piškotki | prijava | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
mojpes.net
Domov
o psih pasme vzreditelji oglasi za pse galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2019 : 09:31:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: WDS 2013 Budimpešta, 16. -19. 5. 2013
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: WDS 2013 Budimpešta, 16. -19. 5. 2013  (Prebrano 13276 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporočil: 33.396


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 18.05.2013 : 22:12:35 »

FOX TERRIER WIRE
INTERMEDIATE, DOG
441 SNOW VALLEY MERLIN OF SI LUXUS
Word Winner (CACIB)

lastnica Tina Testen, Slo

STAFFORDSHIRE BULL TERRIER
INTERMEDIATE, DOG
1593 SUURISUUN BOPPINGHAMS BIRULAI
Word Winner (CACIB), Best of Breed (BOB)

lastnica Cvetka Bogovcic, Slo

DEUTSCHER SPITZ, WOLFSSPITZ
OPEN, BITCH
3632 LUISA SUNBARSKY PRAMEN
Word Winner (CACIB)

lastnica Mihaela Ketis, Slo

NIHON SUPITTSU (JAPANESE SPITZ)
PUPPY, BITCH
4396 FLORENCE FUMIKO JAPONSKA
Best puppy

vzrediteljica Silvana Pavlin, psarna Japonska, lastnica Alenka Pevec, Slo

LEONBERGER
JUNIOR, BITCH
8493 LA DOLCE LUNA`S DREAM PARTY FOR ME
Excellent, Hungaria Prime Junior (HPJ), Best junior, Junior World Winner
, Rank: 1.
lastnik Marko Kobi, Slo

KRASKI OVCAR
CHAMPION, DOG
8778 FAUST KAMENGORSKI
Word Winner (CACIB), Best of Breed (BOB)

vzreditelj Vitez Damijan, lastnica Mihaela Permozer, Slo

KRASKI OVCAR
CHAMPION, BITCH
8779 HITA SREDNJEDRAVSKA
Word Winner (CACIB)

vzreditelj in lastnik Franc Kiseljak

Čestitke!

WDS rezultati, 16. 5. 2013 - KLIK
WDS rezultati, 17. 5. 2013 - KLIK

BIS fotke, 17. 5. 2013 - KLIK



Pa še današnji BIS WDS:

Junior Handler Competition
1. Savina Kristina, RU
2. Jeena Kantolsalo, FI
3. Linea Soegaard, DK
4. Luca Van Mourik, NL

Brace Competition
1. Poitevin, F
2. Greek Hound, GR
3. Chinese Crested Dog, RUS
4. Pug, H

Breeding Group competition
1. Lhasa Alpso, SF
2. Shih Tzu, RUS
3. Short-Haired Hungarian Vizsla, UA
4. Beagle, PL

Progeny Group Competition
1. Rhodezian Ridgeback: Aresvuma Zulu Zuka, UA
2. Wire-Haired Hungarian Vizsla: Zöldmáli Alma, H
3. Russkiy Toy Long-Haired: Dolce Vita, A
4. Gordon Setter: Sangelfield Earldom First Chester, H

Best Minor Puppy
1. Shih Tzu: Saffron Sherhy Obama, RUS
2. Lhasa Apso: Lady In Love Zloty Pies Z Czanca, PL
3. Pug: Tangetoppens Im Your Dream, N
4. German Pointer Wire-Haired: Alfonz Vom Holstef, SK

Best Puppy
1. French Bulldog: Frustyle Royal Elegance, RUS
2. Bracco Italiano: You Can Touch As Soon As The Sun Goes Down, H
3. Pug: Alfeori Luminous Smile, SRB
4. Basset Hound: Lavinia Avaleur Du Sabre, B

Best Veteran
1. Basset Hound: Big Ben Dominik, H
2. Short-Haired Hungarian Vizsla: Mayday Of Skyrocket, H
3. Standard Poodle Black: Samarcanda Wild Wild West, I
4. Maltese: Sun Isle's Perfect Piece Of The Puzzle, Slo

FCI VI. Junior Group
1. Petit Basset Griffon Vendéen: Around Quite Special, SV
2. Grand Basset Griffon Vendéen: Hocus Pocus Van Tum - Tum's Vriendjes, NL
3. Dalmatinski Pas: Araidan Naurava Kulkuri, SF
4. Basset Fauve De Bretagne: Shiroblam Beau Vester, UK

FCI VI. Group
1. Rhodezian Ridgeback: Faira Arif Kamilifu, RUS
2. Beagle: Szephegyi Szimat Virgonc, RUS
3. Basset Artesien Normand: Fricassee De Lapin Da Terra Quente, P
4. Dalmatian: Dalmino Voodoo Vision, CRO

FCI Goup VII Junior
1. Wire-Haired Hungarian Vizsla: Zöldmáli Olivér, H
2. Weimaraner Short-Haired: The Golden Ring Carski Trakt, RUS
3. Spinone Italiano: Stannamore Genroso Fred Junior, PL
4. Gordon Setter: Ludstar Frederick Frankenstein, I

FCI Group VII
1. Gordon Setter: Goango Black Booms, SF
2. Pointer: Wilchrimane Ice Maiden, UK
3. Bracco Italiano Short-Haired: Sobers Atticus, I
4. Weimaraner Short-Haired: Casa De Juno Amazin Grace, P

FCI Goup IX Junior
1. Cavalier King Charles Spaniel: Dan Zlodziejska Zgraja, PL
2. Pekingese: Sunrise Dragon Step To Glory, RUS
3. Miniature Poodle Black: Blackmore Hypnose, FR
4. Maltese: Sunn De Lion Usten Haver, RUS

FCI Group IX
1. Lhasa Apso: Chic Choix Cleopatra Eurydice, SF
2. Toy Poodle Black: Smash Jp Winner Take It All, JP
3. Pekingese: Will I Am At Stsanja, RUS
4. Pug: Tangetoppens Mysterious Ihle Grande, SV

Junior Best of Day
1. Wirehaired Hungarian Vizsla: Zöldmáli Olivér, H
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporočil: 33.396


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 19.05.2013 : 22:13:00 »

SCHIPPERKE
VETERAN, DOG
13774 BOMBON-BON
Veteran World Winner

vzrediteljica in lastnica Nadija Parunov, Slo

AMERICAN COCKER SPANIEL
VETERAN, DOG
16864 LAYTON HURRICANE
Veteran World Winner

lastnica Petja Plaustajner

Nadija, Petja in oba veterana, čestitke! Smiley

Tole so današnji rezultati, včerajšnji pa se ne dajo odpret. Angry

Pa še današnji BIS WDS:

Junior Handler Final
1. Moiseeva Daria, RUS
2. Katerina Navrátilkova, CZ
3. Veronika Ovodneva, RUS
4. Alessia Corradini, I

Brace Competition
1. Golden Retriever, PL
2. Irish Wolfhound, H
3. Borzoi,
4. Kuvasz, H

Breeding Group competition
1. Komondor, RUS
2. American Cocker Spaniel, S
3. Hungarian Agar, H
4. Welsh Corgi Pembroke, RUS

Progeny Group Competition
1. Hungarian Agar: Kalandavász Ünnep, H
2. Komondor: Pasa von Tühringen, H
3. Berger Blanc Suisse: Beau Brit Od Bijelih Andjela, CR
4. Kuvasz: Gyöngyudvari Merész Berci, H

Best Minor Puppy
1. Australian Shepherd: Energies Paparazzo Energies Riveredge
2. English Cocker Spaniel: Enrico Gallina
3. Tervueren: Mucus Enchanting Eclipse
4. Welsh Corgi Pembroke: Corcastle Arthur The King

Puppy Best of Day
1. Whippet: La Belle Helene Da Roseira Brava
2. Barzoi: Andrusha von Nataljinka
3. Angol Cocker Spaniel: Krispin Black Petrs
4. English Cocker Spaniel: Missy's Cockers Guendalina

Veteran Best Of Day
1. Afgan Hound: Kouros Vitaspericolata
2. Puli Black: Bubbleton Birthday Bijou
3. Whippet: Sobresalto Queen of Sheba
4. Flat Coated Retriever: Cacis Thrilling Opportunity

FCI I. Junior Group
1. Australian Shepherd: Heart's Choice of Chrystal Lake
2. Australian Shepherd: Solis Catch Me If You Can
3. White Shepherd: Great Winner Du Bois Des Ternes
4. Flandriai Bouvier: Family Flight Domino Effect

FCI I. Group
1. Old English Sheepdog - Bobtail: Bottom Shaker My Secret
2. Australian Shepherd: Energies Paparazzi Energie Des Costys Du Tomberg
3. Puli Black: Bubbleton Feel The Spirit
4. Polski Owczarek Nizinny: Fiakier Prolog Poland

FCI Group VIII Junior
1. Angol Springer Spaniel: Mary Poppins De Sao Barao
2. Amerikan Cocker Spaniel: Galaksi This Is Me
3. Perro De Ague Espanol: Rayaragua Billabong
4. Flat Coated Retriever: Almanza Queen Of Halloween

FCI Group VIII
1. Labrador Retriever: Loch Mor Romeo
2. Clumber Spaniel: Big Boom's Banditos Rex
3. Amerikan Cocker Spaniel: PBJ's Back in Back
4. Cao De Agua Portugues: Laila Erlandsen

FCI Group X Junior
1. Barzoi: Solovyev Talisman Gran Vencedor
2. Deerhound: Fortheringhay's Faerwald Fable
3. Whippet: Ariel Almirs Family
4. Azawakh: Tombouktou's Ghimbala At Kel Albufera

FCI Group X
1. Azawakh: Azamour Wahid
2. Piccolo Levriero Italiano: Grisabella Du Domaine De Chanteloup
3. Saluki: Del Borghino Oscardelarenta
4. Afghan Hound: Way Up Enuff'Z Enuff

Junior Best of Day
1. Australian Shepherd: Heart's Choice of Chrystal Lake

Junior Handler World Championship 2013 Final
1. Naomi Van Mourik (NL)
2. Alexandra Szydlovska (PL)
3. Viktória Kyselová (SL)
4. Alessia Gorradini (I)

Best Hungarian Pastoral Dog
1. Komondor: Ráró Óhungarikum, H

Best Hungarian Hunting Dog
1. Hungarian Vizsla Wire-Haired: Zöldmáli Írisz, H

Junior Best In Show
1. Great Dane: Diamante Della Baia Azzurra, I
2. Australian Shepherd: Heart's Choice Of Chrystal Lake, I
3. Hungarian Vizsla Wire-Haired: Zöldmáli Olivér
4. English Toy Terrier (Black and Tan): Burmack's Something To Talk About At Aztec Sun, USA

Best In Show 2013
1. Old English Sheepdog: Bottom Shaker My Secret, USA
2. Lhasa Apso: Chix Choix Cleopatra Eurydice
3. Wire-Haired Fox Terrier:
4. Kaninchen Long-Haired: Formula Uspeha Colibri
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporočil: 33.396


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 20.05.2013 : 00:07:14 »

Fotke včerajšnega BIS-a - KLIK

Tole je pa najlepši pes na svetu 2013, bobtail Bottom Shaker My Secret "Jimmy" Smiley

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/981763_663963650287672_435345544_o.jpg
Logiran

Barbka
maksi
*
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporočil: 1.382


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 20.05.2013 : 20:10:12 »

Nerada se hvalim... Jaz sem na svetovni sodila bobtaile in podelila "usodni" BOB Wink
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporočil: 33.396


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 20.05.2013 : 20:23:15 »

Hehe, Barbka, ko sem videla, kdo je BIS, sem seveda najprej pomislila nate Wink Cheesy
Čestitke!
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporočil: 3.706


« Odgovor #20 : ponedeljek, 20.05.2013 : 22:31:02 »

 Cheesy tegale bi pa kar domov odpeljala
Logiran
natis
tukaj sem doma
**
Offline Offline

Spol: Ženska
Sporočil: 2.340


« Odgovor #21 : torek, 21.05.2013 : 15:52:11 »

no pa smo tudi mi prijadrali domov.  Grin

tole je bila, vsaj zame, ena bolje organiziranih razstav. bilo je skraj 25.000 psov v 5 dneh. Ringe in prostor okoli njih so vsak večer pomili (ringe posesali), odnašali redno smeti, pobirali za »svinjami«. Kakšna je bila gužva na parkingu ne vem, v campingu je ni bilo. ogromno varostnikov v campu in okoli štantov. so imeli vsak svoj rajon in za »našega« je skrbel en prav postaven varnostnik.  Tongue

v campu so bili zelo čisti in urejeni WCji in kopalnica, ter mini trgovinica.

s samo prodajo in vsem ostalim sem izredno zadovoljna. sklenila sem kar nekaj dogovorov, za katere si niti v sanjah ne bi mislila, da jih bom. osebno spoznala nekaj lastnikov podjetij in se dogovorila za poslovna sodelovanja. zame je bila razstava tudi več kot uspešna.

pa rezultati?? moram priznat, da sem nad rezultati pudljev zelo razočarana. na srečo nisem imela pri sebi fotoaparata, ker bi bilo vsega preveč ... dragi sodniki (ne vsi) .... ocenuje se PSE in ne hendlerje  ni bilo prav lepo videti pri pritlikavih (kombinacija siva, apriko in rdeča) v ringu za BOB ... ena domača razstavljalka z rdečim (ali aprikojem) in ostali samo sivi.

za konec pa ... pri pudljih je razstavljala samo karmen in z veliko kraljevo (bela-v vrtojbi je bila BOG in BIS #3) dobila ex3 v razredu Ch. s srednjo pa je postala JWW 2013. čestitke bravo
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: WDS 2013 Budimpešta, 16. -19. 5. 2013
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | vzreditelji | oglasi za pse | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | splošni pogoji

2000-2019 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines
Stran je bila kreirana v 0.044 sekundah z 21 poizvedbami.