mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:24:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: lubje in les
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: lubje in les  (Prebrano 13829 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« : sreda, 05.02.2003 : 14:22:21 »

Se tudi vam dogaja da vaši psi jedo lubje in les na sprehodu? Z mojima grem največkrat na sprehod v gozd in tam se spremenita v prava lesojeda  Grin
Ima kdo podobne težave?
Lp, Pia in lesojeda
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1 : sreda, 05.02.2003 : 15:24:17 »

Poznam to! Potem pa se jima še kakšna veja zatakne med zobe in ju moram reševati. Seveda sem vsa poslinjena in pogrizena, saj ko veja odleti z gobca obe psici takoj zapreta goflji, jaz pa imam še prste vmes. Ja, sploh Kaja je pravi lesožer (ne lesojed  Grin)! lp
Logiran

toby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 135


« Odgovor #2 : sreda, 05.02.2003 : 15:29:50 »

Hej hov!

Tudi Tobek obožuje les na vse načine....
Lubje kar tako,suho lubje,bambus,kanele,deske,palčke od ražnjičev,posebna specialiteta so palce,ki jih najde na sprehodih ob morju - mokre,slane in smrdljive.... Grin Grin Grin
Očitno je v lesu nekaj,kar psi obožujejo!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #3 : sreda, 05.02.2003 : 16:18:16 »

Vem za psičko, ki je dobesedno zasvojena s storži, mislim, da ima najraje borove. Sicer pa je les ena od redkih neužitnih zadev, ki jih moje psice ne marajo.
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #4 : sreda, 05.02.2003 : 20:19:01 »

Ja, moja tud zelo rada grize in žveči lesene zadeve. Na sprehodu najde kakšno super palico (nemalokrat privleče skoraj hlod   Roll Eyes) in potem ima dela za nekaj časa, da jo zgrize na prafaktorje...kot kakšen bober... :-/ Grin
Logiran
mata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #5 : četrtek, 06.02.2003 : 14:05:46 »

Tudi moj je les,lubje,storže, pesek...skratka vse kar se najde pod njegovim smrčkom pristane v trebuhu, če pravi čas ne ukrepam.
Je pa res, da so labradorci požrešni in moj je živ dokaz za to. Grin Grin Grin Grin
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #6 : četrtek, 06.02.2003 : 14:24:47 »

Tudi moja dva sta nora na lesene veje (najboljše so tiste, ki so čim večje), pa razne deske in vse kar se da grizit. Potem pa se lovita in si jih kradeta in res se obnašata kot prava gozdarja ... Tongue Roll Eyes
Logiran
AIsA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 164


« Odgovor #7 : petek, 07.02.2003 : 08:07:02 »

Vidim, da tudi vaši psi obožujejo les. Moja ima najraje drva, ki jih grize do onemoglosti.
Je kaj narobe s tem? Mislim, za želodec. Sigurno se znajde tudi kaj v njem pri grizenju.

Jasmina
Logiran
MAT
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 91


« Odgovor #8 : petek, 07.02.2003 : 10:59:06 »

Nic ni narobe,kar naj veselo glodajo in si jacajo zobovje,obrazne in celne misice.Moji psi vsak dan unicijo par polen,tako da veselo pometam razcefrane delce.Psu se z grizenjem vidno povecajo obrazne misice kar je zazeljeno.Les,predvsem zato,ker ne smemo dajati kosti vsak dan,maximalno 2x tedensko.Paziti pa moramo,da ne glodajo bambusa,kanele in rastlinja zaradi zasiljenega lomljenja.
lp,MAT
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #9 : petek, 07.02.2003 : 12:29:24 »

Dobro!
Vidim da nismo edini "Čudaki" na totem svetu  Cheesy
Me je že malo skrbelo, ker tam mimo hodijo ljudje in nas pol čudno gledajo, češ glej kaka sestradana psa, kak sta suha, da kr les jesta.
Lp, Pia in lesožera (ne lesojeda baje!)  Grin
Logiran
Floki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #10 : petek, 07.02.2003 : 13:36:49 »

Moj Floki je včasih pridno prinašal razne palice, zdaj jih pa tudi raje malo pogrize. Najrajši ima take malo stare, ki jih je lažje zgristi.  Roll Eyes Grin Grin
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #11 : sobota, 08.02.2003 : 09:47:54 »

He he, moji dve pa ne jesta lesa, jima pa včasih pravim ''kravi'', ko jesta travo... Tongue Grin

Drugače pa so psi pravi vsejedci Grin, moji dve jesta od arašidov, kostanja, kompota, da ne omenjam čokolade, ki je pa žal ne smeta(cedita slino pa 200 na uro!!), pa potem še kakšne mandarine... Samo da pes vidi, da ti ješ pa mu bo vse užitno!! Wink (če je ješč seveda; moji dve bogi revci morata shujšat, pa nam še ne ratuje Roll Eyes )
Logiran
Tinca
gost
« Odgovor #12 : sobota, 08.02.2003 : 17:04:14 »

Zivjo! Tud Luc se loti vsega kar je leseno. Problem je da ima najrajse noge od stolov in mize Grin Drugace pa je zgrizel ze vecino barvic od bratca in vse lesene "lonce" za roze. Ker imamo doma tudi lonceno pec, se zdej pozimi razvezeli vecirov ko kurimo in nam ukrade kaksno poleno potem pa pobiramo ostanke po celi hisi Smiley  me veseli da ni edini nor na les Wink

lp,

tina in Luc
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #13 : nedelja, 09.02.2003 : 13:44:08 »

Vidim da nas je dost takih k imamo pse lesojedce. Tudi Kin zelo obožuje les. Mislim, da ni dneva, da ne bi domov privlekel kakšno palico.

lp M.
Logiran
zalus
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 10


« Odgovor #14 : torek, 04.11.2003 : 22:33:34 »

Najina Zala je že skoraj uničila celotno zalogo drv, ki si jo stara mama pripravi za zimo! Stara mama pravi, kot so rekli v njenih časih, da psu nekaj manjka, če grize les!? Verjetno se boji za zalogo in me straši, ali pa je mogoče res kaj na tem!?

lp, D&B
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: lubje in les
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines