pa še celih 6 dni Cry

Kiss saj si se čist skrčil, revček Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #281 : nedelja, 16.02.2014 : 21:34:32 »

Revež, tooolk lep Kiss, pa tako zapostavljen  Undecided Cry
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #282 : nedelja, 16.02.2014 : 21:39:38 »

Ooooh, Fredi najlepši Cheesy ljubezen
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #283 : ponedeljek, 17.02.2014 : 09:19:14 »

Pri nas dežuje in Fredi po nujnem jutranjem opravilu najbrž sanja velikoooo kost  Wink Moji spominu so pa odtavali eno leto nazaj  Smiley Takrat sem namreč prvič videla malega črnuha. In ta pes res ni bil posvojen zaradi ljubezni na prvi pogled ali zaradi zunanjega videza  Roll Eyes Roll Eyes Ostale njegove lastnosti so odtehtale njegovo dolgo dlago (jaz pa res ne bom nikoli imela psa, ki bo hodil k frizerju)  Cheesy Že čez nekaj minut, ko sem zapustila njegov takratni dom, mi je bilo vseeno, če bova iskala dietno hrano, če bova mogoče malo več pri človečkih v belem ..., vseeno, če bo kdaj slišal moj glas ali ne ... Bil sem skoraj prepričana, da mi ga je zrihtala Gala  objem
In Fredi je svojo nalogo opravil z odliko  veselje veselje Pridobil si je celo mamo (nobenega psa nikoli več, ...), odpravil je še čisto majhen dvom, če sem že pripravljena na novega psa. Dolgčas ti ob njem res ni, pozabiti nanj ne moreš  Cheesy Vedno je nekaj mm stran od tebe, če že ni na kolenih, na nogi, pod roko  Grin Grin In ko te pogleda, takrat veš, da si se odločil prav  ljubezen
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #284 : ponedeljek, 17.02.2014 : 09:32:54 »

Verjamem, da tudi, ko je Fredi še samo sanjal o novem domu, je sanjal o takem in o tebi, maj  Kiss objem

Nič ne more biti lepše, kot, da se najdeta dva (trije  Cheesy), ki se imajo tako radi  veselje ljubezen

Kar se pa dveh briketkov / teden tiče, pa se jih je naučil lepotec tudi dobro reciklirati, vsaka čast  super Grin, vsaj na futru prišparaš  Tongue Wink
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines