mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:07:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Šarplaninec
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šarplaninec  (Prebrano 59814 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #30 : sreda, 09.02.2005 : 08:41:04 »

Točno tako punce! Grin Grin Grin Kiss
Kim so uvozili v psarno, Etno pa izvozili.... No samo do Radomelj ne čez mejo. Etna je stara 13 m - Kim pa malo manj.
Je pa Kim res perspektivna kužika in mislim, da je za svojo drugo razstavo kar potencial. Wink
Etne oči nič več ne vozi razstavljat: predugriz... No, tako pa pride na razstavo za Sally in Maslope navijat. Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #31 : sreda, 09.02.2005 : 09:19:23 »

Kim se mi zdi,da je stara okrog 7 mesecev (če koga bolj natančno zanima,lahko pogledam v katalog,kjer imam napisano).
Res je lepa psička (pa čeprav nimam kaj veliko pojma o šarotkih). Je kar nisem mogla nehat božat,ker je imela tako fino dlako Grin
Logiran
frbi
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 1


« Odgovor #32 : sobota, 12.02.2005 : 15:29:02 »

hoj!pa ste dobili še enega ljubitelja šarotov tu gor.Jaz mu pravim kar šarko.sam ga imam pet let in da je to moj prvi pes.zakaj on ?ker je edinstven!kdo ga kupi samo zato da ima pesa bolje da ga ne kupi.sam sem ga kupil,ko je imel štiri mesece pozno vidim zdaj ker ne vem kaj je doživel v tej dobi pri rejcu.drugače pa to važno !ne zapirajtega in ga ne dajite na verigo ker boste ustvarili grdo rečeno stroj za ubiujanje -ste psa kupili za svoje užitke in trenutke obkaterem se lahko veliko naučimo ali zato da je hud in zloben dokler koga od domačih ne ugrizne potem pa inekcija ter konec in govor ta pasma je krvološna ničbolj kot lastniki.da povem o svojemu je čistokrven gim od gima sam je tudi GIM.nimam ga ne prevezanega razen če kdo pride na obisk (tujec na njegovem teritoriju)drugače spuščen okoli hiše.Ve točno kaj dela prav in kdaj naredi napako.glede pesov je kar oster sploh do večjih (nemški ovčar)mu ne sede drugi pa dokler so mirni o.k. drugače pa renčanje in krutitev 75Kg teže na vrvici.Glede hrane ni izbirčen je toliko koliko porabi se ne nažira ima brikete in kuhano hrano posebi zanj,do otrok normalen in krotek pusti vse,pri pokanju petard se sam umakne v hišo ne svojo ampak našo kjer tudi spi sedaj ko je mraz (pred sobi kjer je hladno in ni ogrevana).sprehodi dvakrat dnevno če ne te pride izkati.me je že ugriznil tako kot mami mojo ampak je imel razlog!!!ampak ga nisem dal uspavat spoštujem ga ker ima karakter kot marsi kakšen človek ne!!ko je bil star približno 6 mesecev rastava v LJ-kodeljevo sem prej šel domov kot na prizorišče ker ljudje in nihova fovšarija in še in še nimajo razuma!!če kupujete pesa ga imejte zase za raskazovanje pa je bolje je na kakšen sprehod v naravo tako da boste tako sebi kot pesu naredili veliko uslugo.  čav
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #33 : petek, 08.04.2005 : 23:24:48 »

Znanec z madžarske kupuje šarplaninca in me je prosil če se lahko malo pozanimam o tem kje ga dobit. Prejšnjega so imeli še iz stare juge, sedaj pa mu ni več jasno kje bi ga iskal, ker je bilo to nekih 16 let nazaj.  Kolikor sem ga razumel, bi rad psa iz ene normalne vzreje, ne ravno makedonskega kje na planini kotenega.

Pa še zanima me približno kake so cene pri nas ali na hrvaškem, če kdo pozna. približno vsaj.

 Njemu ni važen pedigre v smislu odličnosti psov v njem. rad bi družinskega psa za na velik vrt, pa rad bi na tej pasmi ostal, razstave in vzreja ga ne zanimajo, tako da bo mirno prenesel kako kozmetično napako. tudi recimo ne povsem škarjast ugriz, ali kaj podobnega, kar ne pomeni zdravstvene težave.

 So pa prejšnjega ki so ga imeli, klicali Jugoslovanski lovilec metuljev, tako krasen umirjen familijarni pes je bil. in čuvaj kot se šika. Ko mi je razlagal, sem videl, da ve, kako pasmo kupuje. Bi pa rad ne ravno alfa mladiča, pa tudi ne "zadnjega" v leglu.
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #34 : sobota, 09.04.2005 : 07:30:22 »

Tudi mi smo imeli prej 9 let psičko šarplaninko a jo je bilo na žalost treba dati uspavat Cry Cry.Meni je bil to prekrasen pes,ki je vedel kdo je gospodar ampak je včasih vseeno malo trmaril Wink.Tudi čuvaj je odličen Smiley.Vedno si vedel kdaj je prišel kdo od domačih domov ali pa tujec.Sratka jo kar malo pogrešam,ampak imam vsaj lepe spomine Wink.

Naša psička je bila doma iz Hrvaške ampak smo jo mi dobili od znancev,ki so živeli v bloku in je bil ta pes prevelik  za tako majhno stanovanje Smiley.Mislim da ji pri nas ni bilo hudega,saj je imela dovolj prostora da se je razgibala kolikor se je želela.A na žalost je bilo njeno življenje (pre)kratko sram Cry
Me pa zanima koliko je sploh njihova življenska doba?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #35 : sobota, 09.04.2005 : 18:37:47 »

Alti, mladičke šarotkov imajo pri ***. Skotili so se 28. 3. 2005 Oče je Tanaro Maslop, mama pa Vihra Prilepska. Tule je še njihova spletna stran, kjer je tudi kontakt:
***
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #36 : sobota, 09.04.2005 : 18:45:04 »

LIZA

Jaz sem šla gledat slike,so preeeeeeeeeeeeeeekrasne.Če pa sedaj kdo reče da to ni lep pes ga bom pa....bom rajši tiho  Grin.
Ampak tista slika ko leži natleh okoli pa vse zeleno je pa res lepa!!!!!
Logiran
zokicar
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 71


« Odgovor #37 : sobota, 09.04.2005 : 22:33:12 »

Slike so res lepe Wink
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #38 : ponedeljek, 11.04.2005 : 00:51:29 »

Alti, mladičke šarotkov imajo pri **. Skotili so se 28. 3. 2005 Oče je Tanaro Maslop, mama pa Vihra Prilepska. Tule je še njihova spletna stran, kjer je tudi kontakt:
**
ja, njihove sem že videl. zanima me še kak drug kontakt, ki mogoče tud nimajo internetne strani
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #39 : ponedeljek, 11.04.2005 : 21:23:24 »

Vem zaenkrat za nobene, bom pa malo pobrskala okrog.
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #40 : ponedeljek, 11.04.2005 : 21:38:15 »

Alti: Pravis, da iz Makedonije ne bi Tongue ?? Sem nasla eno Makedonsko psarno, naj bi bila najboljsa v Makedoniji http**. Jih pa ne poznam, mogoce bi se bilo pametno obrnit na njih za kaksen drug kontakt oz. leglo.

Pa se tole sem na ** nasla:


Šarplaninec z rodovnikom star 14 mesecev

Pes je zelo lep. Visok je 78 cm, ima lepo dolgo dlako temno-železno sive barve, široka prsa, močne noge. Kar se pa tiče njegovega karakterja, je zelo prijazen do domačinov in obenem hud do tujcev. Če želite imeti pravega psa čuvaja gledate pravi oglas, pokličite, če ste resen kupec se da tudi okrg cene še kaj zmenit.

Kraj:
Telefon:
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #41 : petek, 15.04.2005 : 20:14:19 »

hvala Pia. 
Ja makedonski se mu zdijo preveč prvinski, hehe. on bi manj oster karakter, ampak še vedno šaro karakter.
hoče mladiča, hoče psičko -odpade 14 mesečen samec Smiley
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #42 : petek, 15.04.2005 : 21:15:58 »

LP !
Altervita, pokličite na tale naslov: .
Imajo prvič leglo, so rodovniški in mislim, da vam bo ugajala cena Wink
LP, Miša
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #43 : petek, 15.04.2005 : 22:07:26 »

super missa, hvala, bom poklical Smiley
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #44 : sobota, 16.04.2005 : 10:05:01 »

LP !

Dobrodošel!

Lp, Miša
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Šarplaninec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines