mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 09:32:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moja mala Oli, hvala ker si bila in nas osrečila in hvala DZZŽ Pomurje
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja mala Oli, hvala ker si bila in nas osrečila in hvala DZZŽ Pomurje  (Prebrano 29942 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #15 : sreda, 05.06.2013 : 12:16:18 »

Točno tako, nauči se nekaj iz tega in drugič (če boš kdaj imela psa) ravnaj popolnoma drugače, bodi odgovorna. Enkrat boš verjetno imela tudi otroke... tudi zanje ne bo dobro, če bodo malo skakali čez cesto in mimogrede skočili pred avtomobil, kajne?
Fajn bi bilo, da sama pri sebi prevzameš odgovornost za smrt svoje psičke in da ne iščeš 101 izgovor zakaj ti nisi nič kriva. Se boš morala še lep čas v ogledalo gledat, bo boljše zate, če si nehaš lagati v obraz.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #16 : sreda, 05.06.2013 : 12:27:04 »

zdaj razumem zakaj ne maram ljudi. hvala vam.
Nimaš rada ljudi, ki ti povedo resnico.
Res ne vem kaj si pričakovala od nas?
Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 05.06.2013 : 12:37:26 »

Ne, vesoljka, ne strinjam se z vašo zadnjo povedjo. Dojemam, ampak težko je sprejeti. Vem da se sama kriva za našo izgubo in nisem neumna. Nočem pomilovanja in sočustvovanja ali česarkoli, ni nobenih izgovorov tukaj, ker se vsega zavedam. Očitno je bilo moje sporočilo popolnoma nepotrebno. Želela sem vam le sporočiti za izgubo in se vam zahvalaiti da ste nama dali priložnosti, vi pa me še bolj tlačite v moro kot se že sama. Na realna tla sem se postavila sama, prebrodila sem ogromno izgub, ne potrebujem nikor zraven mene. Vsak od vas napiše isto, ni potrebno, res ne.
In kar se tiče otrok...moja Oli mi je bila kot moj lastni otrok, lahko bi zbil avto tudi mojo mlajšo sestro, popolnoma razumem kako je to ker mi pes pomeni isto kot moja družina, saj je bila članica naše družine. Prav tako bi bila tudi jaz kriva, če bi se ji kaj zgodilo. In cesta kako izgleda da si boste lažje predstavljali: široka je za en avto, prometa načeloma ni, mogoče je vsega skupaj 5 avtov čez dan na tej "cesti" in iz strani kjer je pripeljal voznik je zelo pregledna.


Ne sanjam, ne letim med oblaki, pritalna sem od mojega petega leta starosti.
Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 05.06.2013 : 12:39:04 »

nobenih izgovorov, le resnica.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 05.06.2013 : 12:46:48 »

Piška mala, počivaj v miru tam za mavrico.  Cry
Ajda, žal mi je.
Ampak edina resnica je, da se nesreča ne bi zgodila, če bi bila Oli pod kontrolo.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #20 : sreda, 05.06.2013 : 12:54:00 »

Pomurke, takoda, zelo mi je zal!  Cry

Oliajda, kaj naj ti recem? Zal mi je za tvojo izgubo in upam, da se nikoli, ampak res nikoli, ne zgodi kaj podobnega z morebitnimi bodocimi tvojimi psi. Kot si na krut nacin spoznala, je vseeno, ce je cesta se tako pregledna in tako neprometna, da po njej vozi samo pet avtov dnevno. Kajti potrebnih ni bilo pet avtov, en sam je bil dovolj in zlate Oli ni vec. Nauci se kaj iz tega in drzi se!
Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 05.06.2013 : 13:04:41 »

Hvala, in res nikoli več se to ne bo ponovilo, preveč je kruto. Vedno nekaj odnesem pd izkušenj, četudi so tako grozne. Hvala.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #22 : sreda, 05.06.2013 : 13:32:41 »

Hm, izguba je huda, ampak - ja, ti si kriva. Jaz imam dve psici doma (obe odrasli, sploh ne govorimo o mladičih) in tudi kadar gremo na zgornjo stran hiše, kjer je slepa ulica in izredno malo prometa jih ne spuščam. Razen, kadar jih spustim iz ˝vzgojnih˝ namenov oz. treninga odpoklica. Takrat pa skoz spremljam stanje tako na cesti, kot pri psicah in ne dovolim, da izginjata po raznih vrtovih in grmovjih.
In če je cesta pri vas pregledna in ravna, kako to da si spregledala avto in jo šla klicat, da je stekla direkt pod avto? Nekam veliko naključij na kupu, da bi se stvar smatrala za čisto nesrečo.
Nekako mi ne potegne tole - jaz sem toolk boga že celo življenje, ne me zdaj krivit za vse, kar se hudega dogaja. Saj te ne za vse, za tole konkretno stvar pa. Samo odpri oči in se sooči z resnico. Boš precej lažje dihala in prej prebolela travmo, čeprav bo na začetku bolj boleče.
Varjamem pa, da ti je zelo hudo. Sožalje!
Logiran
oliajda
novinec
*
Sporočil: 26


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 05.06.2013 : 13:59:19 »

Ne samopomilujem se. S tem sem hotela samo povedati koliko mi je pomagala.
Vsake oči imajo svojega malarja.
Hvala vseeno.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #24 : sreda, 05.06.2013 : 15:26:42 »

Voznik se je vrnil in se nam opravičil, odvrnila sem mu, da je kar je in da naj se ne sekira, saj on ni kriv.Nihče ni kriv. Smešno, da si vedno želimo imeti krivca, da smo lahko na koga jezni, v tem primeru ni bil nihče bil kriv. Čuden, žalosten splet okoliščin.

Vem da se sama kriva za našo izgubo in nisem neumna. Nočem pomilovanja in sočustvovanja ali česarkoli, ni nobenih izgovorov tukaj, ker se vsega zavedam.

Hmmm... Dve različni izjavi, ena potem, ko si slišala mnenja vseh drugih.

V glavnem, ne razumem kako se je zgodilo, ampak: če pokličeš psa na nepregledno cesto ni ok, če ga pokličeš na cesto in ne pogledaš, ali kdo prihaja, ni ok, če ne veš kaj se na cesti dogaja in je pes tam neprivezan brez tebe, ni ok. To so zame dejstva.

Seveda so nesreče, lahko se zgodi vsakomur, ampak valda zagotoviš vsaj minimalne (zgoraj opisane) varnostne ukrepe. Huh

Sožalje vsem, ki ste jo poznali. Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #25 : sreda, 05.06.2013 : 16:42:20 »

Ojoj  Cry Cry

Še ena popolnoma nepotrebna izguba, žal Cry

Žal mi je za vse, ki ste se trudili zanjo  Cry

Naj se take stvari ne ponavljajo! Zaradi psov in tistih, ki te pse vsakodnevno rešujejo iz razmer, kjer niso varni.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #26 : sreda, 05.06.2013 : 21:50:17 »

Mi je žal za psičko da je tako mlada in po nepotrebnem izgubila življenje.. Cry
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #27 : sreda, 05.06.2013 : 21:57:34 »

Eh, tega ni bilo treba, res  Cry
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #28 : sreda, 05.06.2013 : 23:50:17 »

Cry Uboga žival...

Sožalje.

Oli Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #29 : sreda, 05.06.2013 : 23:56:04 »

(In oliajda, verjamem, da ti je hudo, ampak se vseeno strinjam s tistimi, ki pravijo, da je bila tole povsem nepotrebna smrt, ki bi jo bilo preprosto preprečiti...)

Sožalje tudi vsem, ki ste skrbeli za psičko do oddaje... Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moja mala Oli, hvala ker si bila in nas osrečila in hvala DZZŽ Pomurje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines