mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:19:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Akutna odpoved ledvic
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Akutna odpoved ledvic  (Prebrano 10933 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
stocky1986
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 24.07.2013 : 22:30:13 »

Ja, sej smo bili v Postojni 4 dni, ampak vseeno še kašno mnenje več ne škodi.. Ta naš veterinar, sej je drugače bil vedno v redu, ma ne vem zakaj se vsi tako izogibajo preiskavam krvi.. Pa pišuka, sej plačamo..

Uhhh, če je 2kg vreča 17 eur, je potem 10-12kg vreča ziher nekje 70-80 eur :S Grozaaa, kašne cene imajo.. Cena konzerve pa se mi niti ne zdi tako zelooo draga, saj sem našla ene na netu 400g po nekje 2,80 eur :S

Ne, sej za začetek smo mislili kupiti eno manjšo vrečo briketov pa konzervo ali dve za pokušino.. Če bi bilo v redu, bi potem kupili več.. Danes smo mu malo kuhali in je jedel- še najraje poje kar iz roke.. Carta moja, samo naj papa Smiley
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #16 : sreda, 24.07.2013 : 22:39:39 »

Kaj pa veterinarji pravijo glede diete - a je bolje kuhano ali konzervirano/briketirano? Ker meni kmečka logika govori v prid prvemu, ki je sicer tudi cenejši način.. sploh briketi in odpovedujoče ledvice mi sploh ne gre skupaj..
Logiran
stocky1986
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 24.07.2013 : 22:50:11 »

Veterinar  pravi in eno in drugo.. Ampak ne verjamem, da je kuhana hrana kaj bolj poceni, ker roko na srce, meso ne stane malo.. Tako, da smo tam tam..
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Akutna odpoved ledvic
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines